Şimdi Ara

Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.365
Cevap
15
Favori
49.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dikey senkronize olmadiginda yatay de kesilme oluyor dik olan biseyi kesiomus gbi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözümüz hep aç işte :) Çok oyun oynayan biri değilsen 5v.1 sana fazlasıyla yeter. Boşuna o kadar para vermene gerek yok

• normal web sayfasinda da yatay harelenmeler oluyor sanki
    hani şefffaf bi çizgi dalgalanma yapıyor gibime geliyor.. canımı sıktı bu konu..
  • Hocam o olay aslında herzt sorunu ile alakalı, açılan uygulama bizim panelin yenileme hızından daha yüksek bi yenileme sunuyorsa oluşuyor genelde, senkron olayı panelin yenileme hızına eşitleyerek durumu indirgiyor. Bana kalırsa oyunla çok içli dışlı olan biri ips yerine tn panel alsın. Çünkü anlık durumlarda örneğin online oyunlarda ufakda olsa bi gecikme olabilir. Bunu belki tam hissetmesekte, etkilediği düşünüyorum.

• senkron olayini oyunun 60 fps ustunde seyir ediyosa yapabilirsin yoksa senkron kapali iken 30 fps aliosan actgnda 24 lere dusme olasiligi var lol cs gbi oyunlarda senkronu acta agir oyunlarda 60 i gormuosan gerek yok gecikme yasarsin sanki ekran farenden gec geliyor gbi olur fullhd de kose yumusatmaya gerek yok bnce anti alisin kapali olsada olur

• beyler o değil de ben ses kalitesinden hiç memnun değilim, kulaklıkla bile eski hp dv6'mdan aldığımın %30'u kadar ses alabiliyorum. driver'la fln alakalı bi durum olamaz değil mi? mecbur gidip harici ses kartı alacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablotestdriver

beyler o değil de ben ses kalitesinden hiç memnun değilim, kulaklıkla bile eski hp dv6'mdan aldığımın %30'u kadar ses alabiliyorum. driver'la fln alakalı bi durum olamaz değil mi? mecbur gidip harici ses kartı alacağız?

Monster kullanıcıların geneli bundan şikayetçi :)
    Benim için önemli değil zaten kulaklık kkullanacağım için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

dikey senkronize kapaliyken dikey cizgilerde kirilmalar olurya
    bu arada tn nin de tepkime suresi ic acici degil

Evet tn bile fazla... singleplayer oyunlar için hadi neyse ama multiplayer da daha fazlası etkiler oyunu..
  • Hdd + Ssd mi yoksa Sade Ssd'mi daha verimli Olr

• quote:

Orijinalden alıntı: naughty.gif

quote:

Orijinalden alıntı: diablotestdriver

beyler o değil de ben ses kalitesinden hiç memnun değilim, kulaklıkla bile eski hp dv6'mdan aldığımın %30'u kadar ses alabiliyorum. driver'la fln alakalı bi durum olamaz değil mi? mecbur gidip harici ses kartı alacağız?

Monster kullanıcıların geneli bundan şikayetçi :)
    Benim için önemli değil zaten kulaklık kkullanacağım için :)

yok kulaklıkla da çok az yalnız.
  • Herkese Merhaba,

Bende Abra A5 V1.1 model var. Ürün geçen ay 11.02.2015 tarihinde alınmış ancak bana bu ay hediye gönderildi. Ben de Monster Müşteri Hizmetleri'ni aradım Kenan DERELİ Bey'le görüştüm, V4.1 ya da V5.1 modeliyle değiştirmek istediğimi belirttim muhasebe departmanıyla görüştü ancak fatura kesiminden itibaren 2 haftayı aştığı için değişim yapamayacaklarını belirttiler. Bu modellerden birini almak için uygun fiyata satmak istiyorum, dediğim gibi ürün sadece bir kere çalışıyor mu diye kontrol etmek maksadıyla çalıştırıldı. Yani sıfır değil ama 2. el hiç değil

Yanında taşıma çantası da var alacak arkadaşa onu da verebilirim. Gördüğüm kadarıyla burdaki herkes monstercı, yardımcı olursanız arkadaşlar çok sevinirim.

• Sea kalitesi baya düşük. Az sesi açınca cizirdamaya başlıyor. .

@diablotestdriver

Farketmez performans açısından ikisi de aynı. Sadece ssd + hdd olduğunda size depolama alanı sağlar.

@WhiteMan92
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteMan92

Hdd + Ssd mi yoksa Sade Ssd'mi daha verimli Olr

İşletim sistemini ve oynayacağınız oyunları ana depolama birimi olarak SSD nizi belirleyip yüklersiniz.
    Geriye kalan resim, müzik, film gibi yer kaplayan şeyleri HDD de saklarsınız.
    En iyi bu şekilde kullanırsınız.
  • Sizce bu özellikleri 200 lira daha az alabileceğim victordan mi alayım yoksa monsterdan mi alayım ? Monstera ayni özelliklere hatta ssdsiz 200 lira daha fazla vereceğim sizce ne kadar mantıklı ? Son kez soruyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanGLR

Sizce bu özellikleri 200 lira daha az alabileceğim victordan mi alayım yoksa monsterdan mi alayım ? Monstera ayni özelliklere hatta ssdsiz 200 lira daha fazla vereceğim sizce ne kadar mantıklı ? Son kez soruyorum...

Servisi önemsiyorsan Monster

• naughty.gif kullanıcısına yanıt
    Victorun servisi nasıldir ki?

• bi arkadaş v4.1 modelini almıştı... a5 v4.1

ben o modelin ses kalitesini çok merak ediyorum... acaba bi kullanıcı olarak ses performansını yorumlayabilir mi??

subwoofer var sonuçta yeterli kaliteyi sağlıyor mu ki??
  • arkadaşlar bu normal fiyatı olan 2899 aldıgımızda bunun içinde m2 sata girişi yokmu benım anlamadıgım bu m2 sata nedir bende ssd var şuan elimde geçen sene haziranhttp://www.vatanbilgisayar.com/corsair-240gb-force-gs-serisi-sata-30-ssd555mb-525mb-yazma.html bu var bende şuanki pc de kualnıyorum ben monster abra a5 v5 i alsam bunu kulana bilirmiyim nasıl takıcam bunu dvd yerine bide m2 sata noluyor
  • akgökhan A kullanıcısına yanıt
    O modelde de m2 sata girisi var boş vaziyette yani sonradan takilabilir linkteki ssd de M2 sata portuna takılmaz ancak kullanmıyorsan romu söküp caddy takar ssdyi de oraya bağlayabilirsin ya da elindeki ssdyi birine satıp m2 sata ssd almak da başka bir yol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeker Hapı -- 24 Mart 2015; 18:56:59 >
  • Gidip yerinde görüp denedim Abra a5 V5.1'i Performans olarak Söylemek gerekirse Uzun sürede istediğinizi alamazsınız...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.