Şimdi Ara

MONSTER® P150EM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
7.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben de aynı modeli özelleştirip( gtx675m+i7 3720qm+ kingston hyperx 1866 mhz Ram) almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım sizce ısınma meselesi nasıl olur? kasa bu sistemi kaldırabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRDRCK

Hocam ben de aynı modeli özelleştirip( gtx675m+i7 3720qm+ kingston hyperx 1866 mhz Ram) almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım sizce ısınma meselesi nasıl olur? kasa bu sistemi kaldırabilir mi?

Sizin sisteminiz bazılarına göre düşuk bile kalmıs hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

quote:

Hocam ben de aynı modeli özelleştirip( gtx675m+i7 3720qm+ kingston hyperx 1866 mhz Ram) almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım sizce ısınma meselesi nasıl olur? kasa bu sistemi kaldırabilir mi?

Düşük derken? ürün için seçebileceğimiz en güçlü mobil gpu Gtx675m , işlemci olarak 3720qm'den yukarı almanın pek bir faydası yok oyun performansı olarak Ram ise 8gb 1866 mhz max yeter bence.
  • quote:

quote:

quote:

Düşük derken? ürün için seçebileceğimiz en güçlü mobil gpu Gtx675m , işlemci olarak 3720qm'den yukarı almanın pek bir faydası yok oyun performansı olarak Ram ise 8gb 1866 mhz max yeter bence.

Artar bile hocam fakat oyun için düsunuyosanız 170 em niye düsunmediniz ? Bütçe ne kadar ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Artar bile hocam fakat oyun için düsunuyosanız 170 em niye düsunmediniz ? Bütçe ne kadar ?

bütçem max 3300 TL benim şimdiki düşündüğüm indirimlerle o civarda geliyor zaten yoksa bütçem yetse kesin p170em allırım aliminyüm kasadan ve 17 ekrandan dolayı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bütçem max 3300 TL benim şimdiki düşündüğüm indirimlerle o civarda geliyor zaten yoksa bütçem yetse kesin p170em allırım aliminyüm kasadan ve 17 ekrandan dolayı

Anladm hocam

• Arkadaşlar makinesinde gtx 675m gpu olup da ısınma değerlerini yollayabilecek var mı?
  • quote:

Arkadaşlar makinesinde gtx 675m gpu olup da ısınma değerlerini yollayabilecek var mı?
    675 su anda cok az kullanıcda var hocam monster bıle 30 eylulden oncesıne getıremıyor sız dusunun ama butce yetıyorsa dusunmeden alın zıra bf3 harıcı herseyı full+full da calıstırırsınız . ısınma degerlerınıde ınternetten arastırıp bakabılırsın cok olacagını sanmıyorum eger cıft fanlı urunlerden sectıysenız
  • quote:

Orijinalden alıntı: afkazankayaa

quote:

Arkadaşlar makinesinde gtx 675m gpu olup da ısınma değerlerini yollayabilecek var mı?
    675 su anda cok az kullanıcda var hocam monster bıle 30 eylulden oncesıne getıremıyor sız dusunun ama butce yetıyorsa dusunmeden alın zıra bf3 harıcı herseyı full+full da calıstırırsınız . ısınma degerlerınıde ınternetten arastırıp bakabılırsın cok olacagını sanmıyorum eger cıft fanlı urunlerden sectıysenız

Saol hocam
  • i7 3720qm işlemcim var.boşta 55-65 derecelerde dolaşıyor.şimdi stem de ki oyunlarımı yedekliyorum ısı 78-85 arası oldu.oyunlarda bile bu kadar olmuyor.sizin ısı durmları nasıl acaba?
  • kimsede 150Em yok mu ?
  • Ben daha bugün aldım kurulum filan yapıyorum.Aynı anda birkaç tane tık yok.Klavye buz gibi.Ekran kartı driverları yüklü olmadığı için onların sıcaklığını göremiyorum.Bendede öyle bir durum olursa söylerim
  • teşekkur ederim.sizin işlemci de 3720 mi?
  • Özellikler nasıl arkadaşlar sizin ? Mavi ekran aldınız mı ?

• Kusura bakma kardeşim benimki 3610
  • Sizin p150emlerde de dvd-rw sesli çalışıyormu çok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faxcon94

Sizin p150emlerde de dvd-rw sesli çalışıyormu çok?

Bir sıkıntı çıktı mı ürününde ??
  • elimde hem 150 em 3720 işlemci,670m ekran kartı hemde 150hm 2720 işlemci,560m ekran kartı olan 2 monster var.HM ve EM işlemcileri arasında hem yükte hem boşta 10 derece fark var.Hm boşta 45-48 arası,EM boşta 50-57 arası değişiyor.DVD lerinde yüksek ses yok.arada fan sesi yükseliyor.tabi bu ısı farkını belli oranda ekran kartlarının ortama eklediği ısı da etkiler sanırım.
  • Mavi ekran almadım hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raider311

elimde hem 150 em 3720 işlemci,670m ekran kartı hemde 150hm 2720 işlemci,560m ekran kartı olan 2 monster var.HM ve EM işlemcileri arasında hem yükte hem boşta 10 derece fark var.Hm boşta 45-48 arası,EM boşta 50-57 arası değişiyor.DVD lerinde yüksek ses yok.arada fan sesi yükseliyor.tabi bu ısı farkını belli oranda ekran kartlarının ortama eklediği ısı da etkiler sanırım.

em nasıl daha sıcak oluyor ? ivy bridge-kepler mimarisi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.