Şimdi Ara

Monitöre görüntü gelmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı açtığımda bazen görüntü gelmiyor. Bilgisayarımı açtığımda eğer anakarttan dıt sesi alırsam bilgisayar açılıyor, almazsam ekrana görüntü gelmiyor. Sorun sadece bip sesinde. Diğer fanlar işlemci falan çalışıyor. Bu her zaman olmuyor. Arada sırada oluyor. Acaba sorun ne olabilir ?

• sisteminizde oc varsa bunu ara sıra böle yapar.
  • oc den yanı sıra sistemin ekran kartı yerine oturmamış olabilir yada psunuzda sıorun vardır kablolara bakın bir
  • monitörde sorun varır arkadaşım ısndığı zaman yapıo olmalı cafede bizimde oldu monitörde entegrelerde sorun varmış
  • kardeş kasada sorun var diolar dııt sesi gelmezse kesin sorun kasadadır monitörle alakası yok

sn yinede ekran kartını iyice oturt olmazsa driverini tekrar yükle
  • bana sorun güç kaynağı gibi geldi.
  • - OC ne demek acaba?

ayrıca başka bir kasayı aynı prize sokup çalıştırmayı denediğimizde yine aynı hata meydana geldi. Yine dıt sesi gelmedi , yine ekrana görüntü gelmedi. Bu durumda % 99 eve gelen elektrikle bir ilgisi var. ( evdeki başka prizde de yine sonuç vermedi ) .

acaba başka ne gibi durumlar söz konusu olabilir.eskiden ara sıra bunu yapıodu. arkadan 3 dişli kasaya giren fişi çıkarıp tekrar takıodum 1 2 açıp kapamadan sonra olumlu sonuç veriyordu. şimdi hala sorunu çözebilmiş değilim.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 16:4:17 >
  • Bios pilini çıkarıp orayı 10 saniye boyunca kısadevre yap.
    Sonra düzelebilir.Ancak bios ayarlarını yeniden yapman gerekir.
  • ya arkadaslar ekran kartını yerınden cıkarıp tekrar taktım düzeldi. ama neden düzeldi bilmiyorum. bence bi yerde elektrik birikmesi gibi bişi oluo ama .. her seferınde ekran kartı mı cıkarcam :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.