Şimdi Ara

monitör tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar.maksimum 400 tl bütçe ile hem pc hem xbox için kullanmak üzere bir monitör arıyorum.monitörde aradığım özellikler şunlar :

-23"
    -hdmi(xbox) ve dvi(pc) olmak zorunda.bunun yanında d-sub olabilir ancak bu zorunlu değil.
    -oyun oynayacağım için ghosting yapmaması önemli

fujitsu sl23t ve hp 2311x modellerini bulmuştum.hemen hemen aynı fiyatalar 2-3 tl fark var.ikisi de 5ms.fujitsu kafama yatmıştı alacaktım ancak dh'de bir konu okudum.çoğu kişi memnun kalmış ancak bir kişi oyunlarda ghosting olduğunu söylemiş.bu benim kafamı karıştırdı.buraya danışmak istedim.yukarıda yazdığım kriterlerde başka bir monitör önerebilirsiniz ayrıca hp 2311x bu monitör hakkında neler düşünüyorsunuz.kısaca bana yardım edin çok kararsız kaldım

• up
  • Eğer FPS oyunları için alacaksan, imzamdaki konuda yazdığım monitörlerden, bütçene uygun olanı seçebilirsin.
    Bir ara bunları fiyat aralıklarına göre de ayırmayı düşünüyorum. Henüz ayırmadığım için biraz zamanını harcamak zorunda kalacak olsan da, en azından doğru bir tercih yapmanı sağlayacak öneriler var orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Eğer FPS oyunları için alacaksan, imzamdaki konuda yazdığım monitörlerden, bütçene uygun olanı seçebilirsin.
    Bir ara bunları fiyat aralıklarına göre de ayırmayı düşünüyorum. Henüz ayırmadığım için biraz zamanını harcamak zorunda kalacak olsan da, en azından doğru bir tercih yapmanı sağlayacak öneriler var orada.

Teşekkürler.Bir inceleyeyim.

Edit : Baktım da başa çıkılacak gibi değil hepsini aç fiyatlarına bak falan çok zor.Aklında kaldıysa 400 TL civarına bir monitör söyle,yoksa canın sağ olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeolus98 -- 20 Haziran 2012; 22:42:04 >

• İkinci el bölümünde svstrgmr nikli bi arkadaş, benim orda yazdığım modellerden birini 200'e satıyor. P2250 idi sanırım. Başka model de vardı yine ikinci elde. İyice bi karıştırmak gerek. Sadece buraya değil, başka sitelerin de ikinci el bölümlerine bak bence. Monitör, çabuk yıpranan bir alet değil sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

İkinci el bölümünde svstrgmr nikli bi arkadaş, benim orda yazdığım modellerden birini 200'e satıyor. P2250 idi sanırım. Başka model de vardı yine ikinci elde. İyice bi karıştırmak gerek. Sadece buraya değil, başka sitelerin de ikinci el bölümlerine bak bence. Monitör, çabuk yıpranan bir alet değil sonuçta.

O model 21,5" ben 23" arıyorum ancak haklısınız ikinci ellere de bir bakayım.Teşekkürler yardımlarınız için.
  • up bu günlerde alacağım arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Bütçeni biraz zorlayıp şunu al. Kesinlikle memnun kalacaksın. Samsung S23B550V
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.