Çavuş
14 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Çözüldü.
Çözüldü.
Çözüldü.
Çözüldü.
The Law of Ueki

Bölüm Sayısı: 51 / 51
Yapım Yılı: 2005
Türü: Aksiyon, Dövüş, Komedi

Konusu:Cennette, yeni tanrı seçilmek üzeredir ve toplam 100 tanrı adayı, yeni tanrı olmak için en iyinin kazanacağı savaşa gireceklerdir. Her tanrı adayı, dünyadan birini seçip ona bir güç verecektir. Bu insanlar, tanrı adaylarının yerine, en güçlüyü bulmak için savaşmak zorundadırlar. En güçlü savaşçının tanrı adayı ise bir sonraki tanrı olacaktır. Yeni tanrı olan için savaşanın ödülü ise "Null Zai" olacaktır. Ancak savaşçılar bu güçlerini, gücü olmayan birine karşı her kullandıklarında bir yeteneklerini(zai) kaybedeceklerdir. Tüm yeteneklerini(zai) kaybettiklerinde ise yokolacaklardır.

Yeni tanrı olmaya aday Koba-sen, savaşması için Ueki'yi seçer. Ueki'nin kendi için seçtiği güç; çöpü ağaca dönüştürmektir. Koba-sen, adalet duygusu güçlü bir savaşçı aramaktadır. Bu duygu, Ueki'de sandığından da gelişmiştir. Bir çöp bile bazen sanıldığından çok işe yarayabilir.

Çevirisini beklediğim bir animeyedi, çevirisi tamamlandı, ben de bir oturuşta izledim. Gayet akıcı, sıkmayan, değişik ve eğlenceli bir anime. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 110
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 665 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 66 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Anime / Manga
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.