Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
7
Favori
33.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mortal Kombat 11 – Official Kollector Reveal Trailer

• bu oyunda rakiple yazışabileceğimiz chat tuşu varmı? street fighter V de bulamamıştım.
  • Aman sabahlar olmasın. 1992'den beri MK serisinin hastasıyım.

Original release gelene kadar edit version ile idare ediyorum. Efsane be. Çoğu kişinin ortak görüşü: Better than original

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]
  • 1 Mart'da satın almıştım. Bügün içerisinde önindirmeye açılacak fakat 23 Nisanda oynanabilir olacakmış
  • Selamlar. Oyunu standart mı almayı önerirsiniz, yoksa premium mu? Bu arada konu çok pasif kalmış PS4 konusuna göre.
  • Sonunda MK

• 97.6 Mbps

Kardeş hangi ülke'de yaşıyorsun sen :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun boyutu 65 gb. Bir dövüş oyunundan 25-30 gb beklerken iki katından fazla çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan187

97.6 Mbps

Kardeş hangi ülke'de yaşıyorsun sen :D
    İstiklal Caddesi / Beyoğlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

İstiklal Caddesi / Beyoğlu

Alıntıları Göster
    Masallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan187

Masallah

Alıntıları Göster
    Steam hızı mı kesti bilemem fakat sabit 120Mbps idi zamanında. Origin, BattleNet, torrent ıvır zıvırda sabit 120Mbps fakat Steam'in buharı fazla geldi sanırım. Söndürdüler hızı mızı. Seviyorum seni Gabe. Anam benim.
  • Social Media intro ile Good Boy victory efsane olmuş.

• Superonline, uydunet bu hızları kolay sağlıyor ben de biraz önce indirmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 20 Nisan 2019; 2:55:39 >
  • Uzaydan gelmediğimizi bilen bir member ile karşılaştık çok şükür.

Steam'de kapışacak adam yok valla. Adam dövüyoruz diye siliyorlar eğlencesine oynuyoruz devamlı dayak yesem derim oynamıyorum sinirim bozuluyor diye açık açık söylerim. Millet siliyor nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DDr.M

Selamlar. Oyunu standart mı almayı önerirsiniz, yoksa premium mu? Bu arada konu çok pasif kalmış PS4 konusuna göre.
    Bence Premium alsan daha iyi olur. Oyunun fiyatı çıkış yaptıktan sonra artabilir.
  • Oyunun fiyatı artacak kaçarı yok. Fighting Layer EX 44/45 liradan çıktı dün gece baktım 61 lira olmuş. Online modu ölü oyun gerçi. Atari salonu anısına değil bu tarzı sevdiğim için oynuyorum. SFEX2P oynarım halen çok çaça oyundur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volcayno russo vardı o adamla oyunu ögrenemek için ne jeteonlar atmıştım
  • Efsane oyuna 2 günden az bir süre kaldı. Hazır mıyız gençler :D

• pc oyuncuları ps4 kadar çok olmadığı için, 1 - 2 ay sonra oyuncu bulmak zor olabilir belki,

ayrıca bu oyunda shoryuken olmadığı için gamepad ile de oynanır diye düşünüyorum.

oyun hakkında fiyat listesinde steamden ucuz yok gibi http://e-oyun.blogspot.com/2019/04/mortal-kombat-11-en-ucuz-fiyat-mortal.html
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.