Şimdi Ara

Monitöre görüntü gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, lafı hiç uzatmadan şöyle açıklayayım

Bundan 2 ay önce MSI r7 240 ekran kartı almıştım fakat çalışmamıştı problemin psu dan olduğunu düşündüm yeni psu aldım, ve yine çalışmadı hemen arkasından 2.el bir anakart aldım ve bilgisayarım hala ekran kartını görmüyor, ve başka ekran kartlarını da denedim bilgisayarımda onları da görmedi işin garip tarafı benim ekran kartımı farklı bir bilgisayarda denediğimde çalışıyor, denemediğim şey kalmadı farklı ram,psu,ekran kartı,hdd gibi ama hiçbirisi çare olmadı, anakartın üzerinde bulunan ekran kartı soketinde arıza var diye düşünüyorum fakat ekran kartını kasaya taktığımda fanları dönüyor ve ışıkları yanıyor, sadece ekrana görüntü vermiyor. Daha önce böyle bir sorun yaşayan varsa ne yapabileceğim hakkında beni bilgilendirebilir mi lütfen çıldırmak üzereyim.

• Evin şalterlerini indirin, bikaç saniye bekledikten sonra kaldırın ve pc yi açın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Evin şalterlerini indirin, bikaç saniye bekledikten sonra kaldırın ve pc yi açın

Hocam, benim kasayı götürüp başka bir evde denedim ordada aynıydı sonuç elektirik akışından olduğunu sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drazah

quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Evin şalterlerini indirin, bikaç saniye bekledikten sonra kaldırın ve pc yi açın

Hocam, benim kasayı götürüp başka bir evde denedim ordada aynıydı sonuç elektirik akışından olduğunu sanmıyorum.

demek istedigi yuklu voltaj vardir butun fisleri cikar elini power fis takma yerine sok power tusuna bas icerdeki akimi bosaltsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.