Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

Orijinalden alıntı: astralll

@Cihathalitt

mediafire gibi bir siteye yükleyip link veremezmisiniz? boyutu nedir?

Boyutu 130 KB. Mediafireye nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum inanın. Başka bir yerden bulursam atarım.. Kaldı ki bildiğim kadarıyla link vermek yasak. Bir bakayım.

hocam şu fix programını bayağı aradım da bulamadm yahu bir yardımcı olsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

quote:

quote:

@Cihathalitt

Boyutu 130 KB. Mediafireye nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum inanın. Başka bir yerden bulursam atarım.. Kaldı ki bildiğim kadarıyla link vermek yasak. Bir bakayım.

mesajdan facebook adresinizi gönderin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

ya şu fatality başka yok mu ? mk4 te fatality-II falan vardı sanırım çok sıkıcı bunlar ya..scorpion mesela akrep falan oluyordu :(

krypt ne fatality ler var kardeşim biriktir altınları (artık neyse adi coin sanırım) onlarla açacaksın orada sonradan açtıgında moveliste ekleniyor. daha oyuna başlar başlamaz story modda basladım 15 chapterdayım bakalım ne olacak steamden alacaktım ama 30 dolar acaba indirime girermi daha yeni baska bisi aldım keske almasaydım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: krgzcn25

quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

ya şu fatality başka yok mu ? mk4 te fatality-II falan vardı sanırım çok sıkıcı bunlar ya..scorpion mesela akrep falan oluyordu :(

krypt ne fatality ler var kardeşim biriktir altınları (artık neyse adi coin sanırım) onlarla açacaksın orada sonradan açtıgında moveliste ekleniyor. daha oyuna başlar başlamaz story modda basladım 15 chapterdayım bakalım ne olacak steamden alacaktım ama 30 dolar acaba indirime girermi daha yeni baska bisi aldım keske almasaydım :(

Bilgisayar versiyonunda her şey açık zaten. Krypt sadece achievement için gerekli. Move listte bütün fatalityler gözüküyor hatta Scorpion, Sub Zero, Reptile'da 3. fatalityler de gözüküyor.

Dip not: Bu oyunda Scorpion'un akrep fatalitysi yok maalesef. Kano'nun lazerli fatalitysi yok, ona sinir oldum.

• bu komplete edition'da ninjaların MK1 standart kostüm ve fatality'leri de var değil mi? (sub zeronun kafayı omurgalarla sökmesi vs)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

Orijinalden alıntı: kenan9593

Oyunda iki temel hata var.

1-Oyun masaüstü çözünürlüğe göre çalışıyor.Her defasında çözünürlüğü yükseltip oyuna öyle giriyorum. Daha önce Alan Wake te de bu sorun vardı

2-Kablosuz klavye ile oynarken bilgisayar kilitlenip kendiliğinden kapanıyor. Logitech F710 ve F310 padleriyle böyle bir sorunla karşılaşmıyorsun.

Umarım yakında bir yama yayınlarlar

Bir de gamepadle olacak iş değil.Eli çabuk yoruyor. Ucuz pahalı bir arcade stick almak lazım

http://www.ebay.com/itm/Digi-usb-Shock-Arcade-game-Controller-Joystick-Game-Pad-PC-Computer-MAME-Balck-/370849403704?pt=US_Video_Game_Controllers&hash=item565858d338

Böyle ucuz arcade stickler Teknosa, Gold, Vatan gibi yerlerde de keşke satılsa. Benim gibi Mame roms setine sahip olanlar için çok önemli

• WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    kostümler var.Fatalityler hakkında bilgim yok. Hatta scorpion orjinal kostum çok klas olmuş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

Oyunda iki temel hata var.

1-Oyun masaüstü çözünürlüğe göre çalışıyor.Her defasında çözünürlüğü yükseltip oyuna öyle giriyorum. Daha önce Alan Wake te de bu sorun vardı

2-Kablosuz klavye ile oynarken bilgisayar kilitlenip kendiliğinden kapanıyor. Logitech F710 ve F310 padleriyle böyle bir sorunla karşılaşmıyorsun.

Umarım yakında bir yama yayınlarlar

Bir de gamepadle olacak iş değil.Eli çabuk yoruyor. Ucuz pahalı bir arcade stick almak lazım

http://www.ebay.com/itm/Digi-usb-Shock-Arcade-game-Controller-Joystick-Game-Pad-PC-Computer-MAME-Balck-/370849403704?pt=US_Video_Game_Controllers&hash=item565858d338

Böyle ucuz arcade stickler Teknosa, Gold, Vatan gibi yerlerde de keşke satılsa. Benim gibi Mame roms setine sahip olanlar için çok önemli

GG üzerinden alıcam bende bir tane kolla olacak iş değil ama ucuz bir şey aldınız mı keyif vermiyor önceden 30 dolara ebaydan almıştım 1 ayda gelmişti ama 1 ay çalışmadı

Ağustosta gelecek arkadaşıma aldırmak istiyorumda acaba pc de çalışmasında bir sıkıntı çıkartır mı bilen var mı?
    http://www.madcatz.com/SFXTekken/fightstickvs.html

yada

http://store.gameshark.com/viewItem.asp?idProduct=5309&idCategory=274

gezinirken gördüm forumda satan arkadaş var mış

http://forum.donanimhaber.com/m_76012506/tm.htm

forum üyelerine özel bir indirim çaksada toplu alsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 8 Temmuz 2013; 12:28:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rochas Delores

kostümler var.Fatalityler hakkında bilgim yok. Hatta scorpion orjinal kostum çok klas olmuş

kostüm varsa fatality'de vardır. tavsiye ederim bi deneyin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

quote:

quote:

@Cihathalitt

mesajdan facebook adresinizi gönderin.

Niye yasak olsun ki siz crack paylaşmıyorsunuz oyunun ayarlarını düzenleyen bir dosya paylaşıyorsunuz. size mailimi göndereyim... Hmm msj gönderilemiyor size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 8 Temmuz 2013; 17:00:37 >

• tuşları doğru basmama rağmen babality yapamıyorum neden açmak mı gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

tuşları doğru basmama rağmen babality yapamıyorum neden açmak mı gerekiyor

Babality yapabilmek için son elde korunma kullanmamanız gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pxsel

quote:

korunma derken, savunmayı mı kast ettiniz ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pxsel

quote:

korunma derken, savunmayı mı kast ettiniz ?

(Block) tuşu. Ps3 ve xbox ta vardı pc için henuz oynamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun gizli özelliklerini yazan yerli bir site bulamadım. yabancı sitelerde bi kaç yer var ama çok anlamıyorum. bildiğiniz yerli bir site varsa yazabilir misiniz? yada aramızdan oyunu yemiş yutmuş bir arkadaş da hazırlayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

oyunun gizli özelliklerini yazan yerli bir site bulamadım. yabancı sitelerde bi kaç yer var ama çok anlamıyorum. bildiğiniz yerli bir site varsa yazabilir misiniz? yada aramızdan oyunu yemiş yutmuş bir arkadaş da hazırlayabilir

Oyun pc için yeni çıktı. Kılavuzları ancak 2-3 ay içinde yazılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknogezgin

quote:

oyunun gizli özelliklerini yazan yerli bir site bulamadım. yabancı sitelerde bi kaç yer var ama çok anlamıyorum. bildiğiniz yerli bir site varsa yazabilir misiniz? yada aramızdan oyunu yemiş yutmuş bir arkadaş da hazırlayabilir

Oyun pc için yeni çıktı. Kılavuzları ancak 2-3 ay içinde yazılır.

pc ye özel gizli yönleri yok ki oyunun neyse onu soruyorum ben. 2 seneyi aşkın piyasada en nihayetinde
  • quote:

Achievement için gerekli olanları söyleyeyim ben size. Eski oyunlarla benzer, hatta aynı olanlar var. En önemlileri:

MK2 Jade ile dövüşme: Ladder modda oynarken Shang Tsung'u iki round flawless yenip fatality yapın. MK2'de sadece alçak tekme (lk) kullanmak gerekiyordu soru işaretinden önce. Arcade'te çok kullanırdım bunu. Kintaro ve Shao'dan önce karakter değiştirme imkânı sunuyordu. Burada sadece achivement için lazım.

MK2 Smoke ile dövüşme: Ladder modda Living Forest bölümünde arada bir ağaçların arkasından Smoke çıkıyor, tam o sırada aşağı + select tuşlarına basın. MK2'de Portal bölümünde Toasty çıktığı an yapıyorduk bunu. Onda da aşağı + start'la oluyordu.

MK1 Reptile ile dövüşme: Bu MK1 ile aynı zaten.Ladder modda ayın önünden gölgeler geçince double flawless yapıp pit fatality ile bitirmeniz gerekiyor. Sonra Pit'in altında dövüşüyorsunuz.

MK2 Noob ile dövüşme: Ladder modda Sub Zero'yu Noob'a dönüştürdükleri bir bölüm var, Temple. Orada bazen Noob dikilip maçı izliyor. O zaman blok kullanmadan maçı alırsanız çıkıyor. MK2'de 50 win mi ne almak gerekiyordu Noob'la dövüşmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Ragon -- 8 Temmuz 2013; 15:55:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Ragon

quote:

Achievement için gerekli olanları söyleyeyim ben size. Eski oyunlarla benzer, hatta aynı olanlar var. En önemlileri:

MK2 Jade ile dövüşme: Ladder modda oynarken Shang Tsung'u iki round flawless yenip fatality yapın. MK2'de sadece alçak tekme (lk) kullanmak gerekiyordu soru işaretinden önce. Arcade'te çok kullanırdım bunu. Kintaro ve Shao'dan önce karakter değiştirme imkânı sunuyordu. Burada sadece achivement için lazım.

MK2 Smoke ile dövüşme: Ladder modda Living Forest bölümünde arada bir ağaçların arkasından Smoke çıkıyor, tam o sırada aşağı + select tuşlarına basın. MK2'de Portal bölümünde Toasty çıktığı an yapıyorduk bunu. Onda da aşağı + start'la oluyordu.

MK1 Reptile ile dövüşme: Bu MK1 ile aynı zaten.Ladder modda ayın önünden gölgeler geçince double flawless yapıp pit fatality ile bitirmeniz gerekiyor. Sonra Pit'in altında dövüşüyorsunuz.

MK2 Noob ile dövüşme: Ladder modda Sub Zero'yu Noob'a dönüştürdükleri bir bölüm var, Temple. Orada bazen Noob dikilip maçı izliyor. O zaman blok kullanmadan maçı alırsanız çıkıyor. MK2'de 50 win mi ne almak gerekiyordu Noob'la dövüşmek için.

sağolasın. sadece bu kadar dimi? başka yok herhalde. goro, kintaro ve shao kahn ile oynayamıyor muyuz acaba?

• quote:

sağolasın. sadece bu kadar dimi? başka yok herhalde. goro, kintaro ve shao kahn ile oynayamıyor muyuz acaba?

Onlarla oynama yok da onlara babality yapabilme var. Gereksiz ama anlatayım:

Ladder modda oyun zorluğunu medium ya da daha zora alın. Shang Tsung dahil ladderdaki herkese babality yapın. Bu arada hiç maç kaybetmeyin. Artık Shang'ten sonra Goro ya da Kintaro kim geliyorsa son round blok kullanmayın babality kendiliğinden olacak. Shao için de aynısı geçerli. İlk round blok kullanabilirsiniz ama son round blok kullanmayın Shao'ya babality yapmış olursunuz. Tabii yenebilirseniz :P
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.