Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
54.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monster Hunter World: Iceborne - Title Update 5 Trailer

• Oyuna birsürü yaratık geliyor fakat kesemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dımmışali

Oyuna birsürü yaratık geliyor fakat kesemiyorum :)

Evet, birçoğu zorlu gerçekten. Ana oyundaki yaratıklara göre dlc ile eklenen yeni yaratıklar çok güçlü. İyi bir ekipman olmadan kesmek zor. Her canavarın zayıf olduğu element türlerine göre silahınızı kuşanın. Yakın dövüş ve uzaktan hasar için mutlaka 2 farklı silahınız olsun. Ayrıca bol bol event görevlerini takip edin. Bazı zorlu canavarları event görevleri sayesinde parti ile daha rahat kesersiniz.

Örneğin şu anda Rajang ve Furious Rajang evet görevleri var. Bu görevleri parti ile yaparak rank 11 veya 12 seviye silah ve armorlara sahip olabilirsiniz. Sadece dikkatli olun, çünkü çok Rajang çok hızlı ve sağlam vuruyor.

• Bu oyuna ps5 4k destegi gelirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun dlc siz kaç saat sürüyor bilen var mı

• Daha önce ps4´te oynamistim bu oyunu, simdi bilgisayarda tekrar baslamak istiyorum 2 sorum olacak

-Klavye ve mouse ile rahat oynaniyor mu ( Okcu olmak istiyorum )

-Expansion pack baya yenilik katmis mi

Tesekkürler simdiden

• Ps5 de başladım grafik aylarında 3 seçenek var 4k 60 FPS yok sanırım . Hangi ayarları önerirsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: Oida

Daha önce ps4´te oynamistim bu oyunu, simdi bilgisayarda tekrar baslamak istiyorum 2 sorum olacak

-Klavye ve mouse ile rahat oynaniyor mu ( Okcu olmak istiyorum )

-Expansion pack baya yenilik katmis mi

Tesekkürler simdiden

İlk sorunuz hakkında bilgim yok, bende PS tarafında oynuyorum oyunu.

İkinci sorunuza gelirsek expansion ile oyun bambaşka bir seviyeye çıkmış. Yepyeni zırhlar, silahlar, canavarlar, görevler ve nice içerik var. Adeta yeni bir oyun gibi. Kesinlikle parasını hakediyor.

• Aldueren kullanıcısına yanıt

cevabiniz icin tesekkür ederim hocam, peki arkadasimla co-op sekilde tüm hikaye ilerleyebiliyor muyum, tüm yaratiklari beraber kesip lootu paylasiyor muyuz mesela ?

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Ps5 de başladım grafik aylarında 3 seçenek var 4k 60 FPS yok sanırım . Hangi ayarları önerirsiniz .

ps5 grafik seç. malesef şu oyuna ps5 destegi gelmedi. nioh 2 bile geldi oyun bambaska hale geldi keşki bu oyunada gelse.

• Az önce tekrar yükledim ve geri sildim. Ek paket almamıştım zamanında ve oyunun oyuncu kitlesi sıfara yakın neredeyse. İnsanlar ek paketi sömürmüş ve bırakmış oyunu.
    Açıkçası çok sağlam bir oyundu oynadığım zamanlar. Online kısmı çok eğlenceliydi. Bu halini görünce silmek en iyisi dedim.
    Ayrıca bu saatten sonra ek paket almak ölüm olur gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyun dünyasındaki en büyük -PİŞMANLIĞIM- olarak kalacak oyunun ek paketini zamanında alıp oynamamam.

• Selamlar ben oyuna 1 ay önce başladım ps5 te oynuyoruz 2 kişi yaşlarımız 44 ve 38 bizimle oynamak isteyen ekleyebilir psn alicim35

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Az önce tekrar yükledim ve geri sildim. Ek paket almamıştım zamanında ve oyunun oyuncu kitlesi sıfara yakın neredeyse. İnsanlar ek paketi sömürmüş ve bırakmış oyunu.
    Açıkçası çok sağlam bir oyundu oynadığım zamanlar. Online kısmı çok eğlenceliydi. Bu halini görünce silmek en iyisi dedim.
    Ayrıca bu saatten sonra ek paket almak ölüm olur gibi.

1500+ saat oyun sürem var oyunların kralı .ps5 destegi gelse oyuna dönen çok olur.

• Önümüzdeki ay plusa mı vericek ler oyunu yanlış mı anladım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Önümüzdeki ay plusa mı vericek ler oyunu yanlış mı anladım?

Plus verdiler zamanında ek paket olmadan oyun bir işe yaramaz ek paketide vericeklerini sanmam

• Hangi oyunu verdiler?

• Sanmam. Nintendo Switch'e yeni Mh Rise isimli yeni oyun çıkardılar. Oyunun asıl kitlesi orada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Hangi oyunu verdiler?

Monster hunter world

• Yaw ne alaka 😅 ps ı olan mhw denemek isteyip seriye bağlanmak isteyemez mi ? Belki sonra switch alıp devam etmek isteyecek. Ne gözlüğü takıyosanız çıkarın efenim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.