Şimdi Ara

Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.365
Cevap
15
Favori
49.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ips'i denemek için dış mekan bir kafeye oturdum, özellikle akşama doğru güneş yüzüme gelmeye başlayınca güneşi arkama aldım ve güneş direkt ekrana çarpar hale geldi doğal olarak. parlaklık seviyesi %60-70 arasındaydı ve oldukça net-okunaklıydı ekran.
  • Birşey soracaktım klavyenin ışığı beyazmı yoksa mavimi ?
  • Selam arkadaslar. Cuma gününden beri ben de bir monster abra a5 v5.1 +ips panel sahibiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: safahk28

Selam arkadaslar. Cuma gününden beri ben de bir monster abra a5 v5.1 +ips panel sahibiyim

Hayırlı olsun. Görüşlerinizi ve resim-videolarınızı bekliyoruz :)
  • qanqister kullanıcısına yanıt
    Beyaz
  • Hocam cs go varsa kac fps alıyorsunuz yazabilirmisiniz

•  Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m)
     Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m)

Panel kalitesi için çekmiştim yanlardan ama çok tatmin edici değil gibi. Ufak flu sorunları olabilir bazı fotoğraflarda dslr focusu yüzünden kaynaklanıyor ekran kalitesi ile ilgili değil. Panel görünümü ile ilgli ufak bi video var yalnız boyutu büyük convert yapmam lazım yarına artık o da :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalkmaN -- 22 Mart 2015; 21:12:21 >

• Arkadaşlar konuyu bölmek istemem ama, n11'de bahsettiğiniz World 111tl indirim mi yoksa bonus kampanyası mı? Yani notebook alımında direk olarak kullanabilecek miyim? 5.1.1 almayı düşünüyorum, 111tl de az fark değil. Sayenizde soru işaretleri de cevaplandı bir tek bu kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nowai

Arkadaşlar konuyu bölmek istemem ama, n11'de bahsettiğiniz World 111tl indirim mi yoksa bonus kampanyası mı? Yani notebook alımında direk olarak kullanabilecek miyim? 5.1.1 almayı düşünüyorum, 111tl de az fark değil. Sayenizde soru işaretleri de cevaplandı bir tek bu kaldı.

Aynı konu benimde Kafamı karıştırıyor ... Bilgisi olan varsa Bilgilendirebilirmi bizi

• Dr.Ryzz kullanıcısına yanıt
    selam, butun ekran boyle. resmi ekledim, dedigim gibi goruntu cok inceden karincali gibi, sinirim bozuldu bu duruma. umarim yazilimsaldir. servise yazdim,yarin pazartesi cevap verirlerse paylasacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhanx -- 22 Mart 2015; 23:55:09 >
  • ata1717 A kullanıcısına yanıt
    Stabil 150 151 149 ...

En yuksek ayarlarda oynuyorum makina isinmaya tenezzul bile etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Ryzz -- 23 Mart 2015; 0:00:17 >
  • Dr.Ryzz kullanıcısına yanıt
    düzeldi kardeşim teşk..
  • @oguzhanx ekranın ss'ini almışsın birde yakın mesafeden kaliteli birşekilde ekranın fotografını çekebilir misin?
  • N11 kampanyası şudur
    World kartla (yapi veya vakif) 1000 tl ve üzerine hem farksiz 9 taksit hem de 111 lira puan veriyor her yerde geçerli. Alacağınız modeli n11de ilan actirin ve oyle alin ben oyle yaptım. ..

Hayırlı olsun aksama eklerim ama ssdsiz yazik etmissin pcye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rec25 -- 23 Mart 2015; 10:27:57 >
  • Canavarlarınızı orjinal windowslamı kullanıyonuz orjinali çok para yahu.

• oguzhanx O kullanıcısına yanıt
    Arka planı değiştirin. O fotoğraf fazlasıyla yanıltıyor insanı. Victor marka bilgisayar kullanıyorum, aynı arkaplanda ekran berbat görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ganzili

Canavarlarınızı orjinal windowslamı kullanıyonuz orjinali çok para yahu.

Hayatım boyunca sanal aleme hic para vermedim sadece bi keresinde 20 tl ye trend Micro almıştım nerden estiyse:)

O yüzden freeDos kullanıyorum baya free yani :) 300 liraya yakın nerdeyse. Ben vermem veremem açıkçası.
  • rec25 kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler. güncel kampanyalar listesine baktım bugün göremedim. sanırım sona ermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nowai

bilgi için teşekkürler. güncel kampanyalar listesine baktım bugün göremedim. sanırım sona ermiş.

Olabilir o halde yeni uyelikle 11 tl indirim alabilir ve istediğiniz karta taksit yaptırabilirsiniz. Ayrıca güven sorunu n11 ile ortadan kalkmış olur onaylamadiginiz takdirde paranız size iade edilir.
  •  Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m)

Oyun ekipmanimiz 50 tl ye hazir :) 2.4 ghz tek pille çalışan kablpsuz gaming klavye + mouse
    Çift titreşim motorlu analog ve tuşlu joystick :)

Fifa 15 oynayamasak da pes atarız artik :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.