Şimdi Ara

Mordekaiser

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alışıldık picklerden sıkıldım birkaç el Mordekaiser oynayayım dedim de tecrübelerimi aktarayım
    +Yönleri
    +Dürtmesi ve burst ü yerinde
    +1-1 kastığında 1-2 lerde gerçekten güçlü
    +Koridorda uzun süre durabiliyor W su sayesinde
    +İttirmesi-kule alma hızı iyi
    +Eğlenceli ve konsept olarak çok güzel bir şampiyon
    -Yönleri
    -Kolay gank yiyebiliyor ve hantal bildiğiniz üzere E si yavaşlatma veya kitle kontrol koysa güzel olur
    -Ultiden canlanan hortlağın kontrolü bazen zor olabiliyor
    -Team fight larda oynaması zor sakin kalıp tf başlatacak olan takım arkadaşına W yu verip rakibin carry sine R atıp uzaktan E lerle hasar vermek yakınına gelen rakiplere Q ile saldırmak en mantıklı olanı Tf başlatmaya çalışmak saçma bir uğraş Mordekaiser ile
    -Efektli kostümü yok görünüm olarak güzel kostümlere sahip ama efektli bir kostümü olsa güzel olurdu çünkü kostüm yapılmaya çok uygun bir şampiyon

• çelıncır oldum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asıl tf başlatması çok zevkli hextechle adamlara fırlayıp e atıp w r falan atmak off canım çekti dur oynayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikekmekyedim

asıl tf başlatması çok zevkli hextechle adamlara fırlayıp e atıp w r falan atmak off canım çekti dur oynayayım
    Hextech tercih etmiyorum onun yerine rylai maske zhonya ölü adam falan çıkıyorum orta koridordaysam morello rabadon falan zaten maske+2 AP eşyasıyla her hangi bir kırılgan hedefi E+R+tutuşturla tekliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morde kimmiş ben ceksle onu parmağımda oynatıyorum

• DFG ULT

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.