Şimdi Ara

Monster Abra a5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster Abra a5 almayı düşünüyorum fiyatı ve özellikleri çok iyi görünüyor elektrik elektronik okuyorum mühendislik programlarını ve oyunları verimli kullanabilir miyim sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V9-2.html?gclid=EAIaIQobChMI0P344J-d2wIV573tCh0MiwgHEAQYASABEgJ1_PD_BwE

Bahsettiğiniz model bu ise;

Arkadaşta var.Isınma problemi var, işlemci ısınıyor ,işlemciyi kısıp turbo boost kapanıyor bir nebze soğutuyor gibi ,undervolt yapmadık belki bu sorunu çözebilir bu modele undervolt yapan varsa ısı konusunda daha net bir cevaba ulaşabilirsin.

Bu laptobu alacaksanız sadece kulaklık kullanacaksınız ,hoparlörü çok az ses çıkarıyor.

Bir hava çıkışı laptopun sağında ,açıkçası bu beni en çok sıkan şey el konumunuza göre rahatsız edebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir hafta önce Abra A5 V12.1 modelini aldım, kesinlikle ısınma problemi yaşamıyor, çift fan gayet iyi soğutuyor ve sessiz çalşıyor, rahatsız etmiyorlar hiçbir şekilde. Yeni çıkan çoğu oyunu denedim, 1080p high ayarlarda, bazı oyunlarda ultra ayarlarda 40 fps'den aşağı inmiyor ve akıcı bir şekilde oynatıyor. Zaten oyun oynarken otomatik olarak turbo fan devreye giriyor. Bir fan çıkışının yan tarafta olması da rahatsız edici bir durum değil bana göre, fareyi az aşağı taraftan kullanınca sorun kalmıyor ve alışıyor insan. Almayı düşünenler alabilirler, bu fiyata bu performansa sahip bir laptop zor bulunur.
  • Ueki kullanıcısına yanıt
    40 fps düşük değilmi cs low ayarlarda kaç fps alır ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares_58

40 fps düşük değilmi cs low ayarlarda kaç fps alır ?
    Hiç de düşük değil, gayet akıcı oynatıyor ve tek bir takılma dahi olmuyor. CS-GO'yu denemedim ama high ayarlarda dahi iyi fps alacağını düşünüyorum.
    Örneğin, Battlefield 1'de 1080p ultra ayarlarda 45-50 civarı fps alıyorum, gerisini siz düşünün.
  • Ueki kullanıcısına yanıt
    Bendede bir leptop var 40-50 fps oyun oynanmıyor cs 40 fps oynuyorum tadı yok nasıl abron da 45 50 fps alırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.