Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT 9 VE MK ARCADE COLLECTION (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.489
Cevap
4
Favori
285.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kratos'un MK'da olması başlı başına bir saçmalıktı, Freddy'nin çıkması absürdlüğün son noktası olmuş. Kratos ve Freddy'nin MK evreniyle alaksını çözebilen varsa beri gelsin. Freddy gibi bir saçmalığı sattıklarını bilseydim Season Pass'i asla satın almazdım.
  • System Failure, LiuKang, Karpuzcu, Arsenic

Akşama Rain i almayı deneyeceğim. Yeni bir şifre belirleyeceğim. Rain ve Fredy için varım ücreti atıyorum diyenler ile de paylaşırım hesap şifresini.

Ne diyorsunuz ? Gençlik

Adam başı 5 TL kafi gelecektir. Fredy i de almak lazım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 22 Temmuz 2011; 9:55:05 >
  • Fredi'yi geç de Rain alınır
  • Fredy mi ???? Yok artık! Bari ninja kaplumbağlarıda koysunlarda tam olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonheart07

Fredy mi ???? Yok artık! Bari ninja kaplumbağlarıda koysunlarda tam olsun

Kratosun Mk'da olması saçmalık değil de Freddy'nin olması mı saçmalık ?

Bana sorarsan ikisi de saçmalık,Para uğruna Mk evrenine sokmamaları lazımdı bunları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiosejirou -- 22 Temmuz 2011; 9:46:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemanF1

Kratos'un MK'da olması başlı başına bir saçmalıktı, Freddy'nin çıkması absürdlüğün son noktası olmuş. Kratos ve Freddy'nin MK evreniyle alaksını çözebilen varsa beri gelsin. Freddy gibi bir saçmalığı sattıklarını bilseydim Season Pass'i asla satın almazdım.

Freddy nin MK evreniyle alakası Freddy dünyadaki gençliğin kabuslarına girmekten artık haz alamış olacak ki kendini Cehenneme atar orada dolaşırken Scorpion a denk gelir Scorpion da herhalde kimsin neyin nesisin bilmem ama turnuvayı arıyorsan bu taraftan benimle gel diyerek Freddy de MK evrenine alet etmiştir yani tüm suç burda Scorpion da

• quote:

Orijinalden alıntı: Copy Cat

quote:

Orijinalden alıntı: leonheart07

Fredy mi ???? Yok artık! Bari ninja kaplumbağlarıda koysunlarda tam olsun

Kratosun Mk'da olması saçmalık değil de Freddy'nin olması mı saçmalık ?

Bana sorarsan ikisi de saçmalık,Para uğruna Mk evrenine sokmamaları lazımdı bunları...

Zaten kratos la başladı bu saçmalık kardeş. Ben Xbox kullanıyordum o zamanlar Xbox a özel bir karakterin olmamasına heralde benden fazla sevinen olmamıştır. Sonra ps3 e geçtim, kratosu denemek adına dahil 1 kere bile seçmedim. Gerçekten saçmalık. Ya getirsinler, fujini, reikoyu, shinok u.. Yani MK nın popüleritesi zaten tavan, niye böyle şöylere ihtiyaç var anlamıyorum?? Aslında sorunun cevabı çok basit, alan var ki bunlarda eklıyor ama işte yinede bu ticari gerçeği kabul edemiyorum:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 22 Temmuz 2011; 9:54:38 >

• Bu gidişle Jason da gelir.
  • Facebook'da ki Mortal Kombat sayfasında Freddy Trailer'ına atılan bir yorumları okuyun. Amerika'lıların ne kadar et beyinli olduklarına şahit olun. Adamlar bayılmış birde Jason falan gelsin birbiriyle dövüştürelim diyorlar.

quote:

Total dissapointment! A brainfuck! We need MK warriors, not that stupidity! What's next? Sailor Moon???
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

Bu gidişle Jason da gelir.

E artık gelmese ayıp jason, bekliyoruz, ücretsiz olsa nede guzel olur bunlar.
  • quote:

Facebook'da ki Mortal Kombat sayfasında Freddy Trailer'ına atılan bir yorumları okuyun. Amerika'lıların ne kadar et beyinli olduklarına şahit olun. Adamlar bayılmış birde Jason falan gelsin birbiriyle dövüştürelim diyorlar.

quote:

Total dissapointment! A brainfuck! We need MK warriors, not that stupidity! What's next? Sailor Moon???

Abartmış o da sailor moon ne alaka,freddy yine iğrenç vahşi birisi
  • quote:

Facebook'da ki Mortal Kombat sayfasında Freddy Trailer'ına atılan bir yorumları okuyun. Amerika'lıların ne kadar et beyinli olduklarına şahit olun. Adamlar bayılmış birde Jason falan gelsin birbiriyle dövüştürelim diyorlar.

quote:

Zaten şu var pazar Amerika, adamlar çok fazla önemsemiyordur Avrupa ve Asya'yı Amerika'da satıyor ve seviliyorsa bitmiştir olay. Lakin onlar seviyor Freddy Jason Scary Movie gibi şeyleri ne kadar bize demode gelsede.
  •  MORTAL KOMBAT 9 VE MK ARCADE COLLECTION

SF VS Tekken'de de Cole Var

Capcom açıklama yapmış bununla ilgili

(Netherrealm'a söylüyor)

Bunu da bana öğreten senin i... enişten yalelli yar yar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiosejirou -- 22 Temmuz 2011; 10:08:57 >
  • Freedy'nin gelmesi süper olmuş yav tamam MK evreni ile alakası olmayan bir karakter ama adam efsane ya mutlaka alırım ben bu DLC yi.
  • 2 cocuk soluyo ya bunu bı vıdeoda dokumacı kızlara "dolu dolu bacı gızlar yarelllim" diye hahahah :D hadi kratos ps3 exclusive diyelim soul calibura darth vader gelmesi gibi. ama mk gibi baslı basına ayrı hıkayesı evrenı atmosferı olan oyuna freddy falan saçmalık mkdan gelmeyen o kadar adam varken. bi motaro ya da fujin gelseydi fena olmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebellious22

Bildigin freddy kruger gelmiş laynn
    Yakında hitman,jason filanda gelir tam kadro pala bıçak ıskarte dalarız

super yorum olmuş.
  • herşeyi geçtim benim içimde kalan şeylerden birtanesi de shao kahn goro gibi boss karakterlerle oynayamamamız. tamam online da olmaz ama en azından single modda bunları aktif etselerdi keşke, aslında bir yama ile yapılamayacak iş değil hani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pape -- 22 Temmuz 2011; 10:59:12 >
  • Oyunu uzun süredir oynayamiyordum, şimdi pass kodu gireyim dedim, kabul etmedi :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: pape

herşeyi geçtim benim içimde kalan şeylerden birtanesi de shao kahn goro gibi boss karakterlerle oynayamamamız. tamam online da olmaz ama en azından single modda bunları aktif etselerdi keşke, aslında bir yama ile yapılamayacak iş değil hani.

Neden Spam mi atacaksın Shao Kahn ile

Bu akşam kapışalım hiç kimse oda açmıyor Chaosrealm de çok ezik var kesmiyor o oda beni :D

000TURKIYE diye açın birde gidipte TURKEY diye açmayınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

Orijinalden alıntı: pape

herşeyi geçtim benim içimde kalan şeylerden birtanesi de shao kahn goro gibi boss karakterlerle oynayamamamız. tamam online da olmaz ama en azından single modda bunları aktif etselerdi keşke, aslında bir yama ile yapılamayacak iş değil hani.

Neden Spam mi atacaksın Shao Kahn ile

Bu akşam kapışalım hiç kimse oda açmıyor Chaosrealm de çok ezik var kesmiyor o oda beni :D

000TURKIYE diye açın birde gidipte TURKEY diye açmayınız

bu atılan taşmı yoksa uzatılan bir zeytin dalımı anlayamadım şimdi

şaka bir yana kimseye saçma sapan nedenlerden dolayı kin tutmam ben, sadece bana o gün söylediğin kelime ve benzetme için üzülmüştüm ama uzatmaya gerek yok neticede ara sıra olur böyle şeyler kırmaya gerek yok birbirimizi ben unuttum gitti bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pape -- 22 Temmuz 2011; 11:43:28 >

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.