Şimdi Ara

Monitöre görüntü gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim kullanmadığım bir masaüstü bilgisayarım vardı ve bunu tanıdık birine sattım. Ancak ilk haftası monitöre görüntü vermediğini söyledi ve bana geri getirdi bende anakart ve cpu güç bağlantılarını ve bios pilini çıkartım 5 dk sonra tekrar geri taktığımda sorun düzeldi ve 15 gün kullandıktan sonra bana sorunun aynı olduğunu söyledi bende yine aynı şeyleri yapıp sorunu düzelttikten sonra geri iade ettim. Yaklaşık 2.5 - 3 aydır sorunsuz kullanıyordu. Ancak dün akşam beni yine aradı ve pc normal çalışırken birden kapandığını ve tekrar açmaya çalıştığında kasanın çalıştığını fakat görüntü alamadığını söyledi. Ben bu pc yi yıllarca kullandım en ufak bir sorun dahi yaşamadım sizce sorun ne olabilir eğer bios pilinden yapıyorsa saati sıfırlaması gerekmez miydi? Lütfen yardımcı olun ikide bir beni bu sorundan dolayı aramasından sıkıldım sonuçta 2. el bir ürün sattım ve elektronik ürünlerin bozulma ihtimalinin olabileceğini ve sattığım ürünün hiç bir parçasının garantisinin olmadığını belirttim ve o da bunları bilerek satın aldı.

• Floransında sıkıntı var büyük ihtimal
  • Tam olarak açıklarmısın ne dediğini anlamadım...
  • mutlu_37 M kullanıcısına yanıt
    yani sıkıntı monitörde bizim şirkettede bi bilgisayar sürekli o şekilde floransında sıkıntı var monitörün ömrü bitmiş.
  • Miraç.7 kullanıcısına yanıt
    Monitörde hiç bir sıkıntı yok sorunu aynı şekilde hallettim sorun olduğunda başka bir pc bağlıyoruz ve sorunsuz çalışıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.