Şimdi Ara

Monster kulaklıklar yurtdışından daha ucuz fiyata!!! D&R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
3.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.dr.com.tr/kategori/elektronik-ev-elektronigi-kulaklik--mikrofon

İnspiration 470 tl!!!
    Dna 370 tl!!!

Taksitli alışveriş mümkün ve de 2 yıl garantili ürünler

Arkadaşlar beats ürünleri gibi düşünmeyin bunlar çok daha kaliteli ve sağlam ürünler, bende ikisi de var ve çok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furky86 -- 21 Temmuz 2013; 3:56:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• diddybeats kulaklığım olmasa dna kulaklık alırdım.
  • DNA yı dinledim fena değil bana göre biraz fazla bass ağırlıklıydı (DrE ler çok benizyor bu konuda) Diamond tears ları dinledim(Tiplerini fazla beğenmesemde) dayanamadım aldım ABD fiyatından ucuza geldi.
  • yurtdışından vergı dükkan masrafı ..................vs ile fiyatları bindirip, inanılmaz kaliteli gösteren, bizim gibi halkı ap...l yerine koyan bu marka tarzı minik kulaklıklara bu parayı vereceğime gider ipod touch alırım aynı para
    aman dikkat tuzağa gelmeyin...
  • Arkadaşlar biraz araştırın forumun ilgili bölümünü. Head-fi forumlarına da bir göz atın. Monster'a para vermeyin.
  • Toplum olarak herşeyi eleştirmeye ne kadar meraklı olmuşuz... Ben bu kulaklıklar en iyisi mi dedim, akgden athden shureden daha iyi mi dedim, bir çok üst seviye kulaklığa sahibim, Outdoor kullanımda Monster ürünleri hem şıktır hem de sesleri yabana atılacak türden değildir... Bunları taktığınız zaman kimse Size stüdyodan yanlışlıkla kulaklıklarla çıkmış gözüyle bakmaz... Siz beğenmeyebilirsiniz ama almayı düşünen arkadaşlar için de bu gerçekten sıcak fırsattır... Varsın değerlendirmesini head fi hi fi techno fi yapsın...

Burası sıcak fırsatlar bölümü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky86

Toplum olarak herşeyi eleştirmeye ne kadar meraklı olmuşuz... Ben bu kulaklıklar en iyisi mi dedim, akgden athden shureden daha iyi mi dedim, bir çok üst seviye kulaklığa sahibim, Outdoor kullanımda Monster ürünleri hem şıktır hem de sesleri yabana atılacak türden değildir... Bunları taktığınız zaman kimse Size stüdyodan yanlışlıkla kulaklıklarla çıkmış gözüyle bakmaz... Siz beğenmeyebilirsiniz ama almayı düşünen arkadaşlar için de bu gerçekten sıcak fırsattır... Varsın değerlendirmesini head fi hi fi techno fi yapsın...

Bence haksiz sayilmaz

• quote:

Toplum olarak herşeyi eleştirmeye ne kadar meraklı olmuşuz... Ben bu kulaklıklar en iyisi mi dedim, akgden athden shureden daha iyi mi dedim, bir çok üst seviye kulaklığa sahibim, Outdoor kullanımda Monster ürünleri hem şıktır hem de sesleri yabana atılacak türden değildir... Bunları taktığınız zaman kimse Size stüdyodan yanlışlıkla kulaklıklarla çıkmış gözüyle bakmaz... Siz beğenmeyebilirsiniz ama almayı düşünen arkadaşlar için de bu gerçekten sıcak fırsattır... Varsın değerlendirmesini head fi hi fi techno fi yapsın...

+1
  • Kulak içi DNA'in beyazı neden siyahından pahalı? Siyahının fiyatı iyi gibi Amerika'da bile 100$ imiş, sıcak fırsat olabilir. Zaten ülkemizde bu ürünler aşırı şişirilmiş fiyatlarla satılıyorlar, onu da göz önüne aldığımızda sıcak fırsat denilebilir.
  • Şu marka özentiliğini bir kenara bırakıp adam gibi kulaklık alın derim. Sıcak fırsat gibi gözükse de işin özüne inince buz gibi oluyor. Gene de düşünenler olabilir. Saygım sonsuzdur...

• quote:

Ben bu forumda eleştirilmeyen bir marka/ürün ya da herhangi bir şey görmedim.
    Çok memnun olarak kullandığım, kusur bulamadığım ürünlerin bile yerin dibine geçirildiği çok konu gördüm. Memnun olduğum şeylerden soğuduğumu bilirim yorumlar sayesinde.

• F/p olarak kötü yani sıcak değil.

O paraya kötü ses.

Karşı çıkanlar bunu kastetmiş. Katılıyorum.

• eski konu gözünüzden kaçmış galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

F/p olarak kötü yani sıcak değil.

O paraya kötü ses.

o zaman hiç turkcell konusu açmamak lazım bu bölüme...

sıcak fırsatların manası bir ürünün en ucuzunu duyurmaktır zannımca, fiyat performans kısmı ilgili bölümde değerlendirilmeli (bu konu için kulaklık bölümünde mesela)...
  • Yahu bi ogrenemediniz eski konularda gelisme yoksa uplamayin arkadas. Yonetici arkadaslar lutfen biten sicak firsatlar bolumune alirmisiniz konuyu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

quote:

O paraya kötü ses.

sıcak fırsatların manası bir ürünün en ucuzunu duyurmaktır zannımca, fiyat performans kısmı ilgili bölümde değerlendirilmeli (bu konu için kulaklık bölümünde mesela)...

Alakası yok tukcell kaliteli ve pahalı bu kalitesiz ve pahalı yani f/p düşük

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

quote:

O paraya kötü ses.

Alakası yok tukcell kaliteli ve pahalı bu kalitesiz ve pahalı yani f/p düşük

• quote:

Orijinalden alıntı: cycloner

Yahu bi ogrenemediniz eski konularda gelisme yoksa uplamayin arkadas. Yonetici arkadaslar lutfen biten sicak firsatlar bolumune alirmisiniz konuyu?

Fiyatlar geçerli ve hala yurtdışıyla aynı veya daha ucuz fiyatlar, biten bir fırsat değil, sıcak fırsat anlayışını bu ürün bu parayı haketmiyor olayına çevirip konu kapatacaksak onlarca kapanması gereken konu var...
    Sıcak fırsat demek, bir ürünü almak istediğiniz zaman en uygun fiyatlarla nereden alırsınız demek... Ürünün değip değmeyeceği noktasında o ürünlere özel tartışma konuları vardır

Hadi eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuanoM

Arkadaşlar biraz araştırın forumun ilgili bölümünü. Head-fi forumlarına da bir göz atın. Monster'a para vermeyin.

bunu demeye geldim ben de.

o fiyata yurtdışı beyerdynamic dt 1350 alınır bee
  • Neden oldugunu söyleyeyim havada kalmasın.

1- yalıtım diye bir şey yok. Dışarının sesini sesle bastırana kulaklık denmez hoparlör denir.
    1.5- ses kalitesi gerçekten yok. Sıradan yani.
    2- leğen plastiği. Boyası hemen atıyor.
    3- süngeri çok adi.
    4-kafada emanet duruyor.

...

Ederi 100tl. Lise 2 ve altı kardeşe-çocuğa alınır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.