Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
22
Favori
111.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 2 Frost ve Shao Kahn işte, trophy listesi bile sizmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Al işte birbirnin kopyası bir karakter daha; frost, subzero.

Şaka gibi ya zaten roster kötü bide birbirinin kopyası karakteleri doldurmuşlar sonra dünya kadar para isterler.
  • Karakter listesinde evet eksik cok ben hala varyasyon yerine tek varyasyon ama cok char olmasindan yanaydim, mkxden sonra 11in oyle olacsgini dusunuyordum ama hayal kirikligi oldu, oyun yine de guzel sevdigim charlar var, dlc cok onemli su anki haliyle standart alacagim premium ne olacagi belli degil, mesela robotlar yine yok Allahin belalari koymadilar yine.

• Gerasın fatalitysine bittim valla.O nedir öyle aga

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Mk x deki gibi tek robotların gelmesine razıyım. Umarım robotların yerine terminatör gelmez oda konuşuldu bi ara.

• Shao Kahn'da da tam masaya sürekli gelen garson, ayakçı, tırnakçı tipi var. İçkileri yudumlarken bile abi tazeleyim mi diyen tiplere benziyor. Kostümüne tükürdüğümün. Pavyonda sanki.
  • Yılladır dünyayı ele geçiremedi adam ölüp ölüp dirildi :)

• Bu oyunda çok terbiyesiz şeyler var, oynayanlar olarak hesabını vermemiz çok zor olacak

• hala söylüyorum cetrion ve kollector rezalet.cetrion yerine mileena kollector yerine nightwolf jacqui yerinede koy robotlardan birini al sana süper roster. dlc lerlede bir ninja paketi diğer dlc ilede korku film karakterleri koy oyun süper.

benim eskiden beri main im kitanadır.hatun asyalı olmuş iyice.bir tutturamadılar şu suratları
  • tm mileena en sevdiğim karakterler'den biri ama İdenia dışından shang tsung tarafından yapılmış şeytani kötü ikiz kopya hiç şaşırmadım nedense mileena'yı oyuna eklemeyip o gücü kitanaya vermelerini ayrıca yüzü rezalet olmuş kitana'nın bana göre her şey MK 9 da güzel di 10 da Jade yoktu 11 dede mileena yok harika bakalım daha neler görücez 9-10 gün sonra piyasaya sürülcek oyun ve pc sistem berbat olduğu için ben oynayamıcam :((
  • Cetrion aka Aria

• Millena için ed boon a twitten isyan ediyor fanlar

• DLC Paketinin Tam listesi ne zaman belli olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abak1905

Millena için ed boon a twitten isyan ediyor fanlar
    PC'nin başında çaresizce bekliyor fanlar bekliyorlar ama Mileena gelmeyecek biliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abak1905

Millena için ed boon a twitten isyan ediyor fanlar
    Ed Boon da dalga geçiyor milletle.
    https://twitter.com/noobde/status/1117438930259828737

• Benim için çok önemli değil millena surtugu gelsin yada gelmesin.
    Ama son defa yazıyorum bunu millena bu seri de olacaktır.

• Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Bütün oyunlar ticari kaygılarla yapılıyor. Mk da buna dâhil bu ed boon un aslında fanların ne istediğini bilmek için yaptığı bir taktik. Oyunun durakladigi anlarda en sevilen karakterleri dlc ile satmış olacak ve bir oyun parasından fazla dlc için insanlar para harcayacak.

• Mileena gelseydi güzel bir modellemesini görürdük yahu. S. olduğu konusuna katılıyorum. Ağzı var işlevi yok iyiki.

Al buyur burdan yak...
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mortal_Kombat_11_Kozmetikler_icin_Mikro_Odemeler_icerecek-94037.htm
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.