Şimdi Ara

MONSTER® Beats By Dr.Dre Dükkanı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
6
Favori
22.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _cinq_

Bu akşam kendisiyle alışverişimiz oldu Studio modelini aldım, çok yardımı dokundu sağolsun kesinlikle ve kesinlikle şüphe duyulmaması gereken dürüst bir satıcı, keşke hep bu tür satıcılara karşılaşsak, tekrardan çok teşekkürlerimi sunuyorum ve hayırlı satışlar diliyorum Taylan Bey

Güle güle kullanınız
  • Jamz ses karakteri nasıl_ Ben şuan ath ck7 kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackthebet

Jamz ses karakteri nasıl_ Ben şuan ath ck7 kullanıyorum

Tour ve iBeats arası cx400 gibi bir ses karakteri var.
  • hocam mixR'a baktım TR'de yetkili satıcılarda hala yok.Size gelen orijinal olacak herhalde? Fiyat ne kadar olur tahminen 550-600 arası olur herhalde çünkü mixR'lar $50-60 daha ucuz studiolardan.Bu arada herhalde sadece siyah renk gelir? Beyaz gelirse veya kırmızı geldiği gün kaparım herhalde.Takipteyim bilgilendirilmek isterim.
  • Uygun fiyatlı ve yorumlara göre güvenilir.Takipteyim
  • Bikaç sorum olacak size solo-solohd-studio ses kalitesi birbirine göre nasıl? İkinci olarak brainwavz m2 kullanıyorum şuan ondan artısı nedir? M2 kullanmadıysanız herhangi bir sennheiser cx 300-400 ile karşılaştırılabilir mi sesi? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedi Mind Tricks

Bikaç sorum olacak size solo-solohd-studio ses kalitesi birbirine göre nasıl? İkinci olarak brainwavz m2 kullanıyorum şuan ondan artısı nedir? M2 kullanmadıysanız herhangi bir sennheiser cx 300-400 ile karşılaştırılabilir mi sesi? Şimdiden teşekkürler.

PM olarak cevaplanmıştır.
  • Hocam merhaba,
    Ürünlerini artık yurtdışından getirdiğine göre wireless modelinin de gelme ihtimali var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ates

Hocam merhaba,
    Ürünlerini artık yurtdışından getirdiğine göre wireless modelinin de gelme ihtimali var mıdır?

Evet 2 ay içerisinde getirmeyi planlıyorum.
  • Hocam iyi satışlar kırmızı sdutyo icin takip ve Mixr fiyatını bekliyorum parayı bulursam direk alıcam kırmızı sdutyoyu
    iyi satıslar
  • ödeme seçenekli hakkında pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esposito Bandolero

ödeme seçenekli hakkında pm

Cevaplanmıştır.
  • wireless model var mi? yani beatsin wireless kulakligi var mi? adi ne varsa? varsa sizde var mi? varsa kalitesi nasil :)

bir de mixr in ozellikleri neler :)

asil sorum da su :

aslinda beats studio kulanicisiydim sesi mukemmeldi yani ozellikle bass ina bayiliyordum ancak cok buyuk hicbiyere tasinacak gibi degil tasinma icin kulak ici bir beats istiyorum ve sanirim en kalitelisi TOUR olyor?

bass ozelligi en iyi olani ariyorum denebilir en kalitelisini yani hangisidir Tour mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omsima -- 24 Mart 2012; 20:40:32 >
  • takip..
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

wireless model var mi? yani beatsin wireless kulakligi var mi? adi ne varsa? varsa sizde var mi? varsa kalitesi nasil :)

asil sorum da su :

aslinda beats studio kulanicisiydim sesi mukemmeldi yani ozellikle bass ina bayiliyordum ancak cok buyuk hicbiyere tasinacak gibi degil tasinma icin kulak ici bir beats istiyorum ve sanirim en kalitelisi TOUR olyor?

bass ozelligi en iyi olani ariyorum denebilir en kalitelisini yani hangisidir Tour mu?

Wireless Modeli henüz gelmedi. Kulaklık olmadığı için bir yorum yapamayacağım. Mixr Solo HD ayarında bir kulaklık. Tour Beats markasının en yüksek modeli ses ve bass kalitesi gayet yeterli. Comply Foam ile kullanmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylan

quote:

Orijinalden alıntı: omsima

wireless model var mi? yani beatsin wireless kulakligi var mi? adi ne varsa? varsa sizde var mi? varsa kalitesi nasil :)

asil sorum da su :

Wireless Modeli henüz gelmedi. Kulaklık olmadığı için bir yorum yapamayacağım. Mixr Solo HD ayarında bir kulaklık. Tour Beats markasının en yüksek modeli ses ve bass kalitesi gayet yeterli. Comply Foam ile kullanmanızı tavsiye ederim.

bence de cunku kulaklarim kolay rahatsiz olabiliyor sizde var mi? varsa hangi modeli

• Pm ..
    Studiouu kablosuz kullanabilirmiyiz yani bluetooth var mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ownzerr -- 25 Mart 2012; 23:02:32 >
  • Hocam Mixr'in ses kalitesi Pro ve Detox ayarında kulalık büyüklüğüde Solo ve Studio arasında değil mi ben mi yanlış biliyorum kusura bakmayın sacma bir soru olduysa birde mixr de wirless yada bluetoth mevcut mu? Bunu sormamım sebei bir Detox kullanıcısı arkadaşımın Detoxda wirless yada Bluetoth özeliği var demesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ownzerr

Pm ..
    Studiouu kablosuz kullanabilirmiyiz yani bluetooth var mi acaba ?

yok

@avengerD94

detoxda wireless mi varmis ? o zaman baya iyiymis de ben yok diye biliyordum

Mixr orta halli gorunuyo bence ses kalitesi studiodan dusuk olur
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.