Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s_g_m_s

Selam Dostlar
    Online için ben de steam in indirimlerinden edindim bir tane.
    Yalnız join room kısmında en fazla 10 kişi görebildim
    Bir de bir iki maç yaptım ama oyun da hep geç algılama var
    Doğru düzgün kombo bile yapamıyorum.
    Online her zaman böyleyse iade edeyim ben
    Görüş ve önerilerinizi bekliyorum

Online çıktığı günden beri öyle laglı.Bu yüzden fazla oynayan yok birde MK X çıktı ona geçti çoğu oyuncu.
  • Teşekkür Ederim Hocam bilgi için
    Peki MKX de de aynı sorun mevcut mu?
    Adam gibi kombo yapabiliyor muyuz sorunsuz bir şekilde?
    Eğer öyleyse MKX alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_g_m_s

Teşekkür Ederim Hocam bilgi için
    Peki MKX de de aynı sorun mevcut mu?
    Adam gibi kombo yapabiliyor muyuz sorunsuz bir şekilde?
    Eğer öyleyse MKX alayım

MK X almadım hocam o yüzden bilemicem ama onunda Pc portu kötü diye bir söylenti var.
  • Hay Allah'ım ya...
    Tamam hocam çok teşekkür ederim ilginiz için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar xbox için kayıtlı save dosyası var mı ve nasıl yükleye bilirim bilginiz var mi
  • konuyu hortlamak niyetinde değilim ama bu story modunun sonundayım herhalde liu kang ile shao kangı nasıl yenerim oyun en kola ymodunda ama dövülümyor ve liu kangı hiç bir özelliği yok birşe yfırmatmıyor vs ve sho kang hızlı ve balyoz gibi birşeyle vuruyor nası lyenerim bunu : D?
  • up
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alemdar11

konuyu hortlamak niyetinde değilim ama bu story modunun sonundayım herhalde liu kang ile shao kangı nasıl yenerim oyun en kola ymodunda ama dövülümyor ve liu kangı hiç bir özelliği yok birşe yfırmatmıyor vs ve sho kang hızlı ve balyoz gibi birşeyle vuruyor nası lyenerim bunu : D?

En kolay yöntemi uzaktan sürekli ateş firlatmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

quote:

Orijinalden alıntı: Alemdar11

konuyu hortlamak niyetinde değilim ama bu story modunun sonundayım herhalde liu kang ile shao kangı nasıl yenerim oyun en kola ymodunda ama dövülümyor ve liu kangı hiç bir özelliği yok birşe yfırmatmıyor vs ve sho kang hızlı ve balyoz gibi birşeyle vuruyor nası lyenerim bunu : D?

En kolay yöntemi uzaktan sürekli ateş firlatmak

eve töyleymiş ama onu hep yapamıyorum yani hep nasıl fırlatırım sürekli olarak neye basmam lazım game padda benim game pad goldmasterin bi rmodeli 1234 yazıyor sağ vurma tuşlarında ???
  • ya nasıl yacam bu ateş topunu
  • bilen lyokmuuu
  • selamlar. konu hortlasın diye yazmadım arkadaslar ancak, bütün googleyı taradım bulamadım.
    oyunun içine girince belli bir sür hızla oynadıktan sonra kendı kendıne agır çekıme geri gelıyor oyun. Ve grafik ayarlarınıda oyundan cıkıp tekrardan oyuna giriş yaptıgımda kaydetmıyor. Sorunu çözebilecek olan var mı acaba ?
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    NASIL OLACAK KARDEŞİM YA BENDE ONLİNE DA KİMSE GÖZÜKMÜYOR ÇOK FECİ OYNAMAK İSTİYORUM AMA KİMSE GÖZÜKMÜYOR
  • squax S kullanıcısına yanıt
    Oyunu oynayan kalmadı ki
  • Arkadaşlar merhaba.
    http://prntscr.com/mzxs4s

Bu siteye üye olamıyorum ?

Shao Kahn imparator mu kısmını geçemiyorum ne yazsam kabul etmiyor.
    BU bölüme ne yazıp da kaydı tamamlayabilirim.

Forumda yardım almam lazım bir konuda.

Mortal Kombat x e laptopumun gücü yetmiyor..Mortal Kombat 9 Komplete Edition PC oynuyorum da...

Gereksiz şeyleri silmek için yardım alacağım.

Gereksiz kostum gereksiz storyler vs bunları silip boyutunu küçültmek amacım. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz ?

Geri dönüş yaparsanız sevinirim.
  • o kadar seviyorum ki mortal kombat'ı ama gel gör ki ekran kartım yandı ve hala 3 senedir yenisini almadım pcye ne olur ne olmaz diye yükledim kaç aydır öyle duruyo çok üzülüyorum ama napayım :(( 3 sene önceye kadar sıkılmadan usanmadan oynuyodum 2 kere bitirdim hikaye modunu online atamıyodum torrent'dan indirdiğim için her şey açıktı 9 dan sonra gelen X ve XL tam bir hayal kırıklığı bana göre can barları vuruşlar ve X-rayler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicki MinajLele Pons -- 20 Mart 2019; 15:44:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicki MinajLele Pons

o kadar seviyorum ki mortal kombat'ı ama gel gör ki ekran kartım yandı ve hala 3 senedir yenisini almadım pcye ne olur ne olmaz diye yükledim kaç aydır öyle duruyo çok üzülüyorum ama napayım :(( 3 sene önceye kadar sıkılmadan usanmadan oynuyodum 2 kere bitirdim hikaye modunu online atamıyodum torrent'dan indirdiğim için her şey açıktı 9 dan sonra gelen X ve XL tam bir hayal kırıklığı bana göre can barları vuruşlar ve X-rayler

Hangi seriyi oynadın..
    Benim gibi vasat laptop ile mi oynuyorsun ?

Hikaye modu falan umrumda değil o yüzden hepsini silip sadece online ve vs modunu tercih ederim.
    Gerçi şu an crackli sürüm ile oynuyorum mk 9 yani.

Online modu için sırf satın alabilirim..Lakin laptop kaldırmıyor işte.

Mortal kombat ın x sürümüne gelirsek aslında efsane olmuş ama artık oyunları bu kadar filmlerle şişirmelerinin bir mantığını anlamadım. Sevenleri var demek ki..60 gb 70 gb oyun mu olur ?

Neyse biraz modding ten anlayan varsa bana burdan geri dönüş yaparsa sevinirim.
    Mortal KOmbat oynayanlar olarak bir discord grubunuz varsa beni de eklerseniz sevinirim.

Sorduğum soruyla ilgili bir bilginiz varsa belirtir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nahamoa

Hangi seriyi oynadın..
    Benim gibi vasat laptop ile mi oynuyorsun ?

Hikaye modu falan umrumda değil o yüzden hepsini silip sadece online ve vs modunu tercih ederim.
    Gerçi şu an crackli sürüm ile oynuyorum mk 9 yani.

Online modu için sırf satın alabilirim..Lakin laptop kaldırmıyor işte.

Mortal kombat ın x sürümüne gelirsek aslında efsane olmuş ama artık oyunları bu kadar filmlerle şişirmelerinin bir mantığını anlamadım. Sevenleri var demek ki..60 gb 70 gb oyun mu olur ?

Neyse biraz modding ten anlayan varsa bana burdan geri dönüş yaparsa sevinirim.
    Mortal KOmbat oynayanlar olarak bir discord grubunuz varsa beni de eklerseniz sevinirim.

Sorduğum soruyla ilgili bir bilginiz varsa belirtir misiniz ?

Alıntıları Göster
    Bu arada yolladığın resme göre bir çözüm var açmak için app data ya gir roaming den dxdiaga gir ordan Dedicated Memory: 1024 olacak şekilde kaydet ve sa tıkla salt okunur yap ki değişiklik olmasın bir daha ..

Sonrasında dxdiag altındaki options txt dosyasına gir
    http://prntscr.com/n0hc3m - ayarlar bu resimdeki gibi olacak sonrasında açılır..

Hadi kolay gelsin.

• mkx e geçin
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.