Şimdi Ara

Mondial 125 zn yakit tuketimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 hafta oldu 2007 , 4000 km mondial alali 70 km gittim depo bittisayilir. Normal mi? Yakit tuketimini azaltmak icinne yapilir. Yagi yeni degismis. Filtresi temiz.

• kaç litre deposu.
  • 22 tl ye doldu
  • 5 lira

4.5 litreye yakın benzin demek

70 km yol gitmişsin

31.4 kuruş yakmış km başına.

çok fazla tamam çin scooterlar çok yakar ama 5 litrede yakmaz 3.5 yakar 4. yakar.
  • 5 litreye yakın yakmış. Ayarları düzgünse, doğru kullanıldığında 1 litreyle 30km civarı gitmesi gerekir.
  • Nasil duser yakiti, ne yapmak lazim. Ustaya gostersek kesin dudukler afedersiniz. Çeşme de kimse kimseyi affetmez o yuzden önce bileyimde ona gore gosteriym
  • Benzin-Hava ayarını kısın, lastik basıncını kontrol edin.
  • Nasil olacak peki, tarif edebilirmisiniz zahmet olmazsa
  • motora hava girişin gırtlak borusu var yırtılıp gitmiş, onu değiştirince tüketim değişirmi
  • Arkadadim motoru naptin,benzin tüketimi dustu mu yoksa hala ayni değerde mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimülayim -- 22 Temmuz 2014; 17:56:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen 140 km gittim 20 tl aldi,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurucok

Gecen 140 km gittim 20 tl aldi,

naptinda düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede 2012 znu var fazla geldi yakıt sanki .ilk depomdu .şimdi buji manifolt değiştirdim.bakalım sanki hissediyorum düştü yakıt.bujiden sonra daha bi torklandı motor.bugun parçalarım geliyor iyi bir bakım yapıcam.kısmetse 3 lt ye düşer inşallah.
  • Yavaş gittim, yokuşta kontak kapattım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.