Şimdi Ara

Monitor Mhz++:))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merak ediyorumda.Ne gelirse meraktan gelirmiş ama, benim 28"Barco monitorum var cihaz max.60hz 800*600 çalışıyor. Bunun bir şekilde 1024*768 destekletme şansım olabilir mi? extradan eklenecek Trafo,entegre gibi cihazlarla?mhz yükseltme gibi işte:)

• uuuuhh. 28" heee.sağ tıklayıp özellikler de.sonra üstten ayarlar.sonra gelişmiş.sonra monitör.sonra, "bu monitörün görüntüleyemeyeceği modları sakla" daki kliği kaldır.belki çalışmayabilir ama...bi dene.zaten olmazsa esc ye basarsın eski haline döner.
  • ustad onları biliyorum 50 hz yada 60hz desteklemiyor 1024 dü hiç bir şekilde olmuyor tek çare varsa bir cihaz onu taktıracam.
    satmayı düşünüyorum belki satarım
  • hehe.zaten 28" monitörde 1024*768, 17" monitörde 400*300 çözünürlük gibi olur herhalde :))
  • 28"

70 ekran televizyon gibi yaw... öhmm

kaç yıllık bu alet baya eski gibi.
  • Merek ettim 28 monitoru nie aldın?
  • 28"Barco Max.:800*600 1994 yapımı ama bayağı sağlam daha açılmamış falan fistan evet 70 ekrana denk niye andığıma gelince 1)kelepire geldi 2)bir kullandın mı bırakamıyon:))
    ama satacam:)
  • Belki sadece TV görüntüleme amaçlı dev ekranlardandır o..(baksana 1994 diyor)

Şimdi Demoscene Partylerde acayip iş görür onun gibi monitörler..TRAM karşılıkları da iyi..Bu da Amiga ya da C64 democularına iyi paraya kiralaabileceğin..(Malum tramlı görüntü hilelerini çok kullanırlar(i.fli)

Aynı işi ben SONY TV ile yapıyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.