Şimdi Ara

MONSTER® P150EM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
7.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • everest ultimate edition programı yuklu ikisinde de.ısılara oradan bakıyorum.yine de hafta içi servisine tel açıp soracağım.
  • Dvd-rw biraz sesli gibi geldi ama ürünün kendiyle alakalı öyle çokda değil.Sanırım o yönden çok sıkıntı olmaz.P150emi kullanıyorum bi sıkıntı yok.Boştayken bileşenler 35-45 arasında yükte işlemci 40larda,hdd 50ye yakın ekran kartı 60 fln oluyor.Yani çok ısınmıyor.Benim masaüstüyle aynı.Tam yükte çalıştırcak bir oyunum yok alınca denerim.Şimdilik gayet iyi.Kuzendeki hp cayır cayır.Casper filan hiç sölemiyorum bile.
  • sizin işlmeci 3720 mi?
  • Geçen sayfada sanırım söylemiştim 3610 ama normal koşullarda çok farkedeceğini zannetmem fark benim pcye göre 10 dercenin üzerinde neredeyse.Benim baktığım program speedfan ayrıca.
  • bugün servisi arayıp sordum.55 derce bosta yukte 70 derceye normal dediler.bende birşey diyemem artık.
  • Benim gibi 150em bilgisayarını merakla bekleyenler için güzel bi unboxing ve inceleme ..dil yabancı ama görüntü hoşuma gitti paylaşmak istedim =>http://www.youtube.com/watch?v=VDS3zl-c7ZM
  • metro 2033 ful cozunurluk physx acık hıgh ayarlarda 45 fps cıvarı alıyor cıhaz . sıcaklık 87 oldu en son . cok ısınma yok yanı . saglam bı sogutucu ıle 10 derece kar edılebılıyor zalmanla denedım bızzat .
  • quote:

Orijinalden alıntı: afkazankayaa

metro 2033 ful cozunurluk physx acık hıgh ayarlarda 45 fps cıvarı alıyor cıhaz . sıcaklık 87 oldu en son . cok ısınma yok yanı . saglam bı sogutucu ıle 10 derece kar edılebılıyor zalmanla denedım bızzat .

soğutucu nası birşey?link var mı acaba?
  • Aslında bu kasalarda çift fan olduğu için soğutucuya gerek yok diyorlardı. Soğutucuların da her çeşidi var. 5 tl'ye de gördüm 200 tl'ye de Aslında sırf soğutmak için değil de düz bir zeminde kullanmak-alt tarafının açıkta kalması için ucuz soğutucu alabilirim.
  • afkazankaya senin ekran kartın nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faxcon94

afkazankaya senin ekran kartın nedir ?

670m hocam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Aslında bu kasalarda çift fan olduğu için soğutucuya gerek yok diyorlardı. Soğutucuların da her çeşidi var. 5 tl'ye de gördüm 200 tl'ye de Aslında sırf soğutmak için değil de düz bir zeminde kullanmak-alt tarafının açıkta kalması için ucuz soğutucu alabilirim.

ustad pc cok ısınıyordu 87 derece bence cıdden fazla . birde OC ıle denedım 94e kadar cıktı . Baktım olacak gıbı degıl en son guncel beta drıverı kurdum su anda 75 dereceyı gecmedı hıc bı oyunda sogutucusuz .
  • quote:

quote:

Aslında bu kasalarda çift fan olduğu için soğutucuya gerek yok diyorlardı. Soğutucuların da her çeşidi var. 5 tl'ye de gördüm 200 tl'ye de Aslında sırf soğutmak için değil de düz bir zeminde kullanmak-alt tarafının açıkta kalması için ucuz soğutucu alabilirim.

ustad pc cok ısınıyordu 87 derece bence cıdden fazla . birde OC ıle denedım 94e kadar cıktı . Baktım olacak gıbı degıl en son guncel beta drıverı kurdum su anda 75 dereceyı gecmedı hıc bı oyunda sogutucusuz .

Sizin model neydi p150em mi? Ayrıca ekran kartı ? Driver ile sıcaklığın o kadar düşmesi güzel.

• quote:

quote:

quote:

Sizin model neydi p150em mi? Ayrıca ekran kartı ? Driver ile sıcaklığın o kadar düşmesi güzel.

p150em , gtx 670m

• quote:

p150em , gtx 670m

Peki boşta durum nedir ? Sistem boştayken nette gezerken filan hw monitör ile ss koyabilir misiniz ? 87 C cidden fazlaymış. Bu ekran kartı sıcaklığı değil mi? Umarım işlemci ve diğer bileşenler bu kadar yoktur.
  • quote:

quote:

p150em , gtx 670m

Peki boşta durum nedir ? Sistem boştayken nette gezerken filan hw monitör ile ss koyabilir misiniz ? 87 C cidden fazlaymış. Bu ekran kartı sıcaklığı değil mi? Umarım işlemci ve diğer bileşenler bu kadar yoktur.

Koyarım tabı kardesım lafımı olur . Youtube'da 1080 klıip acık , face acık ve su anda mesajı yazarkenkı SS .

Yalan olmasın 6bucuk saattır kesıntısız oyun oynuyorum . Batman arkham city . aldıgım fps hersey fullde 66 . max ısı 81 derece oldu sogutucusuz 6bucuk saatlık dilimde .

MONSTER® P150EM

• arkadaşlar bende şipariş verdim. 17 ağustos'ta teslim edilecek diyor. valla sırf canavar için orjinal win 7 ultimate aldım 190 lira verip. orjinal oyunlar aldım... büyük bir heyecan var açıkcası bakalım
  • Tesekkurler resim icin. Peki sizde baska hangi oyun var ? Gt620 + i5 ivy bridge laptopa scania simulator kurdum dun. Lowda bile oynanmiyor oyun. Saka gibiydi :) gt620 giris seviyesi ama gtx 660-670 bu kartin en az 3-4 kati olmasi lazimki o oyunu calistirabilsin mesela. Sizde var mi bu tir oyunu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o tür bi oyunum yok . crysis 2 aklına gelen hersey fulde 42 fps ustu bıtırdım kasma fala yok . Bf3 kurdum . single playerde f16 kullandıgımız bolume kadar geldım ( single zevk vermedıgı ıcın sıldım ) ful HD cozunurluk , hersey highta 50 civarı fps verdı . ekran kartı max 82 'C gordu .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.