Şimdi Ara

MONSTER® P150EM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
7.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu P150EM kullanıcıları buluşma noktasıdır

MONSTER® P150EM

Görseller

MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM

MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM
     MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM

MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM MONSTER® P150EM

STANDART MODEL BİLGİLERİ(p150em)

İşlemci Tipi: Intel® Core™ i7-3610QM 4-Cores; 6MB L3; 2.30GHz > 3.30GHz; 1600 MHz; 45W; 22nm (QS/OEM)
    Chipset: Intel® HM77 Chipset
    Ekran Kartı: 1GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 660M 128-Bit DX11
    Ekran Boyutu: 15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) Parlak LED Ekran
    Bellek: 8GB (2x4GB) DDR3 1333MHz CL9 SODIMM
    Hardisk Kapasitesi: 500GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB ST9500420AS
    Multimedya Özellikleri: Arka Aydınlatmalı Numerik Klavye

Detaylı Model Bilgisi

Kullanıcı Testi Model Bilgileri(p150em)

İşlemci Tipi: Intel® Core™ i7-3610QM 4-Cores; 6MB L3; 2.30GHz > 3.30GHz; 1600 MHz; 45W; 22nm (QS/OEM)
    Chipset: Intel® HM77 Chipset
    Ekran Kartı: 1.5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 670M 192-Bit DX11
    Ekran Boyutu: 15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) Parlak LED Ekran
    Bellek: 8GB (2x4GB) DDR3 1333MHz CL9 SODIMM
    Hardisk Kapasitesi: 500GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB ST9500420AS

Not:Resimler kısmında win7 puanlamasında, GPU-z, oyun içi görüntülerde vb. kullanılan model bilgisidir!

Benchmarks(notebookcheck)

MONSTER® P150EM

Oyun FPS testleri(notebookcheck)

MONSTER® P150EM

GTX 660M notebookcheck incelemesi:http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-660M.71859.0.html

Clevo P150EM inceleme videosu

Sürücüleri indirmek için Clevo sayfası: http://www.clevo.com.tw/en/e-services/download.asp

NOT: Bu konu başlığı forumdaki dağınıklığı önlemek amacıyla açılmıştır, P150EM serisiyle ilgili sorularınızı, görüşlerinizi, incelemelerinizi, yaşadığınız sorunları burada paylaşabilirsiniz.Siparişim elime ulaştığında kişisel incelemelerimi de yapıp gerekli görseller ile birlikte paylaşımda bulunacağım.Şimdiden herkese teşekkür ederim.

P150EM (GTX670M) kişisel yorum

10.07.2012 tarihinde canavarım bana ulaştı, herşeye rağmen monster ve fokusshop'a bizlere uygun fiyatlara özelleştirilebilir yüksek performanslı bilgisayarlar sundukları için teşekkür ederim. Monster kutu içeriği yukarıda da görüldüğü gibi gayet sade şekildedir, P150EM kasası resimlerdeki gibi çokta dayanıksız değil elinize aldığınızda gayet güzel bir kasasının olduğunu göreceksiniz, ışıklı klavyesi canavarın ışıl ışıl parlamasını sağlamış ve gerçektende şık duruyormasına neden olmuş. Görünümden ziyade bilgisayarı açtığınızda sizi linux karşılamakta zaten fazla beklemeyip windowsu kurdum bende. USB den kurduğum windows bilgisayarda ssd olmamasına rağmen gayet hızlı yüklendi, açılıp kapanma hızını hiç ölçme gereği dahi duymadım, windows kurulduktan sonra paketle birlikte gelen sürücüleri eksiksiz kurduğunuzdan emin olun lakin ben wifi sürücüsünü aceleden atladığım için wireless kapanıp açılıyordu ancak sürücüleri tekrar kontrol edip hepsini eksiksiz kurduğumda her şey normale döndü ve çalışır hale geldi. Elimde fazla oyun olmadığı için Call of Duty MW1 kurup 1080p de en yüksek ayarlarda uzun süre singleplayer(150-200FPS) multiplayer(30-60FPS) şeklinde bi sonuç aldım ve uzun süreli oyunların ardından bilgisayar en fazla 70 dereceyi gördü, sıcaklık demişken W A S D tuşlarının üzerine elinizi koyduğunuzda fazla olmasada ısıyı hissedebiliyorsunuz.Parmak izi gerçekten kullanışlı bi sistem olmuş parolalarınızı ilk girişte sisteme kaydedip her yere sadece dokunuşunuzla giriş yapıyorsunuz buda sizi işleminizi yaparken hızlandırıyor ve güvenlik sağlıyor.

İyi Forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orionasa -- 26 Temmuz 2012; 20:02:54 >

• ellerın dert gormesın gardaş yaz benıde
  • Güzel inceleme
  • Yeni görseller eklenmiştir.
  • Detaylı bir başlık olmuş, eline sağlık.
  • Güle güle kullanınışıklı klavyeyle cidden çok hoş duruyor açıklama ve resimler için teşekkürler gayet güzel bir başlık olmuş eğer temin edebilirseniz bf3 skrim gibi oyunların testinide bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: phradrel41

Güle güle kullanınışıklı klavyeyle cidden çok hoş duruyor açıklama ve resimler için teşekkürler gayet güzel bir başlık olmuş eğer temin edebilirseniz bf3 skrim gibi oyunların testinide bekliyorum

Zaten canavarada Battlefield 3 gibi bi oyun yakışır en yakın zamanda onlarıda temin edicem
  • P150EM bilgisayarım bugün elime ulaştı.Dvd de ki driverlar güncel gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raider311 -- 13 Temmuz 2012; 18:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raider311

P150EM bilgisayarım bugün elime ulaştı.Dvd de ki driverlar güncel gözüküyor.

ustad bf3 kurarsan bıze performanstan haber verırsen eger cok saglam olur .
  • bf3 üm yok ama starcraft2,DCS:A-10 gibi zorlayıcı oyunlarım var.onları yükleyince screenshot atarım.
  • quote:

bf3 üm yok ama starcraft2,DCS:A-10 gibi zorlayıcı oyunlarım var.onları yükleyince screenshot atarım.

sadece oyun değil kasa fanlar klavye vs. hakkındada görüşlerinizi ayrıntılı belirtirseniz biz merakla bekleyenleri aydınlatmış olursunuz hocam şimdiden teşekkürler
  • Bugun siparişi verdik bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150em in klavyesi bozulurmu bugün test ettimde orda hafif takılmalar oldu sizce sağlammı artık verdik siparişi ama sizin görüşünüz nedir bitişik olduğu için tedirgin oldum açıkçası ?
  • bende 670m ve intel hd4000 diye 2 ekran kartı var.sanırım default olarak inteli görüyor.bir oyunda çok düşük fps verdi ve grafik bozuktu.(dcs A-10)nasıl birincil olarak 670 i ayarlayacağım??bilen var mı??
  • hallettim.nvidia panelden seçiliyormuş.10 fps 40 fps ye çıktı.
  • quote:

quote:

bf3 üm yok ama starcraft2,DCS:A-10 gibi zorlayıcı oyunlarım var.onları yükleyince screenshot atarım.

sadece oyun değil kasa fanlar klavye vs. hakkındada görüşlerinizi ayrıntılı belirtirseniz biz merakla bekleyenleri aydınlatmış olursunuz hocam şimdiden teşekkürler

Tatil dolayısı ile internetsizdim ancak cevap yazabiliyorum. Yazılımdan ziyade donanımsal görüşlerim şu yönde, P150EM modeli sade görünümü ile asil bi duruş sergiliyor, gereksiz desen vs. olmayışı açıkçası benim hoşuma giden tarafı, kaygan bi malzeme değil elinizi sürdüğünüzde pürüzlü bi yapı hissediyorsunuz.Fanlar optimus sayesinde gerçektende rahatsız edici değiller oyun vs. güç gerektiren şeylerde ise fan kendini hissettiriyor lakin oyun sesleri vs. bunu bastırır nitelikte. Klavye öncedende bitişik tuş kullanmam sebebiyle bana rahat geldi, tuş takımına alışmak zaman alıyor örneğin windows tuşunun yerini uzun süre bulamamıştım tuşlardada belirli süre sonra alışılacağından sorun teşkil ettiğini düşünmüyorum. Tekrar fanlar ile ilgili konuşursak, şans eseri başıma gelen olaydan bahsetmek istiyorum. Bilgisayarı kapattım zannederek çantasına koyduğumda aslında açıkmış ve neredeyse 1 saat kapalı ortamda(çantasında) ve yaz sıcağında çalışmış bi halde son anda kurtardığımda sıcaklık 80 dereceye ulaşmıştı, ancak canavar, canavar gibi fanları ile kısa sürede hava sirkülasyonunu yaparak sıcaklığı 40-50 derecelere düşürmeyi başararak zorlu bi sınav verdi ve bu olayda benden tam not almayı başardı Fanlar çok güzel çalışıyor. Ama siz siz olun sakın açık unutmayın çantadayken Kaliteli bi ürün aldığımı düşünüyorum ve çokta memnunum. Teşekkürler monster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orionasa -- 15 Temmuz 2012; 22:55:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: orionasa

quote:

quote:

Tatil dolayısı ile internetsizdim ancak cevap yazabiliyorum. Yazılımdan ziyade donanımsal görüşlerim şu yönde, P150EM modeli sade görünümü ile asil bi duruş sergiliyor, gereksiz desen vs. olmayışı açıkçası benim hoşuma giden tarafı, kaygan bi malzeme değil elinizi sürdüğünüzde pürüzlü bi yapı hissediyorsunuz.Fanlar optimus sayesinde gerçektende rahatsız edici değiller oyun vs. güç gerektiren şeylerde ise fan kendini hissettiriyor lakin oyun sesleri vs. bunu bastırır nitelikte. Klavye öncedende bitişik tuş kullanmam sebebiyle bana rahat geldi, tuş takımına alışmak zaman alıyor örneğin windows tuşunun yerini uzun süre bulamamıştım tuşlardada belirli süre sonra alışılacağından sorun teşkil ettiğini düşünmüyorum. Tekrar fanlar ile ilgili konuşursak, şans eseri başıma gelen olaydan bahsetmek istiyorum. Bilgisayarı kapattım zannederek çantasına koyduğumda aslında açıkmış ve neredeyse 1 saat kapalı ortamda(çantasında) ve yaz sıcağında çalışmış bi halde son anda kurtardığımda sıcaklık 80 dereceye ulaşmıştı, ancak canavar, canavar gibi fanları ile kısa sürede hava sirkülasyonunu yaparak sıcaklığı 40-50 derecelere düşürmeyi başararak zorlu bi sınav verdi ve bu olayda benden tam not almayı başardı Fanlar çok güzel çalışıyor. Ama siz siz olun sakın açık unutmayın çantadayken Kaliteli bi ürün aldığımı düşünüyorum ve çokta memnunum. Teşekkürler monster

aman ustad dıkkat et o kadar bekledın bıdaha beklemeyesın servıslerdeyken laptop :D gule gule kullanasan..

• internette gezerken işlemci ısıs 55-60 derecelerde.oyunlarda 65 e çıkıyor ama daha yüksek ısı görmedim şu ana kadar.çok sessiz bir notebook değil.ama çok sesli de değil.hiçbir programda yavaşlama ya da takılma yaşamadım.gayet güzel.herkese tavsiye ederim.
  • 150EM'de de 170EM'de ki gibi küçük enter tuşu mu yer alıyor, gören bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

150EM'de de 170EM'de ki gibi küçük enter tuşu mu yer alıyor, gören bilen?

aynen 150em de kucuk enter bırakmıslar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.