Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun Cehenneminde türkçe yaması yayınlanmış. Yamayı yükledim ve çalıştı.Yama tam değil ama en önemlisi Story kısmı %100 çevrilmiş

Denemek isteyenler bu adrese girsin:http://www.oyuncehennemi.com/mortal-kombat-pc-turkce-yama-t1109497.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan9593 -- 15 Temmuz 2013; 16:31:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cyraxus

Mortal Kombatı çıktığından beri oynarım 1 2 3 ultimate..Gene söylüyorum en iyi seride umk3 dür.Bu oyunda Gerçektende dengesizlik mevcut karakterlerde.Bir umk3 e bakın tüm karakterlerle iyi bir oyuncu diğer karakterlere karşı oynayabilir.Fakat görüldüğü gibi cyrax karakterinde bug mevcut combo delay a girmiyor oyuncular aşıyor bu durumu.Şu oyunu umk3 gibi yapsalar süper olurdu yani komboları yakın mesafeden yapacaksın.Adamlar tekken gibi yapmışlar kombo sistemini.Yada en azından komba yaptıktan sonra delay olacak biraz hemen giremicen komboya öbür türlü adam geliyor yanında paso saydırıyor hareketini kesecek yada karşılık verebilecek haraket ve zaman bulamıyorsun.Uzaktan kombo olmayacak standart döner tekme çelme yüksek alçak tekme olacak: öbür türlü saçma sapan kombo yapıyorsun havada özellikle köşede.inşallah 2. oyunu böyle yaparlar.

ilk 4 mk serisi efsanedir zaten.Ama umk3 de cok buyuk bir hata vardiki oda robot smoke nin cok rahat yapilabilen yuzde 40 lik kombosuydu.Hem oynamasi rahat hemde kombosunu uygulamak cok kolaydi.Sanirim bu sebepten mk9 a koymamislar robot smoke yi.Ne yalan solim ilk mk9 da robot smokeyi aramistim bende.

• daha önce de dediğim gibi: 2D'de en iyi versiyon MK2, 3D'de en iyi versiyon MK Deadly Allinace
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

daha önce de dediğim gibi: 2D'de en iyi versiyon MK2, 3D'de en iyi versiyon MK Deadly Allinace

Zaten bildigim kadaryla 5 tane 2d oyun(mk1,mk2,mk3,umk3 ve MKT)yapildi bunlarin hepside cok iyi oyunlardi.Ama 3D MK olarak MK4 ve MK9 bence en iyileridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

daha önce de dediğim gibi: 2D'de en iyi versiyon MK2, 3D'de en iyi versiyon MK Deadly Allinace

Zaten bildigim kadaryla 5 tane 2d oyun(mk1,mk2,mk3,umk3 ve MKT)yapildi bunlarin hepside cok iyi oyunlardi.Ama 3D MK olarak MK4 ve MK9 bence en iyileridir.

Evet saydığın 2D oyunlar vardı.. birde sub zero mithologies diye bir platform vardı ama onu hiç oynamadım.. 1'in yeri çok başka, tam mortal kombat atmosferi var o oyunda.. 2. oyun daha zengin, biraz daha renkli ama daha vahşi olduğu için seviyorum.. grafikler ise çok başarııl.. mk3'üde çok severim kendine has bir havası var ama mk1 ve 2 benim için mortal kombat atmosferini en iyi yansıtan oyunlardır.

deadly allinace ise bana mk1'i anımsatıyor.. az ama öz karakterler, tek fatality'ler, bonus stage'ler vs.. grafikler çok iyi, dövüş stilleri süper

deception'ıda beğendim ama D.A. kadar değil

şahsen 4'ü ben pek beğenmedim..

MK9 grafik olarak çok iyi ama bazı karakterlerin tasarımları çok kötü olmuş bana göre.. liu kang, jax, sub zero'nun kostümü vs.. ayrıca bazı karakterler çok hızlıyken bazıları çok yavaş kalmış, meslea sub zero adamı sadece tokatlıyor, tekmeleri inanılmaz yavaş ve etkisiz.. bildiğin sokakta tekme tokat dalan adam gibi dövüşüyor

MK D.A. ve deception'da her karaktere verilen 2 farklı dövüş stili sistemini çok beğendim. .belki kendim de 2 dövüş stili biliyorum ondandır ayrıca her karaktere özgü silahlar, D.A.'da bazı silahları adamlara saplayabilme gibi özellikler çok başarılıydı.. yenilik konusunda mk9'da x-ray olayını çok beğendim, çok başarılı olmuş.. ama D.A.'yı o ilk oynadığımda bende bıraktığı etki çok başkaydı, belki o türde ilk olduğu içindir.. mk9 o etkiyi bende bırakamadı.. güzel bir versiyon olmuş dedirtmekten öteye gidemedi

yanlış anlaşılmasın, kötü demiyorum.. tam tersine çok başarılı.. ama en iyisi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 15 Temmuz 2013; 17:21:32 >

• Mortal Kombat'ın ilk iki oyunu çok iyi, 3.oyun felaket kötü, UMK3 ise idare eder notlar aldı. İlk 3 boyutlu oyun MK4 ise yine çok kötü (özellikle kan efektleri), MK Deadly Allinace ise 4 göre iyi ancak yine kötü notlar almıştır.Street Fighter ve Tekken gibi dövüş oyunlarının gerisinde kalmıştır. Mk sersi ancak 9 ile tekrar çıkış yapmıştır

Bunları nerden mi biliyorum? Dönemin Pcgamer,level,OyunCd ve Oyungezer gibi dergilerden ve internet incelemelerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan9593 -- 15 Temmuz 2013; 17:57:10 >
  • kenan9593 kullanıcısına yanıt
    incelemelere her zaman güvenmem ben

MK DA çıktığında Tekken 4 vardı piyasada.. 2 oyunu karşılaştırırsan, grafik, oynanış, ortamlar, karakter detayları vs her konuda MK D.A. Tekken 4'ü eziyor

o dönem ps2'de adam akıllı street fighter oyunu yoktu bile, ex3 vardı sanırım, yani o dönemde (2003 yılı olması lazım) 3D dövüş oyunlarında MK DA 1 numaraydı

mk4 ile düşüşe geçtiği doğrudur ama DA sonrası çok iyi toparladı kendini.. ben DA çıktıktan bir süre sonra yurt dışına gittim, ben ordayken DA, deception, mk armageddon serileri çıktı ve hepside ses getiren oyunlar oldular..

belki deception tekken 5'in gerisinde kalmış olabilir ona bişey demem.. ama DA, tekken 4'ü fark atarak ezmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan9593

Oyun Cehenneminde türkçe yaması yayınlanmış. Yamayı yükledim ve çalıştı.Yama tam değil ama en önemlisi Story kısmı %100 çevrilmiş

Denemek isteyenler bu adrese girsin:http://www.oyuncehennemi.com/mortal-kombat-pc-turkce-yama-t1109497.html

Şansa bak bugün oyunu bitirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

EVO 2013 FİNALİ

Nasıl maç o öyle

Dünyanın en iyileri onlar,normal yani :D

Oyunun inanilmaz eksik yonleri bunlar. O kadar ust uste vurabilmek cyrax kabal gibi hikayede cok degeri olmayan karakterleri cok avantajli yapmak kesinlikle olmamis komboya baglayinca %80 ustu damage nedir olmaz oyle sey , oyunun dengesi kombo sistemi cok kotu

sadece ilk maçı izledim kabal acayip ezik oynamış.yaptığı tek şey bıçak atmak mor topu atmak

• Arkadaşlar oynu kurdum ama simgeye tıklayınca böyle bir hatayla karşılaşıyorum. nette aradım fakat birşey bulamadım.. ..

http://uploadpic.org/v.php?img=Ujpse02eG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtibo -- 15 Temmuz 2013; 18:45:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

EVO 2013 FİNALİ

Nasıl maç o öyle

Dünyanın en iyileri onlar,normal yani :D

Oyunun inanilmaz eksik yonleri bunlar. O kadar ust uste vurabilmek cyrax kabal gibi hikayede cok degeri olmayan karakterleri cok avantajli yapmak kesinlikle olmamis komboya baglayinca %80 ustu damage nedir olmaz oyle sey , oyunun dengesi kombo sistemi cok kotu

sadece ilk maçı izledim kabal acayip ezik oynamış.yaptığı tek şey bıçak atmak mor topu atmak

Yaklastirmayip hata yapmasini bekliyor boylece %70-80 li kombolari yapabilecek , kabali kullanan adam biliyor cyrax bi yakalarsa neredeyse oyunun bitecegini boyle sacmalik olmaz , hayatimin oyunudur MK , boyle dengesizlik yok , ayrica oyunun yapay zeka problemlerinden bahsetmiyorum bile MK nin yeri bende cok ayridir sorunlu olsa dahi oynarim ama dengelense mukemmel olacak. Bu sekilde keyif kaciyor

• UMK3te olan Smoke'nin hareket yapısında kısıtlama oldu, çünki onun zaten normal %40, %60 kombosu var, birde nefes aldırmayan %100lük kombosu var, o komboda bir tek motora'ya yapılamıyor,Zaten motora'ya doğru düzgün kombo yapılamıyor. MK1-2-3(UMK)ten sonra çıkan trilogy bence bir tuhafta, onda kombolara bir türlü alışamadım, oyunun yapısında bir değişiklik vardı.
    Sonra MK4 çıktı. Ona alışmam hiç uzun sürmedi... hatta bayağı zevk aldım:)
    Motora'nın MK9(sanki ara sinematiklerin birisnde gördüm onu)da olmaması kötü,boss karakteri olarak Shao Kahn, Goro ve Kintaro varken, onun olmaması kötü:( Büyük bir eksiklik:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaneser

UMK3te olan Smoke'nin hareket yapısında kısıtlama oldu, çünki onun zaten normal %40, %60 kombosu var, birde nefes aldırmayan %100lük kombosu var, o komboda bir tek motora'ya yapılamıyor,Zaten motora'ya doğru düzgün kombo yapılamıyor. MK1-2-3(UMK)ten sonra çıkan trilogy bence bir tuhafta, onda kombolara bir türlü alışamadım, oyunun yapısında bir değişiklik vardı.
    Sonra MK4 çıktı. Ona alışmam hiç uzun sürmedi... hatta bayağı zevk aldım:)
    Motora'nın MK9(sanki ara sinematiklerin birisnde gördüm onu)da olmaması kötü,boss karakteri olarak Shao Kahn, Goro ve Kintaro varken, onun olmaması kötü:( Büyük bir eksiklik:(

Aynen sinematiklerde çok kısa süre çıkıyor,bence de olmalıydı freddy'nin olup onun olmaması biraz acayip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknogezgin

quote:

Orijinalden alıntı: kenan9593

Oyun Cehenneminde türkçe yaması yayınlanmış. Yamayı yükledim ve çalıştı.Yama tam değil ama en önemlisi Story kısmı %100 çevrilmiş

Şansa bak bugün oyunu bitirdim.

Aynen. Oyun bitti. Yama geldi.

• Türkçe yamayı denedim sorun yok mis gibi Türkçe oldu ama şimdi ben ikinciye tekrar hikaye moduna başlamıştım bunu şimdi baştan nasıl alıcam bulamadım?? var mı bilen
  • dövüş oyununda türkçe yamaya ne gerek var?

• Oyunu denemek için indirdim. İspanyolca çıktı. Araştırdım, İngilizce yapamadım. İngilizce olanını indirdim sonra güya... O da İspanyolca çıktı. Sonra buradaki Türkçe yamayı indirdim, BUG ME oldu. Bu oyunu İngilizce yapmamın bir yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

dövüş oyununda türkçe yamaya ne gerek var?

Hikaye modu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtibo

Arkadaşlar oynu kurdum ama simgeye tıklayınca böyle bir hatayla karşılaşıyorum. nette aradım fakat birşey bulamadım.. ..

http://uploadpic.org/v.php?img=Ujpse02eG

https://hotfile.com/dl/154160393/c5588e2/Technopat.net_Redist.rar.html

indir hocam

işletim sistemin 64 bit olsa bile x86 olanları kur sorunun çözülecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Oyunu denemek için indirdim. İspanyolca çıktı. Araştırdım, İngilizce yapamadım. İngilizce olanını indirdim sonra güya... O da İspanyolca çıktı. Sonra buradaki Türkçe yamayı indirdim, BUG ME oldu. Bu oyunu İngilizce yapmamın bir yolu yok mu?

Var hem ing hemde TR yapmanin tek bir yolu var oda boyle kaliteli ve guzel bir oyunu original olarak almak.

http://store.steampowered.com/app/237110/

Butun MK oyuncularini MK DH Steam topluluguna bekliyoruz.

http://steamcommunity.com/groups/mkturkey

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.