Şimdi Ara

Mortal Kombat 1 [PS5 ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.049
Cevap
45
Favori
64.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netherrealm normalde 2 senede bir oyun çıkaran firmaydı . İnjustice ve mortal kombat yaparlardı . 2019 da mk11 çıktıktan sonra normalde herkesin beklentisi injustice 3tü . 2021 yılında çıkması bekleniyordu ve çıkmadı . Büyük ihtimal injustice 2 nin satışlarından memnun kalmadılar veya mortal kombat daha büyük bir başarı gösterdiği için sadece mortal kombata yönlendiler . 4 senede geliştirdikleri mk1in tek iyi yanının eğlenceli kombolar olması çok üzücü . İçerik her anlamda geriye gitmiş . 2 senede geliştirilen mk11 in içerik olarak nasıl daha zengin olduğunu anlamak cidden zor .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • junis kullanıcısına yanıt

Hocam peki level en hızlı şekilde nasıl kasacağız? 20 level gelmesi için 24 saat hiç bırakmadan oynamak gerekiyor, gram gram ilerliyor bir süre sonra level ilerlemesi. Online maç deme lütfen, 2-3 ay ara verdim geçen girişim dedim elime verdiler adamlar ultra mega pro olmuş bu ara online hiç girmeyim. Season 3 de bitirdim nerede kasacağım rahat şekilde bu levelleri? Kristal birikmiyor 200 tane var kaldı öyle, deadly alliance kostümleri almak istiyorum ama imkansız oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylentilere göre önümüzdeki sene injustice 3 piyasa sürülebilirmiş, eğer söylentiler doğruysa oyunun desteği tahminimden de kısa sürecek

• Ben tekken 8 tarafına gectim
    Bu oyundan hayır gelmez artık

• nier kullanıcısına yanıt

Ben tüm karakterleri 35 levele çıkardım, kombat pack almadığım için onlar hariç diğerleri hepsi 35 level. Normal şekilde bir karateri bile 35 seviyeye çıkarmak haftalar aylar sürebilir size bir taktik vereceğim ama saat geç oldu yarın yazarım.

• 10. Seviyeden başlayıp her bitirişinizde 1 level atlayan sezonluk towerlar var. Ben platini bu şekilde almıştım. 50-60 levellarda deli gibi exp, coin vs veriyor. Ama tavsiyem bunu yeni sezon basında yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 31 Ocak 2024; 23:6:38 >

Bekliyorum hocam

Öncelikle karakter seviyelerini yükseltmek için reddit kullanıcısının bir paylaşımıyla bir taktik öğrenmiştim, bu taktikle bütün karakterleri 35 seviye yaptım ancak bu taktik öyle kolay işleyen bir taktik değil yine de uzunca bir zaman vaktinizi alacaktır.

Taktik şu, bu taktiği gerçekleştirebilmek için invasion modunu tamamlamanız gerekmektedir, tamamladığınız da 30 level frostfart tılsımı (talisman) açılacaktır bu tılsımı kollektor shopda satın almalısınız,

mutlaka 30 level olan olmalı diğer düşük level olanlar işe yaramaz, bu tılsım rakiplerinizi kusursuz zaferle yenmeniz için önemlidir, bu tılsımla kolayca her rakibi olmasada en az 2 de 1 rakibi flawless victory ile yenebilirsiniz.

Benim oynadığım sezonda bu tılsım yerine yeşil renkli olan vardı rügar kırıcı tılsım ama her ikiside aynı görevi görüyor.

Tılsımı aldıktan sonra invasion modunda gateway portal mesası var, ona giriyorsunuz, orada bir çok kule bulunmakta siz seasonal tower'ı (sezonluk kule) seçmelisiniz, bu kulenin başlangıç leveli 10 seviye, toplam 10 rakip var, ilk 5 rakip genelde mini boss karakter oluyor biraz zor oluyor ama tılsım ile yenmek çok kolay, diğer 5 rakip ise kolay, bu kuleyi bitirdiğinizde leveli 11 olacaktır, kuleyi her baştan sona bitirip tamamladığınızda level 1 kademe artar,

her level arttığında ise yendiğiniz rakiplerden daha fazla xp kazanırsınız, kule 30 levele gelene denk xp artışında pek bir şey beklemeyin, 35 levele geldiğinizde xp artışına şaşırmaya başlayacaksınız, 45 levele geldiğinizde nerdeyse xp artışı çok daha fazla oalcaktır, 55 levele geldiğinizde xp artışı devasa büyüklükte olacaktır, yani ortalama 1 karakteri sıfırdan 1 saat içinde 35 levele çıkartabilirsiniz kulenin 55 levelinde. Ben oynadığım sezonda 56. levelde durdum, çünkü bu seviye herhangi bir mini boss ya da konsumable kullanan rakip yoktu, çok daha hızlı kuleyi tamamlıyordum, 10. karaktere geldiğimde kuleyi bitirmeden sonlandırıyor sonra tekrar baştan başlıtıyordum, böylelikle 56. seviye kuleyi sürekli oynuyordum. Devam ettiğinizde rakipler çok zorlaşır ve boss karakterler gelir bu yüzden 56. seviye de durmakta fayda var.

ÖNEMLİ: her rakibi yendiğinizde mutlaka fatality yapın daha fazla xp kazanacaksınız, brutality daha da fazla xp kazandırır ama brutality yapayım derken flawless victory niz bozulur bu yüzden fatality daha güvenli.

Özetle tılsımı al, gateway portalda seasonal tower'ı tam 46 kez tamamla, devasa xp artışını gör. Tek zor tarafı kuleyui 46 kez tamamlamak, illa 56. seviye de devasa xp kazanacaksınız diye bir şey yok, 40 seviyeden itibaren yüksek xp kazamaya başlayacaksınız.

Bu taktiği öğrendiğim reddit sitesindeki bir üyenin paylaşımını ekliyorum, mutlaka kullanıcının eklediği videoyu izleyin ve görün nasıl xp kazandığını.

https://www.reddit.com/r/MortalKombat/comments/17thbh8/here_is_my_farming_method_for_season_2_look_at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 31 Ocak 2024; 23:35:59 >

Sayende bilmiş olduk hocam bilgiler ve emeğin için çok çok teşekkür ederim hayat kurtarıcı bilgiler.

ek olarak bu relici seçince hiç hasar almıyorum, talisman kullanmaya da gerek kalmıyor sanırım, can bari en dipte görünüyor ama hiç hasar almıyorum bütün maçlar flawless victory bitiyor. Ayrıca eğilip normal vurmak yerine eğilip aparkat vurusu yapsak olur mu hocam? Tek atıyor neredeyse aparkat.

not: brutality flawless victory bozmuyor, fatality ile zaman kaybetmiyorum.

not 2: brutality fatality den daha fazla xp veriyor

Mortal Kombat 1 [PS5 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 1 Şubat 2024; 14:29:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

Sayende bilmiş olduk hocam bilgiler ve emeğin için çok çok teşekkür ederim hayat kurtarıcı bilgiler.

ek olarak bu relici seçince hiç hasar almıyorum, talisman kullanmaya da gerek kalmıyor sanırım, can bari en dipte görünüyor ama hiç hasar almıyorum bütün maçlar flawless victory bitiyor. Ayrıca eğilip normal vurmak yerine eğilip aparkat vurusu yapsak olur mu hocam? Tek atıyor neredeyse aparkat.

not: brutality flawless victory bozmuyor, fatality ile zaman kaybetmiyorum.

not 2: brutality fatality den daha fazla xp veriyor

5 Kameo karakteri Max level yapmak için kolay bir yöntem geldi mi yeni, baya bir grind gerekiyor sanirim, tek o kaldi benim kasasim da yok niyeyse.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

relic flawless victory bozmuyorsa süper, bu sayede kolayca klasik aparkat brutality sini de yapabilirsiniz, evet brutality fatalityden daha fazla xp kazandırıyor, bu taktikte en zor ve sıkıcı kısım sezon kulesine 40 -50 level attırmak, 55 levele geldiğide muazzam xp artışı oluyor.

Yalnız elinizi biraz çabuk tutmalısınız, sezonun bitmesne sanırım 11 gün falan kaldı, sezon bittiğinde tüm istatitistikler ve sezon kulesinin leveli sıfırlanır, yeni sezonda her şeye yeniden başlamak zorunda kalırsınız, ben tek sezonda tüm karakterleri 35 level yaptım.

Evet relic kusursuz zaferi bozmuyorsa talisman'a ihtiyaç yoktur ama talisma'nın en büyük faydası rakibi saniyeler içinde yenmem oluyordu, yani tılsımı atıyordum 3 saniye sonra rakibi yenmiş oluyordum, talismansız rakipleri yenmek için daha fazla zaman kaybedeceksiniz, özellikle mini boss ların canları çok yüksek oluyor epey zaman harcıyorlar.

• Merhaba bende arcade stick var yurt dışından aldım sadece 1 kere kullandım 2 saat
    Arcade stick f500 v2 modeli her platformda uyumlu isteyen varsa özelden yazınız

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Nedir ve kaç lira

Hocam 30-41 level arası kulede xp ler aynı hiç artmadı, valla elim kolum ağrıdı pes edeceğim sanırım. 30 level sonrası xp artısı sonlandı maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 2 Şubat 2024; 3:22:1 >
  • Evet sanırım seasonal tower da level kastıkça xp çoğalması olayı ya bug oldu ya da düzelttiler. Level 30 dan beridir xp sayısı toplam 910 da sınırlı kaldı maalesef.

Arkdaşın attığı reddit linkinde yorum yapanların attığı bir youtube videosu üzerinden işe yarar bir çözüm buldum.
    Levl 37 üçlü düşman ( tek vuruşta gidiyorlar) 15 saniye de 1510 xp alıyorum, hem de kule de tek tek dövüp diğer düşmanın gelmesini beklemiyorsun. Seasonal tower da 41 level de anam ağladı gerek yok.

fatal blow: 60 xp veriyor ayriyetten, kullandığım relic sayesinde direkt fatal blow ile giriyorum oyuna.

https://www.youtube.com/watch?v=7GTHraDVzO4&t=1s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 2 Şubat 2024; 17:59:22 >

Valla benim oynadığım sezonda xp artışı devam ediyordu yeni seonda bunu değiştirdilerse bilmiyorum, yapacak bişey yok. Niye böyle bişey yaptılar bilmiyorum resmen oyuncuların karakterleri geliştirmesini istemiyorlar, hayır o sezonda verdiğin xp yi sanki başkası ayarlamış gibi başka sezonda değiştiriyorlar.

1510 xp falan çok az bence ben 56 seviye sezon kulesinde her rakip başına kusursuz zafer ve fatality ile sanırım 50000 xp kazanıyordum, brutality ile yenersem 75000 di. şöyle söylim 56 seviye kulede tek rakip yenersem sıfırdan başladığım karakterini sadece bir rakip yenmeyle 5 level attırıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 2 Şubat 2024; 21:56:56 >

Yapacak bir şey yok sanırsam fixlemişler, en azından raund çabuk bitiyor uzamıyo maçlar 30 40 saniye de alıyorum 1510 xp yi napalım

• Peacemaker ve cross playin geleceği güncelleme iki hafta ertelenmiş . Ertelenmeler pek hayırlı haberler değildir . Üstelik bunu oyuncular kendisi öğreniyor . Resmî bir ağızdan çok sonra bir açıklama geldi . Bu oyunu buradan toparlayabilirlerse helal olsun .

• malikenes54 M kullanıcısına yanıt

muhtemelen bir sonraki oyun için hazırlıklara başlamışlardır, mk1 bitti.

• x_abner X kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar değil . Oyun çıkalı 6 ay oldu daha hemen yeni oyuna başlayamazlar . Anladığım kadarıyla online oyunlarım çökme sorunlarını ve cross playin getireceği sorunları hala gidermemişler . Rezalet firma adına . Tekken ve street fighter çıkış gününde cross play olarak geldiler .

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.