Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
22
Favori
111.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rain diye söylentiler var ama emin değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin bunda'da kombat pack 1-2 falan gelir 6-6 ekstra karakter demek beklemedeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 24 Mart 2019; 13:39:4 >
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    En azından 3 pack yapmaları lazım roster neredeyse hep çöp.
  • Mileena yok, Kitana yok. Sonya İlk oyundan beri var. Mileena char listesinde yoksa büyük salaklık eder dönerci Boon. Mevcut kadroyu dlc ile satacaklar belli oldu. Street Fighter V'de aynı naneyi Capcom'da yedi. Bunlardan bi cacık olmaz. Parayı buldukça sapıtmaya başladı yapımcı firmalar. Dönerci yapmazsa ayıp olur. Beynini silkeleyim Boon. Bu dönerci kardeş iskender hazırlasa tereyağ sosunu, yoğurdu, ayranı vesaire dlc diye kakalayacak müşteriye. Nasıl olsa yanında olmazsa olmazlardan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • abak1905 A kullanıcısına yanıt
    Gerçek hayatta rain kelimesini duyunca kötü oluyorum. Umarım oyuna gelmez. Morpheus gelsin ama Rain gelmesin. O derece sevmiyorum rain kelimesini. :D

• 2 ihtimal var, ya erron black yada rahatsiz olmayasın diye mor ninja diyelim o zaman :)
    Sebebini merak ettim mor ninja dan neden rahatsız olduğunu :)

• Manası çok derin ondan kaynaklanıyor. :)

• Bu arada tam 1 ay kaldı. Ay başı çıksaydı keşke. 23 nisan nedir. Çıkış tarihine ilk gün güldüğümden daha fazlasıyla gülüyorum. Yeğenlere bu oyunu hediye edeceğim. Eşe dosta falan. Birkaç kişiye fatality video compilation videosu yolladım. Sağol yemek yiyemeyeceğim sayende diyenler oldu. Midesiz herifler. Sanata saygı yok valla. Bu arada Ed Boon'un fotoyu gösterip kebapçı Rüstem diye birkaç kişiyide trolledim. Adamların haliyle oyunlar ile ilgisi yok. Nerede yeri kebabı iyiyse fiyat uygunsa giderim dediler. Hahaha. Ulan Ed Boon tipden kurtarıyorsun. :D

• Noob saiboot iyi topladı, kim seslendiriyorsa hakkını veriyor, kombo sistemi ve dövüş dinamiği iyi. Umarım bunun peşine dangoz karakterler gelmez.
  • Jacqui denen gereksiz varken jax yoksa agir soverim, robotllar yine yok base rosterda,Allahin belasi herif ya ulan cyrax smoke sektorsuz mk mi olur, bari triborg seklinde yap.

• PC için fiyat ucuz olduğundan premium edition aldım ps4 içinde alacağım sanırım bakalım premium paketi fiyatı düşünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 24 Mart 2019; 23:20:18 >
  • O değilde oyunu beklerken son ses dinleyin güçlü bir sistem ile şiddetle öneririm.

• Oyun hakkında spoiler verdim mesajim silinmiş yasak olduğunu bilmiyordum

• Sony PS4 State of Play'de Kung Lao, Liu Kang ve Jax MK11 için duyurdular. Netherrealms Studio resmi açıkladı video ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 26 Mart 2019; 0:32:3 >
  • Yeni fragman süper olmuş. Bu işte kesinlikle çok iyiler.
  • mehmetalpertr kullanıcısına yanıt
    Kitana'da mı vardı sanki orda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Kitana'da mı vardı sanki orda?
    Evet videoda görünüyor. Ama henüz resmen açıklamadılar. Kitana ve Mileena'yı bekliyorum ben.
  • Sub-Zero ile Scorpion'u kullanarak Sonya'ya iş atıyor. Shang Tsung'a yakışmadı bu hareket. Günahtır günahkar herif.

Gemi değil sanırsın night club havalarında giriş yapıyor mekana. Işıklandırma efsane.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.