Şimdi Ara

Monk konusunda tecrübeli arkadaşlara ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle monk hakkında bir araştırma yaptığımı söyliyeyim.Yalnız her kafadan ayrı fikirler çıktığı için inanın şuan ne aradığımı ne bildiğimi her şeyi unuttum resmen kafam çok karışık.Bu konuda sizden yardım istiyorum.60 lvl paragon 5 leveldeyim.İnferno mod da diabloya gelmiş durumdayım.Yalnız inferno moda geçip buraya gelene kadar gerçekten çok zorlandım.Sürekli yatmaktan sıkıldım.Oyun hakkında pek bilgi sahibi olarak ilerliyemedim açıkçası,fazla zamanım olmadığı için araştırma yaparak ilerliyemedim.Düz mantıkla dex vita veren armor düzdüm.Biraz araştırdım bunların faydası olmasına rağmen öncelikler başkaymış(loh chd life steal gibi).Şimdi bütün elimde ki itemleri tek tek satıp golda çeviriyorum,sizden gelen fikirlere göre baştan düzeceğim.Normal mobları seri kessemde, karşı damagelere dayanmıyor karakter.Ayrıca şuan terim olarak ismini bilmediğim altın renkli ve mavi renki moblarda karşıma çıktığında(bunlar en az 4 tane çıkmaya başladı)en az 2 kere yatmadan kesemiyorum.Bütün haritayı yürümekle zamanım geçiyor bu yüzden.Yardımlarınızı bekliyorum
    Teşekkürler.

• http://us.battle.net/d3/en/profile/SNEAKERSNACK-1434/hero/19965637 (evasion yerine conviction owerave kullan)

Şurdaki itemlara ve skillere bak kardeşim bu şekilde rahat MP4-5 farmlarsın günde en fazla 1-2 saat oynuyorum haftada toplam 10 saati geçmez, gerçek parada vermedim zaten çok iyi itemda yok 20-30 m ye yaparsın böyle bişey
  • http://forum.donanimhaber.com/m_58386732/mpage_28/tm.htm

burda ana konu basligi var monk ile ilgili, bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sneakersnack

http://us.battle.net/d3/en/profile/SNEAKERSNACK-1434/hero/19965637 (evasion yerine conviction owerave kullan)

Şurdaki itemlara ve skillere bak kardeşim bu şekilde rahat MP4-5 farmlarsın günde en fazla 1-2 saat oynuyorum haftada toplam 10 saati geçmez, gerçek parada vermedim zaten çok iyi itemda yok 20-30 m ye yaparsın böyle bişey

mp 5 farmlanırda biraz UZUUUUUUN sürer 75k damage ile... Güzel ress dizmişsin fakat açıkcası eliteleri loh ve Ls dengesizliği ile ölmeden nasıl keseceksin anlayamadım mp5 de... 110k damage 1600loh 600 ress ile mp5 de açıkcası uykum geliyordu eliteleri keserken bu nedenle skorn farma yönelmiştim...mp4 olabilirde mp 5 kasar sanki...

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

mp 5 farmlanırda biraz UZUUUUUUN sürer 75k damage ile... Güzel ress dizmişsin fakat açıkcası eliteleri loh ve Ls dengesizliği ile ölmeden nasıl keseceksin anlayamadım mp5 de... 110k damage 1600loh 600 ress ile mp5 de açıkcası uykum geliyordu eliteleri keserken bu nedenle skorn farma yönelmiştim...mp4 olabilirde mp 5 kasar sanki...

110k damage ile mp5 te ortalama nekadar sürüyordu 1elit kombat?
  • Sana en kolay yolu anlatayım adım adım:

1- youtube.com'a gidiyorsun
    2- Arama satırına "diablo 3 monk budget guide" yazıyorsun
    3- Çıkan sonuçlardan birini izliyorsun; tavsiyem Tryhard yönünde..
    4- 2-3m gold harcayarak MP3 farmlayabilecek bir seviyeye geliyorsun

Paran çok olabilir; ama ilk olarak bu dediğim şekli bir uygula. Pratik yapmış, yeteneklere alışmış, gereken motor hafızayı kazanmış olursun. Sonrasında ise burada abilerine (gerçek anlamda senden küçük olabiliriz; ama iş sanal dünyada akıl danışmaya gelince abiniz ) bakarak, onların itemlerine benzer -belki daha düşük statlara sahip- itemleri ediniyorsun.

En sonunda MP7-8 zorlanmadan yapacak konuma geliyorsun.

Nasıl? Çok basit değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazuya58

quote:

110k damage ile mp5 te ortalama nekadar sürüyordu 1elit kombat?

saat ile herhangi bir ölçüm yapmadım fakat diyebilirimki gereğinden uzundu BENİM için.Fareye tıklamaktan sıkacak kadar uzun yada fare bozulacak kadar (basılı tutmakta sürekli atak yapmaya yol açıyor onu biliyorum) hareketli eliteler zaten tam işkence. Mp5 için konuşuyorum... Hocam 75k gerçekten bayar mp5 de.

• quote:

quote:

http://us.battle.net/d3/en/profile/SNEAKERSNACK-1434/hero/19965637 (evasion yerine conviction owerave kullan)

6-8 dk da act 2 keywarden a 5 nv ile, 8-9 dk da act3 keywardena, 10 dk da act1 keywarden a ulaşıyorum 5 nv ile, reflect molten arcane 3ü bir arada gelmediği sürecede ölmüyorum, yanımda 10k damageli maximuslu enchantress ta var, toplasan karakterede 30-40m ya verdim ya vermedim, start up için gayet uygun. Farmdan kastınız her mobu en fazla 2 vuruşla öldürmekse mp2 ve altıdır benim için ama o da sıkıcı, item ve key peşindeyim ondan 4-5 yapıyorum, sağlam ekiple mp6-7 de ayaktayım shield ile, herkesi ben resliyorum, 70k hp 700 res 7000 armor oluyor daha ne olsun

• quote:

quote:

quote:

6-8 dk da act 2 keywarden a 5 nv ile, 8-9 dk da act3 keywardena, 10 dk da act1 keywarden a ulaşıyorum 5 nv ile, reflect molten arcane 3ü bir arada gelmediği sürecede ölmüyorum, yanımda 10k damageli maximuslu enchantress ta var, toplasan karakterede 30-40m ya verdim ya vermedim, start up için gayet uygun. Farmdan kastınız her mobu en fazla 2 vuruşla öldürmekse mp2 ve altıdır benim için ama o da sıkıcı, item ve key peşindeyim ondan 4-5 yapıyorum, sağlam ekiple mp6-7 de ayaktayım shield ile, herkesi ben resliyorum, 70k hp 700 res 7000 armor oluyor daha ne olsun

ben monku bıraktım dün itibari ile. Bence blizz buflayana kadar sizde bırakın , harcadığınız goldlara ve zamana yazık (zamanında monk candır diye konu açmıştım yanılmışım)
    D3 ün en ezik clası monk şu anda...

• ben 55 paragon dh bırakıp monka geçtim. DH oynarken düşenlerle üzerini düzdüm ve solo mp5 e kadar oynayabiliyorum.Monk ezik demişsiniz ama dh de gloom skili olmadan adım atamıyorsunuz. Kaçacak yer aramadan hatred-disiplin bitti diye tırsmadan monk oynamak bana rahat geldi. elemana vile ward-ice climber birde bileklik bulunca tamamdır zaten. Bence tek bir karakteri uzun zaman oynamak insanda bıkkınlık ve karamsarlık yaratıyor. Kaansam monk için ne düşünüyorsa bende aynısını dh için düşünüyorum. O yüzden hangisinden keyif alıyorsanız onu oynayın.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/barku75-2600/hero/20021877

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARKU -- 5 Aralık 2012; 22:37:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.