Şimdi Ara

iPhone 6S Plus 64 GB Çiziksiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Siyah Model #Iphone 6S+ Kapasite #64 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 iPhone 6S Plus 64 GB Çiziksiz
    Cihazımda çizik yoktur, kılcal çizik dahi yoktur sıfır gibidir. Cihazın Kasım 2017'ye kadar Apple garantisi vardır.

Titreşim motorunun arızasından dolayı Haziran Ayında sıfır cihaz değişimi yapıldı, cihaz değişim yapılır yapılmaz cam ekran koruyucu ve arka kılıf takıldı ve devamlı bu şekilde kullanıldı.

Cihaz faturası, değişim belgesi ve tüm kutu içeriği ile teslim edilecektir. Eksiği yoktur, şarj aletinin jelatini dahi üzerinde duruyor, kablosunda deformasyon kesinlikle yoktur.

Cihazım muadillerine göre çok çok temizdir.

Rengi Space Gray'dir.

Takas sadece Samsung S8 veya S8 + ile olur aradaki fark konuşulur.

Ölü fiyat teklif edenler hiç zahmet etmesin yazdığım fiyat sondur ona göre teklif verin. Telefoncu bile 2500 TL verirken 2300-2200 tklif eden arkadaşlar oluyor insaf...

Fiyat: SATILDI
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Resimler;

iPhone 6S Plus 64 GB Çiziksiz
  • 2500 LİRA HANGİ TELEFONCU VERİYORMUŞ, ADRESİNİ VERİR MİSİN ELİMDE 6S VAR SIFIR BENİMKİNE DE EN AZINDAN 2400 VERİR HERHALDE.
  • quote:

Orijinalden alıntı: howards46

2500 LİRA HANGİ TELEFONCU VERİYORMUŞ, ADRESİNİ VERİR MİSİN ELİMDE 6S VAR SIFIR BENİMKİNE DE EN AZINDAN 2400 VERİR HERHALDE.

Plus ile normal versiyon arasında gerçekten 100 lira mı olduğunu düşünüyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

quote:

2500 LİRA HANGİ TELEFONCU VERİYORMUŞ, ADRESİNİ VERİR MİSİN ELİMDE 6S VAR SIFIR BENİMKİNE DE EN AZINDAN 2400 VERİR HERHALDE.

İkinci ele çıktığı zaman GB farkının 50-100 lira arası olduğunu bilmiyor olamazsın. Sahibinden satılmıyor ise telefoncunun vereceği fark bu. Benim sorum gayet samimi idi. Gerçekten 2500 lira veriyor ise ben 2400'e okuturum.
  • quote:

quote:

quote:

İkinci ele çıktığı zaman GB farkının 50-100 lira arası olduğunu bilmiyor olamazsın. Sahibinden satılmıyor ise telefoncunun vereceği fark bu. Benim sorum gayet samimi idi. Gerçekten 2500 lira veriyor ise ben 2400'e okuturum.

GB farkı ile model farkı bir mi? Şaka mısın sen? Biri plus biri normal versiyon...

• quote:

quote:

quote:

quote:

GB farkı ile model farkı bir mi? Şaka mısın sen? Biri plus biri normal versiyon...

Gaziosmanpaşa'ya gel, burda 20 tane telefoncu gezelim. Plus ile normal arasında alış esnasında bir farkın olmadığını pek ala göreceksin. Farkın sadece GB değeri üzerinden 50-100 lira arasında oynama yaptığını da gsm ve elektronik eşyanın eski merkezi tahtakale'ye giderek teyit de edebilirsin. Şaka kim sen misin ben miyim görelim. İlanını baltalamak gibi bir niyetim olmadı. Sana insan gibi soru sordum, telefoncu kimdir diye. İnsan olan insan gibi cevap verir. Ne o şaka mısın falan? Karakterini sormadım sana.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gaziosmanpaşa'ya gel, burda 20 tane telefoncu gezelim. Plus ile normal arasında alış esnasında bir farkın olmadığını pek ala göreceksin. Farkın sadece GB değeri üzerinden 50-100 lira arasında oynama yaptığını da gsm ve elektronik eşyanın eski merkezi tahtakale'ye giderek teyit de edebilirsin. Şaka kim sen misin ben miyim görelim. İlanını baltalamak gibi bir niyetim olmadı. Sana insan gibi soru sordum, telefoncu kimdir diye. İnsan olan insan gibi cevap verir. Ne o şaka mısın falan? Karakterini sormadım sana.

İlan benim değil, gezerken denk geldim. Satıcıyı tanımıyorum bile. Ama sen boş yapıyorsun.

• PM ile cevapladım konuyu kirletmeyin daha fazla isterseniz PM'dende sorabilirisniz soracağınızı
  • Açık konuşmak gerekirse telefoncunun vereceği 2000 bin 2200 falandır . Ben geçen ip 6 satayım dedim 22 ay garantili cihaz piyasası 1700 vs adam 900 veririm dedi fatura verirsen 1000 veeririm dedim

İyi telefoncuya denk gelmişsin 200 lira için milletle muhattap olmaya gerek yok bence direk git telefoncuya bırak .
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Valla sorduğum çoğu telefoncu 2400 TL verdi belki bölgeye göre değişiyordur ancak telefonu aldığım telefoncu kendi sattığı cihaz ve ondan telkefon almam karşılığında 2500 TL verdi.
  • Sabah o yazıyı yazdıktan 15 dk sonra letgodan bulduğum sıfır ayarında cihazı aldım. Tabi sizinki garantili ve türkiyeden alınma . Cihaz çok temiz hakkaten gören sıfır sanıyor . Adamın demesine göre 4 ay hiç kullanılmamış son gündür kullanıyorum dedi, tesadüf işte adamda tam dibimde 10 dk da halletik 2100 tl ye aldım pasport kaydı falan aksesuarları full .

Tabi türkieyedne alınan cihazlar daha pahalı oluyor . Umarım alıcı bulursunuz .
  • fiyat takip
  • note 5 var garantili 2018 şubatta bitecek takas edermiyiz üste ne istersiniz.
  • senturk041 kullanıcısına yanıt
    Maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.