Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT 9 : Sağlam Kombocular Grubu : ANA KONU (Kombo Öğrenmek İsteyen İçeri) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
2
Favori
27.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

Orijinalden alıntı: engincheats

quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

Bence kombo ların ustunde bu kadar çalısmamak gerek bi expertte ladder ı oynamaya kalksan dogru duzgun vuramıyosun bile blok yapıyorlar.Yada onlıne oynuyacak olursak oyunu iyi bilen biri ya block yapar yada combonun yarısında breaker ile keser.

Expert olayında belki haklısın ama kimse zaten PSN varken Expert kasmaz.Artı online'da çatır çutur kombolar gider diye düşünüyorum.Önemli olan komboyu her defasında yapabilmek.Zaten 1 tane kombo yedirsen en kötü %35 götürüyor.Ve kimsenin Breaker koyacağını düşünmüyorum.Zaten herkes X-Ray'ini çabucak doldurmanın peşinde.

Ayrıca pratikte yapan arkadaşlar güç bar'ını (X-Ray Bar) full yapıyor.Ama hem X-ray hemde iki katı yani Block ile hareket yapamazsınız.Normal savaşta ya X-Ray'i tercih edeceksiniz.Ya da iki katı yani Block ile yapılan hareketleri.Örneğin Slayish arkadaşımızın Ermac ile yaptığı komboyu gerçek dövüşte yapamaz.Çünkü Telekinetic yaparken artı güç kullanıp X-Ray'den yiyor.Sonrasında da X-Ray koyması imkansız.

Son olarak görüntü kalitesi çokta önemli değil.Önemli olan hits ile kombo gözüksün.Kötü de olsa sorun olmaz

Online da çatır çutur kombolar gidemez MK Super Lag felsefesi ile çalışır. Bkz MK II
    Fazla ümitlenmeyelim SSF4 de ki online stabilitesini verirse zil takıp oynarız

Eğer dediğin gibi birşey olursa yani kombolar lag ile kesilirse çoğu kişi zevk ile oynamaz diye düşünüyorum.Sonuçta MK , SF4 gibi üstten tekme alttan tekme veya ateş atma felsefesi ile gitmez.Yeni Teen oyuncular için sorun olmayabilir ama asıl MK'cılar için oldukça kötü bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

king of the hill hariç lag iyi. çok iyi hatta kusursuz ancak king of hill biraz sorunlu . türkiyeden oynayınca0 lag

• PC gibi kolay olsa ve görüntü kaybı olmadan video çekebilsek çok güzel olurdu. Severim kombo yapmasını =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0nkey D. Luffy

PC gibi kolay olsa ve görüntü kaybı olmadan video çekebilsek çok güzel olurdu. Severim kombo yapmasını =)

Görüntü kaybı olsa bile koymanızı isterim.Benim vidyoyuda telefonla çektim youtube'a koydum.Anlaşılır olması yeterli
  • Youtube'tan bir adam yakaladım.Çoğu karakter ile güzel kombolar yapıyor.Bazılarında iki kez X-Ray barından güç kullanıyor , normal dövüşte yapamaz ama gene hoş kombolar.Bakmanızı öneririm

http://www.youtube.com/user/CHECK4900
  • Yahu vuruyorum vuruyorum iyi de oynuyorum ama kombo olmuyor... Hızlı da vuruyorum ardarda ama kombo sayılması için birbirine bağlayan bi tuş falan mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Yahu vuruyorum vuruyorum iyi de oynuyorum ama kombo olmuyor... Hızlı da vuruyorum ardarda ama kombo sayılması için birbirine bağlayan bi tuş falan mı var?

Move List'ten kombolara baktınız mı ? Aslında çok kolay en basitinden her insan 4-5 hits yapabilir. Hangi karakterle oynuyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

Orijinalden alıntı: lazko_caner

Sub zero ile 9 hit %50 buluyorum. %70 leri geçen piskopatlar var, Allah akıl fikir versin diyorum başka birşey demiyorum.

köşede mi hocam

Yok, buz batırma kombosunu yapıyorum ama sonunda buz atıyorum, ondan sonra üçgen kara üçgen yuvarlak ve ardından süper, bazen süper yemiyor, tekmeden sonra adam yukarı çıktığı için süper aşağıdan kaçıyor, onu tam ayarlamak lazım. xray dolu değilse geri ileri yuvarlak ile alttan kayarakta bitirebilirsiniz.
  • Yaptığım kombo nette var mı diye aradım bulamadım ama şuna benziyor ;

http://www.youtube.com/watch?v=W31SzOhFENg

Ben 9 hit %50 yapıyorum, bu 12 hit %55 yapıyor, adamı buz yaptıktan sonra havaya zıplatıp, buz batırlaması var, ben onu yapmıyorum, zaten gereksiz %5 fark ediyor.
  • quote:

quote:

Yahu vuruyorum vuruyorum iyi de oynuyorum ama kombo olmuyor... Hızlı da vuruyorum ardarda ama kombo sayılması için birbirine bağlayan bi tuş falan mı var?

Move List'ten kombolara baktınız mı ? Aslında çok kolay en basitinden her insan 4-5 hits yapabilir. Hangi karakterle oynuyorsunuz ?

Benimde zaten yaşadığım problem o Moves listtekilerin hepsini yapabiliyorum evelallah... Ama bakıyorum millet 10-20 hit li kombolar yapıyor, benim yapamadığım o işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: centilmenn06

benimde sonyayla 20 hitlik bir kombom var ama maalesef cep telefunuyla çektim kötü gösteriyor o yüzden koyamıyorum videoyu

sallama 20 hitmiş millet kötü video çekimleri koyuyorda sen niye koymuyorsun fake mi yoksa yaptıkların

önemli olan kötü göstermesi yada ben şu kadar yapıyorum diyip gitmek değil video koyda herkes görsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 5 Mayıs 2011; 20:28:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

quote:

benimde sonyayla 20 hitlik bir kombom var ama maalesef cep telefunuyla çektim kötü gösteriyor o yüzden koyamıyorum videoyu

sallama 20 hitmiş millet kötü video çekimleri koyuyorda sen niye koymuyorsun fake mi yok yaptıkların

önemli olan kötü göstermesi yada ben şukada yapıyorum diyip gitmek değil video koyda herkes görsün

Sonya yapabilir hocam çünkü Sonyanın sadece X-Ray'i zaten kafadan 7-8 hits yapıyor.Ama genede video görsek iyi olur.Ben yapıyorum demekle olmaz.

Bu arada Kung Lao'da sağlam bi karakter.İzleyin anlicaksınız.Bunu normal dövüşte yapması imkansız X-Ray Bar'ı çoktan bitmiş olur o hareketlerle.Ama genede izlemesi zevkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engingyln -- 5 Mayıs 2011; 20:33:45 >

• quote:

quote:

quote:

Benimde zaten yaşadığım problem o Moves listtekilerin hepsini yapabiliyorum evelallah... Ama bakıyorum millet 10-20 hit li kombolar yapıyor, benim yapamadığım o işte.

Öncelikle kombolara zıplayıp çapraz yumruk ile başlayın.Bu +1 olacaktır.Yaptığınız komboda adam biraz havaya kalkıyorsa indirmememiz lazım.
    Mesela daha önceden şunu deneyin : Adamın dibinde yukarıya zıplayıp yumruk atın.Daha sonra yumruk atıp koşun bida yumruk atın.Bu iş baya zor ama işe yarıyor.
    Hangi karakterle oynadığınız çok önemli.Bunu söylerseniz size uzun bir kombo çıkarıp yükleyebilirim

• Oha be % 87 damage vuruyor herif
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

Oha be % 87 damage vuruyor herif

Manyaklar bunlar uçmuşlarrrrr
  • yanlız video'ya bakarsanız ex'leri harcadığı halde gitmiyor sınırsıza almış traning modda her dövüş oyununda olağan şeyler bunlar yani o yüzde 80'nin üzerinde olanları kapışmada yapamaz
  • quote:

yanlız video'ya bakarsanız ex'leri harcadığı halde gitmiyor sınırsıza almış traning modda her dövüş oyununda olağan şeyler bunlar yani o yüzde 80'nin üzerinde olanları kapışmada yapamaz

''Bu arada Kung Lao'da sağlam bi karakter.İzleyin anlicaksınız.Bunu normal dövüşte yapması imkansız X-Ray Bar'ı çoktan bitmiş olur o hareketlerle.Ama genede izlemesi zevkli''

Aynen öyle.Bende belirttim bunu ama ex'leri sınırsız olsa bile yapması çok zor kombolar yapıyor.Olağan şeyler bunlar dersen karşı çıkarım sana.Olağan üstü kombolar bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engingyln -- 5 Mayıs 2011; 20:59:51 >

• Dostum alda şu capture aletini senin HD comboları görelim. :) Ben üşeniyorum aleti bağlamaya konsola. :/

Haftasonuna birşeyler yapabilirim belki combo video namına. ^_^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Dostum alda şu capture aletini senin HD comboları görelim. :) Ben üşeniyorum aleti bağlamaya konsola. :/

Haftasonuna birşeyler yapabilirim belki combo video namına. ^_^

Hocam verdiğin programa baktım ama SS alınmıyor.Sadece video için herhalde.Ben o cihazı HD Capture almak için istiyodum.Bende farklı bir TV kartı var ama onla da 640*480 alıyorum.
    Tel ile çekip koydum bir tane Nightwolf ile.Gözüküyor çok kötü değil
  • quote:

quote:

sallama 20 hitmiş millet kötü video çekimleri koyuyorda sen niye koymuyorsun fake mi yoksa yaptıkların

önemli olan kötü göstermesi yada ben şu kadar yapıyorum diyip gitmek değil video koyda herkes görsün

Emrecim yalan söyleyecek halimiz yok al buda sana kapak olsunhttp://www.youtube.com/watch?v=kAu-4-nCANA

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.