Şimdi Ara

Monster Abra A7 V1.3 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar monster abra a7 v1.3 almayı planlıyorum bildiğiniz üzere gtx860m ekran kartı var ve 17.3" bunun yanında abra a5 ler var 860m ekran kartı bulunduran. Bu modeller arasında kaldım.
    Aranızda abra a7 v1.3 kullananlar illaki vardır onların görüşlerini alabilirmiyim? Birde bu model şuan kendi sitelerinde 2.899 TL.
    Bu modeli başka biryerde daha ucuza bulma şansım varmı ? veya monster özel günlerde steam gibi rutinleşmiş veya öngörebildiğniiz bir indirimi var mı?
    Biliyorum şuan indirimde ama bazı arkadaşlar 500-600 hatta 1000 lira indirim ile fırsatı yakalayıp aldıklarını söylüyorlar. Bu fırsatları nereden takip edipte buluyorlar anlamış değilim.
    Yardımlarnız için şimdiden teşeküürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

Arkadaşlar monster abra a7 v1.3 almayı planlıyorum bildiğiniz üzere gtx860m ekran kartı var ve 17.3" bunun yanında abra a5 ler var 860m ekran kartı bulunduran. Bu modeller arasında kaldım.
    Aranızda abra a7 v1.3 kullananlar illaki vardır onların görüşlerini alabilirmiyim? Birde bu model şuan kendi sitelerinde 2.899 TL.
    Bu modeli başka biryerde daha ucuza bulma şansım varmı ? veya monster özel günlerde steam gibi rutinleşmiş veya öngörebildiğniiz bir indirimi var mı?
    Biliyorum şuan indirimde ama bazı arkadaşlar 500-600 hatta 1000 lira indirim ile fırsatı yakalayıp aldıklarını söylüyorlar. Bu fırsatları nereden takip edipte buluyorlar anlamış değilim.
    Yardımlarnız için şimdiden teşeküürler

kardeşim bende yeni pc aldım monsterdan gidip (focus pc. kadıköyden) güzel bir pazarlık yaparsan baz modelden indirim pek olmuyor ama mesela ben taksitte (9 taksit) vadeyi kaldırttım onun dışında kalan fiyat üzerinden 150 tl daha indirim yaptı. ancak ilgili olmanı tavsiye ederim. AMA TEK SÖYLEMEM GEREKEN GİDİP YERİNDE AL PC Yİ DAHA RAHAT EDERSİN

• Aramızda yaklaşık 700km falan var hocam orayla gitme işi sıkıntı yine yardımın için sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

Aramızda yaklaşık 700km falan var hocam orayla gitme işi sıkıntı yine yardımın için sağolasın

anladım kardeşim hayırlısı olsun inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.