Şimdi Ara

Morhipo 150/50 hesaplara çek tanımlamış (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
8
Favori
7.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.morhipo.com/kampanya/detay/1762643/48002/kenwood-hg400k-izgara-tost-makinesi-1800-w

bu elektronik ürün değil mi ? Denedim çek geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreakBeaT -- 18 Temmuz 2016; 20:04:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

https://www.morhipo.com/kampanya/detay/1762643/48002/kenwood-hg400k-izgara-tost-makinesi-1800-w

Geçiyor evet ben de denedim ama ya iptal edilirse diye almaya cesaret edemiyorum bi de geri para yatırma falan filan onla uğraşamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra16

quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

https://www.morhipo.com/kampanya/detay/1762643/48002/kenwood-hg400k-izgara-tost-makinesi-1800-w

Geçiyor evet ben de denedim ama ya iptal edilirse diye almaya cesaret edemiyorum bi de geri para yatırma falan filan onla uğraşamam

iptal etmezler, açığı kapatırlar. ilk davranan kazanır böyle şeylerde. tut ki iptal ettiler, hesabıma para iade ederler. Uğraşacak bir şey yok :)

• 150/50 Teşekkürler...
  • 150 tl ye tamamlamak için maximum 5 tl ye kadar ürün gören var mı ?
  • polyo kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler baya işime yaradı ihtiyacım olan tras makinesi ve montu birlestirip çeki kullandım, güzel oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alıp paraya çevirilebilecek vs. ürün var mı? yoksa tişört vs alacağım.
  • Kahve makinesinde denedim geçmiyor, bazılarında geçiyo bazılarında geçmiyor.

Buralar karışır gibi gibi
  • En masumane yüz ifadesiyle talibim 50 TL lik çeke.
  • azda olsa iyi geldi en azından gömlek kazak tshirt pantolon derken 2 senelik alışverişimi 495 tl'ye kapattım .
  • bana 300/50 çek yollamış. kullanmak isteyen olursa kullanabilir.
  • Zor ama 150/50 ye ceke ücretsiz talibim arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 TL çekiniz 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.Elektrikli ve Elektronik ürünlerde geçerli değildir.Başka kampanyalar ve promosyonlar ile birleştirilemez.Iptal veya iade durumunda indirim çekiniz tekrar tanımlanmayacaktır.İptal veya iade durumunda indirim çekiniz kadar tutar iade edilecek tutardan düşürülüp iade edilecektir.
    Hocam bu sezonda mi geçerli yoksa hepsinde mi anlamadım

• 150/50 kullanmayacak olan varsa rica ediyorum satmayacagim kullanacagim sifreyi degistirmem bakarsiniz

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    2 Aydır takip ettiğim gömlek vardı kaçıramazdım yapı kredinin de 100 tl üzeri internet alışverişine 15 tl puan kampanyası vardı onla beraber 87 tl ye geldi.

Her ne kadar bir tık altı olsa da bugün de fabrikada güzel fiyatlı, güzel gömlekler var, ben takım elbise ihtiyacı olduğu için 145 tl ye bir takım aldım yoksa o gömlekleri de değerlendirirdim.
  • 100>50 verdiği zamanları hatırlıyorum şimdi 150>50 yyükleyince büüyük nimet olay oluyor. Sıcak fırsat konusunda büyük bir kıtlık zamanı yaşıyoruz belliki :)
  • 150/30 gelmiş keşke 50 gelseydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 175/30 çöp
  • 300/50 gelmis keske 200/50 falan olsaydi yine iyidi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.