Şimdi Ara

MONSTER® TULPAR T7 V2.6.1 Alıyorum (5000 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun zamandır çalıştım biriktirdim paramı fiyatı yüksek ve ben bu kadar emek verdiğim paramı ziyan etmek istemiyorum.Şu notebooku almaya karar verdim(ram ve ssd eklettim) sizce doğru bir karar mı? verilen paraya(5000) değer mi? şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürlerhttp://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=471855&kat=6453&lang=tr-TR#.VaGTtKTT1v8
    MONSTER® TULPAR T7 V2.6.1 17.3"

Intel® Core™ i7-4710MQ 4-Cores; 6MB L3; 2.50GHz > 3.50GHz; 47W; 22nm
    Intel® HM87 Express Chipset :
    3GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX970M 192-Bit DX11.2
    17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran
    8x Super Multi DVD-RW / CD-RW Combo Sürücü :
    Mavi Renkli Özelleştirilebilir Arkadan Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
    Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 802.11ac, Dual Band 2x2 Wi-Fi + Bluetooth 4.0
    HD Kamera
    16GB (2x8GB) DDR3L 1.35V 1600MHz SODIMM
    1TB Hitachi Travelstar 7K1000 9.5mm 32MB 7200RPM HDD SATA-3 :
    60GB Kingston mSATA SSD SATA-III 6GB/sn (Okuma: 550 MB/s - Yazma: 520 MB/s)
    60GB Kingston mSATA SSD SATA-III 6GB/sn (Okuma: 550 MB/s - Yazma: 520 MB/s)
    Windows 8.1 Standart Lisans 64-Bit (Türkçe)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatiherciyas -- 12 Temmuz 2015; 1:08:08 >

• cihaz güzel seni üzmez ama ağır makina
  • öncelikle teşekkürler evet ağır ve estetik olarak pek hoşuma gitmedi acıkçası fakat ben bunlardan çok performansa önem veriyorum aslında aynı özelliklerde msi in cihazlarını almak isterdim fakat param yetmediği için bunu almak zorunda gözüküyorum.
  • Cihazı yarın almayı düşünüyorum fakat sizin yorumlarınız tabi ki benim için önemli
  • Msi bu ürünü arasında kararsız kaldımhttps://www.pcdepo.com/msi-ge72-2qf-076xtr-notebook
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatiherciyas

Msi bu ürünü arasında kararsız kaldımhttps://www.pcdepo.com/msi-ge72-2qf-076xtr-notebook

Msi her türlü daha iyi bu laptopu alacağım ben de salı günü fakat aynı fiyata bunun ssdlisi var sanalmarketim de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan4554 kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim bende yeni farkettim onu bahsettiğin ürün bu sanırımhttp://www.sanalmarketim.com/msi-ge72-2qf074xtr-apache-pro-core-i74720hq-8gb-128gb-ssd-1tb-gtx970m-173-full-hd-freedos/p_61736/ fakat bunun rami 8gb mi 16 gb mi ürünün açıklamasında çelişkili ibareler var.
  • quote:

Aynen kardeşim bende yeni farkettim onu bahsettiğin ürün bu sanırımhttp://www.sanalmarketim.com/msi-ge72-2qf074xtr-apache-pro-core-i74720hq-8gb-128gb-ssd-1tb-gtx970m-173-full-hd-freedos/p_61736/ fakat bunun rami 8gb mi 16 gb mi ürünün açıklamasında çelişkili ibareler var.

8 yüksek ihtimal hocam o fiyata 970 ve 16gb vermezler gibi

• kaan4554 kullanıcısına yanıt
    Zaten pek önemli değil 8 gb her türlü yeter inceleme videolarında test edilmiş. ben kararımı verdim bu ürünü almak çok mantıklı tek sorun işletim sistemini gibi duruyor onuda halledeceğiz bir şekilde sende salı günü alacakmışsın şimdiden hayırlı olsun kardeşim umarım beklentilerimizi karşılar.
  • quote:

Zaten pek önemli değil 8 gb her türlü yeter inceleme videolarında test edilmiş. ben kararımı verdim bu ürünü almak çok mantıklı tek sorun işletim sistemini gibi duruyor onuda halledeceğiz bir şekilde sende salı günü alacakmışsın şimdiden hayırlı olsun kardeşim umarım beklentilerimizi karşılar.

Sağol kardeşim.Sen ne zaman alacaksın ? Ve işletim sistemini ben hallettim bir şekilde :) sorun değil o format atar gibi

• fatiherciyas F kullanıcısına yanıt
    ssd yi sonradan taktirmak eskiden daha ucuza geliyordu monsterda internetten fiyatlara bakabilirsin ama m Sata adaptör olmayabilir bu şekilde yaparsan aklında olsun.
    8gb ram de yeterli şuan için 16 çok Extreme, dual channelda görünen hızda çok fark olusturmuyor.

• Monster almanı şiddetle tavsiye ederim, kendi kullandığım pcyi önerebilirim fazla kullanamasam da(tatildeyim) aşırı memnunum tulpar t7 v5.1, 120 gb ssd 2133 mhz 8 gb ram ile harika olduğunu düşünüyorum(16 yapabilirdim ama sonra ekleteceğim herhalde). Önceliğin performanssa monster performonster
  • nfa54 N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumun için ama m sata adaptör ibaresi anlamadım tam olarak kusura bakma kardeşim @nfa54

• Cıhazın on numara gözüküyor fakat ben monsterı estetik olarak hoş bulmadım yani 5000 tl veriyoruz ilgili siteden görsellere bakarsan benim alacağım notebook çok kaba bende performansa çok Önem veririm kardeşim fakat ruhlar alemindede yaşamıyoruz yani @wreckittralph

• quote:

Cıhazın on numara gözüküyor fakat ben monsterı estetik olarak hoş bulmadım yani 5000 tl veriyoruz ilgili siteden görsellere bakarsan benim alacağım notebook çok kaba bende performansa çok Önem veririm kardeşim fakat ruhlar alemindede yaşamıyoruz yani @wreckittralph

Valla performans harika olduğu müddetçe görünüşe önem vermiyorum
  • fatiherciyas F kullanıcısına yanıt
    m Sata adaptör ile 3 tane m Sata ssd yi cihaza takabiliyorsunuz. M Sata çok daha küçük boyutlu slottur. Yani bir tane 2.5 inçlik normal ssd yerine adaptör ile 3 tane m Sata ssd takılabilir. Bunun amacıda raid denilen ssd birleştirme olayı. Ama ben pek tavsiye etmiyorum raid yapmayı hissedilen çok bariz bir fark olusturmuyor. Bir adet 2.5 inç 256gb ssd alıp keyfinize bakın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.