Şimdi Ara

Monster Huma H5 V3.1 Intel Core I5 1135G7 8GB+8GB 500GB SSD ve Huawei Matebook D 16

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
6.111
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Döviz kurlarının çıldırmasıyla birlikte artık bu fiyatlar bile uygun olacak gibi geldi, paylaşayım dedim.

https://www.hepsiburada.com/monster-huma-h5-v3-1-intel-core-i5-1135g7-8gb-500gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV0000128JTM

+8 GB ram hediye yazılmış ve soru-cevap kısmında da 16 GB bellekle gönderildiği söylenmiş. Fena durmuyor. İşlemci orta seviye, dahili gpu fena değil, ekran 144hz IPS FullHD, ram 16 gb, 500 gb ssd. Detaylar sorularak alınabilir gibi duruyor.

Bir de şu var:

https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-d-16-amd-ryzen-5-4600h-8gb-512gb-ssd-windows-10-home-16-1-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-hbcv000000cc8p

Güzel indirim gibi geldi. Windows yüklü geliyor. Kendi sitesinde de aynı fiyat ve mouse hediye denmiş. HB'de taksit avantajı var, mouse durumu sorulabilir.

Edit: Huawei için şuraya da bir bakın. https://www.avantajix.com/tr/huawei?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Avantajix konusunda şurada konuşulmuş.

https://forum.donanimhaber.com/huawei-matebook-14-2k-fullview-ekran-amd-ryzen-4600h-16gb-ram-512gb-ssd--146517480

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 17 Aralık 2021; 23:15:7 >

• Hayır ama artık ya, hayır. İMDAAATAATATATATA

• Yemin ederim üstümü başımı yırtıcam artık sadece ofis işlerini yapabileceğimiz laptoplar 8-10 bin tl allah aşkına biz bu civarlara gerçekten iyi bir laptop bulamayacak mıyız en azından ekran kartlı?
  • 2 hafta önce 6000e aldığım laptop 9500 lira ve sıcak fırsat. bu istikrar bir harika adamım

• @AsiRuhi @dolcia

Başlığı açma sebebim doların 17 lira üzerine çıkıp geri gelmesi. Muhtemelen gelecek hafta yükseliş devam edecek, çünkü doların ateşini söndürecek bir sebep yok. Şuan bu fiyatlar bile uygun sayılabilir. Allah kahretsin ki Eylül ayında dolar 8,25'lere kadar gerilemişken 3 ayda 2 katına çıkmış durumda. Otomatik olarak fiyatları 2 ile çarpın. Monster'ın modeli sanırım yeni çıkmış ama Huawei D 16 modeli uzunca bir süredir piyasada. Eylül ayında zaten 8 bin lira seviyesinde olan bir notebookmuş. Kasım ayındaki kampanyalarla güzel fiyatlara gelmiş ancak şuan o noktadan çok uzaktayız. Muhtemelen 1-2 hafta içinde fiyatı feci şekilde yükselecektir.

Buarada Avantajix kodu sanırım Huawei'in sitesinde geçerli ve 600 lira indirim sağlıyor. Fiyatı 8900 gibi bir yere geliyor ki cidden güzel fiyat. Hele şu kurlarla. Tek sıkıntısı ram gibi duruyor.

Not: Eylül başında 5600h'li, 130w 3060'lı, 16 gb ramli, 165hz Gsync ekranlı Legion 5 12 bin liraya satıldı. 10 bin liranın altında 5600h'li 5800h'li 16 gb ramli 3050ti'lı HP notebooklar satıldı. Şuan benzerleri 15-20 bin seviyelerinde. 20 bin altına 3060'lı bir notebook göremiyorum. Buna da dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 17 Aralık 2021; 23:29:26 >

• Doğru maalesef ben bir umut belki yılbaşında indirim olur diye bekliyorum ama inanmıyorum da artık pek. Bu arada monsterın ekranın 144 hz olması saçma değil mi oyun oynatmayan bir laptop için?
  • mamad kullanıcısına yanıt
    Hocam biliyorum zor ama 5500-6000 TL arasında hafif,taşınabilirliği kolay bataryası iyi giden bir öğrenci laptobu önerebilme şansınız var mıdır?

Biliyorum bu fiyat aralığında çok zor ama bütçem bu kadar. Bir an önce alıp geçmek istiyorum fiyatlar aldı başını gitti. Kafayı yemek üzereyim.
  • Eğer gönderirlerse aşağıdaki bilgisayarı 7.999,00 TL'ye aldım

Lenovo Thinkbook 14 G2 Intel Core i5 1135G7 8 GB 256 SSD Fiyatı (hepsiburada.com)

Teknosa'dan 7.299,00 TL'ye aldım

Acer Aspire5 A515-44 AMD Ryzen5-4500U 8GB Ram 256GB Ssd Vega8 15.6" Notebook Fiyatı ve Özellikleri (teknosa.com)

İkisinden birini iade edeceğim. ama hangisini iade edeceğim konusunda teknik bilgim yok.

• 16 Kasım'da 8400 TL'ye aldığım laptop şu anda 17000 TL'ye satılıyor.

Dün gece 99 TL'ye monster laptop kılıfı alacaktım, yarın kupon kullanıp alırım dedim, şu anda 129 TL yapmışlar. Kupon veya indirimin de bir anlamı kalmadı.

Hala laptop alamayıp ihtiyacı olanlara kolay gelsin, bu saat başı gelen zamlarla insan kafayı yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikigai -- 18 Aralık 2021; 16:52:34 >
  • Monster öğlen 10 bindi şimdi 11 olmuş. Gerçekten aklımı kaybedeceğim artık bu ülkenin insanlarına bunu yaşatanların da destek olanlar da acı çeke çeke geberir umarım tek dileğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.heda

Hocam biliyorum zor ama 5500-6000 TL arasında hafif,taşınabilirliği kolay bataryası iyi giden bir öğrenci laptobu önerebilme şansınız var mıdır?

Biliyorum bu fiyat aralığında çok zor ama bütçem bu kadar. Bir an önce alıp geçmek istiyorum fiyatlar aldı başını gitti. Kafayı yemek üzereyim.

• mete_bey kullanıcısına yanıt

Gönderirseler tabiki lenovoyu kullanın.

• Matebook D16'yı 28 Kasım'da 7900'e almıştım 16GB RAM olanı. 1000 TL civarı da Avantajix bekliyorum. Kredi falan çekmiştim yükselir diye panikleyip. Sonra pişman oldum acele mi ettim diye alınan elde kar kalıyor. Çok fena bir piyasa oldu.

• Monster'ın fiyatı yükselmiş, konu silinebilir veya taşınabilir.

ne kadar dı önceden

• Ahcebre A kullanıcısına yanıt

9999 liraydı.

Edit: Huawei'nin de fiyatı artmış. Hem de baya artmış. Anlamını yitirmiş modeller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 20 Aralık 2021; 21:9:31 >

konu kilit üye ban

• Cihan kullanıcısına yanıt

Kafalar çok güzel galiba?

• yokmu güzel bir fırsat laptop

• valla ben de güzel bir fırsat arıyorum. bu 16 gblik huawei iyiydi ama bitti :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.