Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
54.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayıracağınız zaman yeterli. Arkadaş ortamınız varsa co-op oynamanın tadını mutlaka yaşayın derim çünkü çok keyifli. Eğer yoksa,şuan multinin durumuna pek hakim değilim fakat yardıma gelecek adam bulmak kolay olmayacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyuna çok önyargılı yaklaşmıştım. Başından beri oynamadığıma çok pişmanım şimdi iceborne nun keyfini çıkarıyor olabilirdim. Muhteşem bir oyun. Yeni başladım HR13 üm.
    Bazı canavarlarda çok kolay yardım bulunuyor ama çoğu zaman kimse gelmiyor. Şimdilik tek başıma zorlanmıyorum. İlerde ne olur bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni etkinlikler bu gece geldi oyuna 🙂

• Yeni çıkacak bunca oyunun arasında dayanamayıp Dlcli sürümü aldım. Beraber oynamak isteyenler Psn imzamda yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 4 Şubat 2020; 20:27:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam. Iceborne çok güzel yenilikler, çeşitlilik katıyor oyuna, ben de aldığım için çok memnunum.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam sanırım bende eklisiniz, denk gelirsek beraber oynarız. :)

• DLC ile gelen Grapling Hook'u kullanınca iyiki İceborne eklentili almışım dedim. Zaten mükemmel olan bir oyunu daha da ileri götürmüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 5 Şubat 2020; 22:35:13 >
  • World için konuşuyorum baya grind var oyunda. 120 saat ve HL 53 oldum. 10 mini crown ve 9 big crown toplayabildim.aynı yaratığı onlarca kez öldürmek lazım yani. Görevleri hep silver silver gold olarak seçiyorum. Başka türlü zaten hiç taçlar toplanmıyormuş zaten.
    Bunun haricinde beni yoran; kantine git yemek ye, görevi bekle, canavarı bul, görev bitince yine bekle vs. beni yoruyor.

• Hr 51 im suanda. İceborne a geçsemmi diye düşünüyorum. Ne yapacağıma karar veremedim.

• zugu kullanıcısına yanıt
    Oynarken egleniyorsan 1 sn bekleme
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Valla 100 saattir oynuyorum. 1 gram sıkılmadım. Oyun hastalık oldu. Kesinlikle alacağım ama zamanlama doğrumu ondan sormuştum.

• 15 gun sonra bir daha safi jiiva gelecek muhtemelen, daha dogrusu olamaz silah dizmek icin de.

• Geçen hafta iceborne dlcsini aldım. Master rankte yardım yok denecek kadar az. Sos fire atıyorum ama gelen olmuyor. High rank adam kaynıyor. İceborne tek başına gerçekten zormus. Bir şekilde üstrsinden geliyorum ama ilerde ne olur kestirmek zor.

Beraber oynayacak arkadaşlar varsa psn ıd: Zugu_Tr
    Her akşam oynuyorum. Yaşım 35. İzmirden oynuyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zugu

Geçen hafta iceborne dlcsini aldım. Master rankte yardım yok denecek kadar az. Sos fire atıyorum ama gelen olmuyor. High rank adam kaynıyor. İceborne tek başına gerçekten zormus. Bir şekilde üstrsinden geliyorum ama ilerde ne olur kestirmek zor.

Beraber oynayacak arkadaşlar varsa psn ıd: Zugu_Tr
    Her akşam oynuyorum. Yaşım 35. İzmirden oynuyorum :)
    Ben bir kere kestiğimi bir daha kesmiyorum. 35-40 dakka sürüyor zaten öldürmem. Full solo 200 saat oynadım ama artık çekilmiyor. Tempered olanlar one shot çekiyor direkt

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    High rankte hiç tek oynamadım hep yardıma gidiyorum yada yardım alıyorum. Ama iceborne da bulmak çok zor. Benimde 120 saat oldu ama 1000 saati görürüm yeni oyun cıkama kadar oynamayı düşünüyorum.

• zugu kullanıcısına yanıt
    Assigned gorevlere gelen olmaz ama optional ve investigationlara masterda da gelirler. MR en az 24 e kadar assigned gorevlere sos tan birilerini bekleme.

eklersen beni yardima ihtiyacin olursa arkadaslarla ederiz.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Valla hocam çok iyi olur. Assigmentları yapasım gelmiyordu. Ben uygulamadan ekliyorum sizi şimdi. Tesekkur ederim.

• Monster Hunter Filminden İki Yeni Poster

IGN, Capcom'un video oyun serisi Monster Hunter'ı temal alan filmden iki yeni poster paylaştı.

İlkinde Lieutenant Artemis karakterini canlandıran Milla Jovovich elinde Giant Jawblad silahını tutuyor.

İkincisinde ise The Hunter rolünü üstlenen Tony Jaa'yı Great Hunter's Bow silahı ile görüyoruz.

İki karakterin bulunduğu bölge de Wildspire Wastes.

Filmin yönetmenliğini Paul W.S. Anderson (Mortal Kombat, Resident Evil, Event Horizon) üstleniyor. Aynı zamanda filmin yazarlarından biri. Başrolde Milla Jovovich bulunuyor.

Filmde bir grup Birleşmiş Milletler askeri bir portal yardımıyla kendilerini Monster Hunter dünyasında buluyor. Burada Tony Jaa tarafından canlandırılan The Hunter karakteriyle tanışan ekip, hayatta kalabilmek için canavarlarla mücadele etmeyi öğrenecek. Jovovich'in liderlik ettiği Dünyalı askerlerin ayrıca kendilerini de Monster Hunter evrenine getiren portalı kapatmaları ve canavarların Dünya'ya ulaşmasını engellemeleri gerekiyor.

4 Eylül 2020'de vizyona girecek.

https://bolumsonucanavari.com/Haberler-Monster_Hunter_Filminden_iki_Yeni_Poster-99668.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 4 Mart 2020; 0:47:26 >

• Monster Hunter World: Iceborne Genişlemesinin Satışları Beş Milyonu Aştı

Capcom, Monster Hunter World: Iceborne genişlemesinin tüm platform üzerindeki toplam satışlarının beş milyonu aştığını duyurdu. Satış miktarına Monster Hunter World: Iceborne (dijital satışlar) ve Monster Hunter World: Iceborne Master Edition (kutulu dağıtım ve dijital satışlar) dahil.

Ana oyun Monster Hunter: World'ün satışları 2 Ocak itibarıyla 15 milyonu aştı. Monster Hunter serisinin toplam satışları ise 13 Mart itibarıyla 62 milyon.

Monster Hunter World: Iceborne ilk olarak 6 Eylül 2019'da PlayStation 4 ve Xbox One için; 9 Ocak 2020'de PC için çıktı. Genişleme paketinin Xbox One versiyonu sadece Kuzey Amerika ve Avrupa'da mevcut. Iceborne yeni Quest Rank, canavarlar, yerler, hareketler ve ekipmanlar içeriyor ve Monster Hunter World'ün sonundan devam eden yeni tam bir hikaye sunuyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Monster_Hunter_World_Iceborne_Genislemesinin_Satislari_Bes_Milyonu_Asti-100065.htm

• Monster Hunter World: Iceborne | Alatreon Reveal Trailer | PS4

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.