Şimdi Ara

Morhipo Caterpillar Botlar uygun fiyat (+30tl hopi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
9.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk üretimi cat alıp paranızı yakmayın dostlar.

Bariz kalite farkı var.

Geçen sene markapark mağazasından böyle bir kampanyayla almıştım. Üçüncü veya dördüncü giyişte açıldı ayakkabı ve yoğun yapıştırıcı kokusu vardı.

Arap ülkelerinde 4-5 cat bot kullandım iş icabı. Hepsi taş gibiydi. Yabancı üretim bulursam kaçırmam alırım ama türke asla.

Sanırım malaysia-vietnam üretimiydi. Emin değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

Türk üretimi cat alıp paranızı yakmayın dostlar.

Bariz kalite farkı var.

Geçen sene markapark mağazasından böyle bir kampanyayla almıştım. Üçüncü veya dördüncü giyişte açıldı ayakkabı ve yoğun yapıştırıcı kokusu vardı.

Arap ülkelerinde 4-5 cat bot kullandım iş icabı. Hepsi taş gibiydi. Yabancı üretim bulursam kaçırmam alırım ama türke asla.

Türk malı Caterpillar bot kullanıyorum şuanda gayet sağlam. Bir ürüne göre karar verip genelleme yapmayın marka-modelini yazın insanlar o ürüne ona göre yanaşsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

Türk üretimi cat alıp paranızı yakmayın dostlar.

Bariz kalite farkı var.

Benim kullandığım cat de türk üretimi ve gayet sağlam. Öyle 3-4 giymede dağılıp bozulacak bir şey değil, tabii ki giyen normal bir insan ise.

• quote:

Orijinalden alıntı: mathelfix

caterpillar deri botların kalıpları darmı - genişmi bilen arkadaşlar yazarsa iyi olur dockers ta 43 giyiyorum cat de kaç numara olur acaba ?

gidip bir yerde dene bence. Bana dockersta 43 oldu (dockers ı sadece mağaza denedim satın almadım) ama catta 42 çok rahat oluyor.
  • Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    Normal insan derken, hayırdır :)

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Hakket normal insan yazmışsınızda arkadaş doğru söylüyor bu cat ve harleylerin tr de üretilenleri ile dışarıda üretilenleri acayip fark ediyor , arkadaş atmamış kafadan yani , harley var 4 senedir kullanıyorum gören inanmıyor 4 senelik olduguna en fazla 1-2 senelik diyor : ama burada üretilenler öyle degil , bariz fark var , derisinden filan anlaşılabiliyor biraz inceleyip :) ( yeşil kundura olması lazım burada üretim yapan firma )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReqinLeif -- 19 Aralık 2017; 3:11:53 >
  • ReqinLeif R kullanıcısına yanıt
    Bunun gibi tipler ne anlar kardeşim. Klavye delikanlısı anca “normal insan” vs gibi cümleler kullanır.

4-5 çeşit ürün kullandığımı belirttim. Biliyoruz, tecrübe ettik ki yazdık...

Bu bizim milletin klavye delikanlılığına ayrı hayranım...

Cat iade edip the north face aldım ve oh be dedim. En azından verilen paranın karşılığını kalite olarak alıyorsun.

Sıkıntı çıkartan model buydu;

Morhipo Caterpillar Botlar uygun fiyat (+30tl hopi)

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Doğru diyosun hocam , tnf nin bi modelini aldım bende yakın zamandada iki yerinden açıldı ne yapsam diye düşünüyorum yorumu görmüşken size sorayım fırsat bu fırsat :)) , aldıgım model tnf hedhehog bot modeli

• Cevizlibağ Yeşil Kundura'nın üst katından Flex tabanlı bir Cat almıştım. Waterproof. 240tl'ye aldım 2-3 hafta önce. Aslında Gora-Tex'ler de vardı fakat onlar 44 idi 43'te yoktu ama onlar aşırı sert taban yani Gora-Tex falan ama hiç konforlu değil. Bu Flex taban süper gerçekten, çok memnunum. gidin orda deneyin deneyin alın. Ya da orda deneyin bu siteden 10tl ucuza alın nasıl isterseniz.

Benim aldığım modelin aynısı alt katta 440tl civarındaydı, baktım sağında solunda defo da yok. Bugün hava biraz yağmurluydu su geçirmedi tabii karların içinde nolur bilemem ama sanmıyorum ki geçirsin.

Kasada sordum elemana neden bu fiyat diye "Onlar geçene sene fazla alındığı için yukarıda ucuza satılıyor bir farkları yok 6 ay değişim süreci var başka da garantileri yok" dedi.

Belki bu sitede satılanlar 2 yıl garantilidir bilemem. Ben garantiye çok önem vermediğim için beğendim ordan aldım.

Buarada benim aldığım bot Türkiye üretimi diye yazıyor dilin içinde. Hani yabancı ülke üretimiyle farkı falan var mı bilemem.

• https://www.morhipo.com/kampanya/detay/15964707/65798/caterpillar-bot

Flex tabanlı modelden ben de aldım umarım diğer kalın tabanlılara göre hafiftir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

https://www.morhipo.com/kampanya/detay/15964707/65798/caterpillar-bot

Flex tabanlı modelden ben de aldım umarım diğer kalın tabanlılara göre hafiftir.

8 sene giydiğim Cat bot'un (ithal) dikişleri patladı yeni alacağım bot da cat olsun dedik.

Sizin aldığınız modelin siyahını aldım dün teslim edildi.

Ürün oldukça hafif ve rahat, yalnız pek sağlamlık hissi vermedi bana, üstelik defolu ürün göndermişler, ön taraf üst kısmı çizik iade etmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 19 Aralık 2017; 13:57:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

https://www.morhipo.com/kampanya/detay/15964707/65798/caterpillar-bot

8 sene giydiğim Cat bot'un (ithal) dikişleri patladı yeni alacağım bot da cat olsun dedik.

Sizin aldığınız modelin siyahını aldım dün teslim edildi.

Ürün oldukça hafif ve rahat, yalnız pek sağlamlık hissi vermedi bana, üstelik defolu ürün göndermişler, ön taraf üst kısmı çizik iade etmeyi düşünüyorum.

Benim önceki harley botlarım da öyle 7 yıldır hala giyilebilecek ölçüde sağlam fakat çok ağır ve rahatsızlar.
    Sırf rahat tabanı ve hafifliği için aldım bu cat'i dayanıklılık konusunda ben de daha erken yıpranacağını düşünüyorum.
    2-3 sezon idare etse yeter bana.

• Millet boş boş konuşmayı ne kadar çok seviyor. 5 adet bot aldım bu yaşıma kadar. cat. 1 tanesinin tabanı kırıldı. Hepsi su alıyordu. Ve tüm botlar yabancı üretimdi. Ayağımın altını zımparalar gibi yapıyordu. Çok çabuk yıprandı. 2 yıl önce aldığım Antalya da 3 ay kullandığım botu ihtiyaç sahibine verdim. Ağzı yüzü yamulmaya başlamıştı. En son 1 tane daha aldım Türk üretimi o da kutusunda 1 senedir bekliyor kullanmayı da düşünmüyorum : )))

İşin özü bence çok dandik cat botlar. Birisi söylemişti yurt dışında büyük mağazalar da sepette ucuza satılan bot markasıymış : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hb_07 -- 19 Aralık 2017; 19:25:57 >
  • Şuanda 159 tl Morhipo da 200e aldım diye sevinmiştim valla (flex taban için tabi)

• 150 den nasip oldu espresso modeli :)

• Hayırlı olsun kardeşim. İnan bu flex tabanlı modelden o kadar memnunumki 2 renk vardı 3.sünü aldım az önce. Fanboyluk felan yapmıyorum bu rahatlığı 160 liraya almak çok mantıklı bi alışveriş olur. Kalite veya marka demiyorum sadece rahatlık için değer bu paraya. Hayatında flex taban giymemiş kişiler fanboyluk yaptığımı düşünebilir :)) düşünsünler.

• Cat okulda sıcak oluyor bir tık altı ayakkabı önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mys66

Hayırlı olsun kardeşim. İnan bu flex tabanlı modelden o kadar memnunumki 2 renk vardı 3.sünü aldım az önce. Fanboyluk felan yapmıyorum bu rahatlığı 160 liraya almak çok mantıklı bi alışveriş olur. Kalite veya marka demiyorum sadece rahatlık için değer bu paraya. Hayatında flex taban giymemiş kişiler fanboyluk yaptığımı düşünebilir :)) düşünsünler.

Hocam rahatlik ariyorsaniz bir de ceyoya bakin derim. Tam ortopedik ce %100 deri. Takim alti botunu aldim gecen hafta 160a. Dun butun gun ayagimdaydi, eve geldim ustumu degistirdim ve yola ciktim. Takribi dun 21.30 gibi giydigim ayskkabi halen ayagimda. An itibariyle 24 saat olmus ve gece 24 gibi rve varacagim. Ne terleme ne baska sey. Hava alan bir yapisi var, zaten ayakkabida hava tahliyesi icin bir delik var, teknik ismini bilmiyorum, adim attikca oadan disariya hava atiyor. Ustelik cok hafif. Tabi asiri yagmur veya kar altinda ne olur bilemem...

Mukemmel yapmis ceyo, bayildim ayakkabiya. Yazligini da kullaniyordum ama kisligi da cok iyiymis.

Cat ise bir kere al evladiyelik olsun denilen markalardan. Greyder de oyle mesela. Eve varinca eger stok kalmis olursa mutlaka alacagim..

• Önerin için teşekkür ederim kardeşim. Konu ayaklar olunca rahatlık benim için çok daha önemli. Ceyo yu araştıracağım en azından çeşit için iyi olur. Cat botumu 3 senedir sezonluk giyiyorum hala taş gibi. Ceyoda anlattığın havalandırma kanalı Dr. Flexer lardada vardı onuda denedim fakat 1 sene dayanmadı tabanı dağıldı. 105 kilo civarındayım haliyle ayaklara çok iş düşüyor. Önerin için tekrar teşekkür ederim mağazada inceleyeceğim. İyi akşamlar.

• mys66 kullanıcısına yanıt
    Ben de 104 kiloyum hocam. Benzer islerle mesgul oldugumuzu varsayiyorum bu nedenle ceyoyu gonul rahatligi ile oneririrm.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.