Şimdi Ara

monitör olarak kullanılacak LED TV önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

başlıkta da belirttiğim gibi monitör olarak kullanacağım bi TV ye ihtiyacım var.

32"
    full HD
    100Hz
    ince
    smart TV ve 3D ye gerek yok

Böyle bi model önerecek var mı acaba ?

• LG 22LS5400 FHD LED kullanıyorum çok memnunum....kendi Tuner'i var 50 Hz..PC ye HDMI ile bağladım harika oldu. Ekran kartınızın HDMI çıkışı varsa başka bağlantıya gerek yok diye düşünüyorum. Yüksek kalite çözünürlük mükemmel...TV olarak hiç kullanmadım ama gerektiğinde kullanırım diye, Teknosa' dan 430 TL ye almıştım.
    Siz 32 '' demişsiniz, bu ekranda lg ve samsung var...Ekstra dan bağlantı ( USB, HDMI, v.s...) istiyorsanız bu iki markada seçenek daha fazla. Mesela LG 32LS570S FHD LED LCD TV size uyabilir. Kendi Tuner'i yok, 200 Hz, fiyatı 899 TL Teknosa'da...Digital Tuner ve başka özellik isterseniz seçenekler var ama fiyat da 1099 ' a çıkıyor...Smart ve 3D ye gerek yok demişsiniz; eğer kendi uydu alıcınız varsa LG 32LS570S FHD LED LCD TV iyi bir seçenek olabilir, saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorubey1

LG 22LS5400 FHD LED kullanıyorum çok memnunum....kendi Tuner'i var 50 Hz..PC ye HDMI ile bağladım harika oldu. Ekran kartınızın HDMI çıkışı varsa başka bağlantıya gerek yok diye düşünüyorum. Yüksek kalite çözünürlük mükemmel...TV olarak hiç kullanmadım ama gerektiğinde kullanırım diye, Teknosa' dan 430 TL ye almıştım.
    Siz 32 '' demişsiniz, bu ekranda lg ve samsung var...Ekstra dan bağlantı ( USB, HDMI, v.s...) istiyorsanız bu iki markada seçenek daha fazla. Mesela LG 32LS570S FHD LED LCD TV size uyabilir. Kendi Tuner'i yok, 200 Hz, fiyatı 899 TL Teknosa'da...Digital Tuner ve başka özellik isterseniz seçenekler var ama fiyat da 1099 ' a çıkıyor...Smart ve 3D ye gerek yok demişsiniz; eğer kendi uydu alıcınız varsa LG 32LS570S FHD LED LCD TV iyi bir seçenek olabilir, saygılar...

tuner nedir ne işe yarar.. bide bende düşünüyorum alıyımmı bu lg yi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

quote:

Orijinalden alıntı: dorubey1

LG 22LS5400 FHD LED kullanıyorum çok memnunum....kendi Tuner'i var 50 Hz..PC ye HDMI ile bağladım harika oldu. Ekran kartınızın HDMI çıkışı varsa başka bağlantıya gerek yok diye düşünüyorum. Yüksek kalite çözünürlük mükemmel...TV olarak hiç kullanmadım ama gerektiğinde kullanırım diye, Teknosa' dan 430 TL ye almıştım.

tuner nedir ne işe yarar.. bide bende düşünüyorum alıyımmı bu lg yi ?

Tuner= uydu alıcısı...Yani ayrıca uydu alcısı kullanmanıza gerek yok kendi tuneri var , anten kablonuzu takıp kanal taraması yapabilirsiniz. Ben monitör olarak kullanıyorum oldukça memnunum size de tavsiye ederim...

• Bunun daha yenisi çıktımı şuan hala bunu mu almalıyız. Ben dahili uydu alıcısı göremedim özelliklerinde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.