Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: swat57

Yahu kemik kırmalı saldırılar nasıl. Adam takır takır yapıyor ben bir kere yapamadım. Bir tek fatality yapıyorum oyun içi kemik kırmalı saldırıları yapamıyorum.

Hocam X-Ray görüşüne geçtiğimiz saldırılardan bahsediyorsanız LT+RT ile yani L2+R2 ile yapıyorsunuz onları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Genelde Scorpion ve Quan Chi ile oynardım, bu oyunda quan chi' yi kuşa çevirmişler, yeniden scorpiona yöneldim.

Sizce oyunun en iyi karakteri kim? Hareketi olsun, fatalityleri olsun.

kung lao ve kabal kullanılır bu oyunun turnuvalarında genelde. bazen de ermac. bence hareketleri finishleri falan en iyisi ermac.
  • Arkadaşlar çok soruluyor cevaplıyım.

X-Ray (kemik kırma) Flip Stance + Block İle yapılıyor. Oyunun Klavye veya gamepad ayarlarına girin bu hareketlere hangi tuşları atadığınıza bakın. Bende mesela ctrl+v. Bir başka yoluda oyunda pause menüsünden move list menüsündeyken özel ataklar için enter'a basın(sizde başka bir tuş olabilir menünün altında yazar hangi tuş olduğu) Orada aşağılarda x-ray hareketinin sizde hangi tuşla yapıldığını görebilirsiniz
  • Oyunnda versus modu yok mu? İstediğim adamla kavga edemiyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Oyunnda versus modu yok mu? İstediğim adamla kavga edemiyor muyum?

En yukarıda kullanıcı sayısı seçimi var.(fight'ın üstünde) oradan 2'ye alırsanız versus mode açılır. Anca human vs human. Bilgisiyara karşı oynayamazsınız. Biligisayara karşı oynamak isterseniz pratice ten düşman zekasını istediğiniz bir zorluğa alıp oynayabilirsiniz ama sanırım ordada sağlık barı sınırsız oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Genelde Scorpion ve Quan Chi ile oynardım, bu oyunda quan chi' yi kuşa çevirmişler, yeniden scorpiona yöneldim.

Sizce oyunun en iyi karakteri kim? Hareketi olsun, fatalityleri olsun.

kung lao ve kabal kullanılır bu oyunun turnuvalarında genelde. bazen de ermac. bence hareketleri finishleri falan en iyisi ermac.

Scorpion'un combolar çok zor ve hep ucu ucuna yetişiyor.Kung lao ve Kabal onun yanında daha iyi kalıyor gibi 2 gündür uğraşıyorum scorpion ile ama hala tam tutturamadım,tabi onlineda lagdan başarabilirseniz orasıda ayrı

• Bu arada en yuksek ve guclu xray KANO bilginiz olsun yuzde40 aliyor.Diger butun adamlari denemedim ama kano sirf xrayda 40 aliyorsa combolarla birlesince kac olur acaba , denemk lazim.

Combolar cok zor , bazen yetismiyor ve gec basiyor gibi.UMK3 ve MAME de boyle bir sorun yok.Sanki bazen klavye tuslarini gec algiliyormus gibi geldi bana.UMK3 de o serilik ve agresifligi yakalayamiyorsunuz oyunda.Umarim su klavye ayarlari icin ozel bir yama yapilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sin goat

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Oyunnda versus modu yok mu? İstediğim adamla kavga edemiyor muyum?

En yukarıda kullanıcı sayısı seçimi var.(fight'ın üstünde) oradan 2'ye alırsanız versus mode açılır. Anca human vs human. Bilgisiyara karşı oynayamazsınız. Biligisayara karşı oynamak isterseniz pratice ten düşman zekasını istediğiniz bir zorluğa alıp oynayabilirsiniz ama sanırım ordada sağlık barı sınırsız oluyor.

Teşekkürler. Olmaması kötü olmuş.
  • Update lazım online için çok sorun var arkadaşla birbirimizi bulamıyoruz gözükmüyor kurduğumuz odalar bile.Hatta çoğu oyun başta iyi başlıyor sonra direk lag oluyor.
  • Lagdan oyun oynanmıyor diye şikayet ediyorduk şimdi artık oyun da oynanmıyor direkt atıyor oyundan. Hele bir arkadaşım maç kurup beni çağırınca oyunu kapanıyor. Single ya da hotseat şeklinde oyun oynayacağız yama gelene kadar. Tabii o da gelirse...
  • Araya xrayı sıkıstramadım bir turlu sıkıstırsam %53 yapıcam bende :)
    Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikobat -- 6 Temmuz 2013; 12:17:30 >
  • Dostlarım lagdan bende oynuyamiyorum multi adam akıllı ki zaten sizler gibi ısın kurdu değilim daha. İnternetten videolara baktım adamlar yüzde 60 70 e kadar kombolari diziyorlar. Bende tabiri caizse kafama göre basmak zorunda kalıyorum tuşlara bi yerden sonra. Kombo kombinasyonları çok karışık ve her karakterde farklı özellikle fatalityler çok karışık sifre gibi kagida yazmadan olacak is degil bunları öğrenmenin kısa bi yolu varnı arkadaslar tiyolarinizi bekliyorum kolay gelsin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 6 Temmuz 2013; 12:41:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde nano alıcısı kaybolmuş logitech f710 gamepad var..Nano alıcısını nereden temin edebilirim?Bu oyunu gamepad olmadan oynamak çok mantıksız
  • arkadaşlar oyunun flt sürümünde sorun mu var oyun iyi güzel açılıyor ama slow motion gibi oynatıyor sistemin yetmediğini sanmıyorum yani sf4 ü en full ayarlarda takılmadan oynuyordum çünkü
  • Versus modu olmaması saçmalık.
  • F710 ile oynayınca zevk veriyor mu oyun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

F710 ile oynayınca zevk veriyor mu oyun?

F710 ile oynuyorum gayet zevkli
  • Komboları yapmayı gösteren bir site olsa keşke. Tutorialda johnny cagenin tricky kombosunu şans eseri yaptım şimdi işte yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Komboları yapmayı gösteren bir site olsa keşke. Tutorialda johnny cagenin tricky kombosunu şans eseri yaptım şimdi işte yapamıyorum.

hangi kombolar zaten move list'te mevcut oradan ufak komboları yapabilirsin hava kombosu istiyorsan hangi karakter ile sık oynuyorsan yaz youtube 'ye bir sürü hava komboları mevcut şimdi'den çoğunu çıkarttım ben lakin online'da lag dan hiç bir kombo yapılmıyor.
  • hocam intel hd2500 kullanıyorum 2 tane hata alıyorum biri video belleği yetersiz diğeride çözünürlüğü ne yaparsam dsteklemiyo diye yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.