Şimdi Ara

Moons of madness istek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar. Aynı oyunlara 2 kere yama çıkartma zahmetinde bulunan arkadaşlardan ricamdır. Lütfen bu oyunu çevirin. Oyun çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Umarım çevirecek arkadaşlar çıkar. Oyun Steam'de incelemelerde %80 oranında çok olumlu. Bu arada oyunda Denuvo mevcut.
  • Oyun dün çıkmış yahu, hiç haberim yok. Lovecraft açlığımızı dindirememesinden ziyade Yürüme Simülatörü olmasından korkuyorum. Fiyatı da güzel aslında, ikilemde kaldım. Umarım çeviren çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Oyun dün çıkmış yahu, hiç haberim yok. Lovecraft açlığımızı dindirememesinden ziyade Yürüme Simülatörü olmasından korkuyorum. Fiyatı da güzel aslında, ikilemde kaldım. Umarım çeviren çıkar.
    Oyunun videolarına bakılırsa bana biraz yürüme similasyonu gibi geldi. Ama lovercraft teması ve craft in eserlerinde geçen yaratıklar ile uğraşacağımız için ilgimi ve dikkatimi çekti. Umarım çevirecek bir babayiğit çıkarda ağız tadı ile oynarız şu oyunu. Aslında benim aklımda lovercraftian evrenin de geçen bütün oyunları çevirmek için bir ekip ve site kurmak var. Ama işte kaç kişi katılır ondan pek emin değilim.

• freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Keşke resmi yama yapılabilse çok iyi olurdu.
  • Oyuna sahip birisi varmı?

Bütçe nedeniyle Türkçe yok sanmıştım, adamlar Norveççe bile koymuşlar. Demek ki satış beklentisi pek yok. Yayıncısı da saçma fiyatlandırmalar yapan Funcom, ki bunda ilginçtir uygun geldi fiyatı. Hocam o dediğiniz zor biraz. Malum Lovecraft evreninde dil biraz ağırdır, hatta yer yer eski İngilizce terimler de yer alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISKA

Oyuna sahip birisi varmı?
    İlgilenirim diyorsanız alırım hemen

• Arkadaşlar oyun dün CODEX tarafından kırıldı çeviri istiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alix1058 -- 11 Kasım 2019; 3:38:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alix1058

Arkadaşlar oyun dün CODEX tarafından kırıldı çeviri istiyoruz
    Oyunu steam den aldık. Arkadaş bağlandı dosyaları felan aldı. Ama yama çalışmadı. Birileri tool yapana kadar bekleme kararı aldılar.

Kim bilir ne zaman yapılır tool :((((
  • Şu oyunun görsellerine atmosferine bayıldım Lovecraft aşığı olarak sabırsızlıkla beklemedeyim Steam'de fiyatıda uygun keşke birileri çevirse de oynasak.

@Qnoops hocam el atsa keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 10 Kasım 2019; 23:16:11 >
  • Moons of madness istek

Canım sıkıldı bunuda açmak istedi Çok yaramazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 11 Kasım 2019; 0:43:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-539FEDCD1

Canım sıkıldı bunuda açmak istedi Çok yaramazım
    kRALSIN KRALLLL
  • Herhalde Hex editör ile açtın. Gerçi ben oyunu indirip bakamadım, arkadaşların dediğine göre araç lazımmış.
  • Oyunu biraz oynayıp test ettim. Güzel bir gerilim oyunu. İnşallah birisi el atıp çevirebilir.
  • Çeviri için varmı gelişme ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

Herhalde Hex editör ile açtın. Gerçi ben oyunu indirip bakamadım, arkadaşların dediğine göre araç lazımmış.
    Hex editör ilk başta açıyordu ama son güncelleme ile oda Açmıyır.

• Son durum nedir çeviren arkadaşlar var mı?

• ARKADAŞLAR ÇEVİRİ MÜMKÜN MÜ VAR MI BİLGİ ????
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.