Şimdi Ara

morde hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler şuan imaqtpie morde oyunuyor ve de farkettiğim kadarıyla kontrol ettiği ejder eski ejder. yani en son bulut ejderi kestiler ama hem hayaletin görüntüsü hem de saldırı şekli eski ejderha. sizce rito bunu değiştirmeyi mi unuttu yoksa '' bunu anca U Mad BRO farkeder'' deyip boşverdiler mi ?

• Oynayan olmadığı için unutmuşlardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimal gelecek ejdere göre dengesizleşmesin diye böyle bi durum var , şuan mordede ortaya çıkarılmış 72 tane bug var , düzeltmek o kadar zor ki bi tarafı tıkasalar öteki taraftan sızdırıyor illaki komple bi yenilemeleri lazım.

Edit: 151 taneymiş

https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/5ken12/over_151_bugs_on_a_single_champion_mordekaisers/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade Waltz -- 24 Mart 2017; 0:23:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blade Waltz

Büyük ihtimal gelecek ejdere göre dengesizleşmesin diye böyle bi durum var , şuan mordede ortaya çıkarılmış 72 tane bug var , düzeltmek o kadar zor ki bi tarafı tıkasalar öteki taraftan sızdırıyor illaki komple bi yenilemeleri lazım.

Edit: 151 taneymiş

https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/5ken12/over_151_bugs_on_a_single_champion_mordekaisers/

üşenmedim hepsini okudum. ne diyeceğine demiyeceğine kimene dediğini demediğini bilemem yani. bi de azirle uğraşırlar her yama bug var diye. gerçi orda yazan ulti hayaletleri buglarından '' onun özellliği o birekere cahiller ' diyerek sıyrılabilir gibime geliyor rito

• * 173 bug neymiş ya

* Üşenmemiş hepsini tespit etmiş adam işsizliğin dibine vurmuş belli ki.

* Ne buglar var U mad seninkine bug bile diyemicez kusura kalma bro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şifalı Bitki -- 24 Mart 2017; 1:30:36 >
  • Blade Waltz kullanıcısına yanıt
    Bu adam kimse bulup buraya yönetici yapmak lazım gerekirse herkes üç beş bişey atar maaş öderiz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mordekaiser'i cidden unuttu riot. bugları saymakla bitmez. en sevdiğim bugu jhin'i eğer tam 4. vuruşu vuracakken öldürürsen jhin'in ruhu sürekli 4. vuruşu atıyo
  • Morde otp lerine bisey sormak istiyorum simdi dag ejderi kestik diyelim ejder nasil vuruyor yavas ve sert mi yoksa klasik sabit mi

Yada bulut kestik diyelim seri seri ateş ediyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum konuda da onu tartışıyoruz zaten , ejdere göre hayalet değişmiyor , eski ejderha görüntüsünde çıkıyor bi değişiklik yok , Hatırlarsan vadi ilk güncellendiğinde klasik bi ejder vardı işte o .

• quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

Morde otp lerine bisey sormak istiyorum simdi dag ejderi kestik diyelim ejder nasil vuruyor yavas ve sert mi yoksa klasik sabit mi

klasik sabit vuruyor bütün hepsinde. ayrıyeten size güzel bir bilgi vereyim. ejderhanın düz vuruşları normalde yasuo duvarını geçemezken ejder ruhunun düz vuruşları geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

Morde otp lerine bisey sormak istiyorum simdi dag ejderi kestik diyelim ejder nasil vuruyor yavas ve sert mi yoksa klasik sabit mi

Konuyu bı oku önce yahu, ben zaten bunun için açtım konuyu, herhangi bir ejderha değil, eski elementsiz ejderin hayaleti geziyor mordenin yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 24 Mart 2017; 20:0:1 >
  • Morde Oynayan Az kardeşim Unutulması Doğal.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.