Şimdi Ara

MODİFİYECİ - Kapak Kesimi ve Plexi Satışı.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
120
Favori
94.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATX plexiler ve işçilik gerçekten çok iyi gözüküyor...
  • Hayran kaldım gercekten cok gusel is cıkarmıssınız.Eger cevap verirseniz 2 sorum olucak bir sey merak ettim plexiyi ne ile kesiyorsunuz bu kadar duz ve puruzsuz oluyor kendim genelde pekupaj ile kesiyorumda oda yamuk oluyor ikinicisi ne ile yapıstırıyorsunuz bende bi solisyon var yapıstırmak için ismi aklıma gelmedi yoksa siz farklı bir maddemi kullanıyorsunuz.Simdiden tskler

SAYGILARLA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rock_Rage

Hayran kaldım gercekten cok gusel is cıkarmıssınız.Eger cevap verirseniz 2 sorum olucak bir sey merak ettim plexiyi ne ile kesiyorsunuz bu kadar duz ve puruzsuz oluyor kendim genelde pekupaj ile kesiyorumda oda yamuk oluyor ikinicisi ne ile yapıstırıyorsunuz bende bi solisyon var yapıstırmak için ismi aklıma gelmedi yoksa siz farklı bir maddemi kullanıyorsunuz.Simdiden tskler

SAYGILARLA

Teşekkür ederim.
    Plexiyi yerine göre dekupaj, spiral destere veya yatar destere ile kesiyorum.. Kesim düzgünlüğü tamamen el alışkanlığı ve tecrübe ile ilgilidir.
    Yapıştırmak için kloroform kullanıyorum.
    Selametle..

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• arkadaşımın yapmış oldugu rezervuarı geçenlerde aldım 10 numara işciliği var inşallah yeni modellerinlede tanışacağımvede fiyatları çok uygun
  • PM
  • Emege saygı cok guzel işçilik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uğur.Türkben

Bir sitede Plexinin statik elektrik yüklendiğini okudum.Ekran kartının arka tarafını plexi ile kaplamak zararlı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: TIRAZLI

arkadaşımın yapmış oldugu rezervuarı geçenlerde aldım 10 numara işciliği var inşallah yeni modellerinlede tanışacağımvede fiyatları çok uygun

bende rezervuararını kullanıyorum watercooler olanı 2.el olarak aldım gayet güzel ürün ve işcilik birde yeni modeli varmış resmi varmı acaba birde amfibi arkadaşım daha büyük rezervuarın faydası olurmu?yoksa water cooler yeterlimidir?iyi formlar
  • Yine döktürmüşsün Mustafa abi
  • 1.sınıf işcilik
  • pm
  • 1 - Tecrübe

2 - işi severek yapma

3 - düşünsel zeka

= süper sonuçlar

tebrikler
  • İstanbulda olsaydım hiç düşünmeden bilgisayar kasam için kablo saklama delikleri açtırıp yan arkada kalan kablolar için yan kapağı modifiye ettirirdim, uzaklık işte kahretsin..

Yaptığın işi ve işine gösterdiğin özeni beğendim, hayırlı kazançlar.
  • Mustafa abim gerçekten de işine özen gösteren, iş yaptıracak kişiyle ilgilenen, her dediğinize hemen eyvallah demeyip "bak bu böyle olursa daha iyi olur" diyerek parlak ve pratik çözümler üreten, en önemlisi işçiliği 10 numara olan ve siz ona 1 adım gittiğinizde size 10 adım gelen, dürüst biridir. Hayırlı işler tekrardan abi
  • Arkadaşlar mustafa abi gerçekten çok temiz ve başarılı çalışan biri gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz
    kendim de yaptırdım tabiki ve bugün geldi 1 günde yapıp diğersi gün yolluyor çok hızlı işte bir resim (Modifiyeye yeni başladım ama 1 şerit yeşil led + plexiyle bile çok güzel görünüyor gözüme :D )

http://img259.imageshack.us/i/dsc00726s.jpg/

http://img832.imageshack.us/i/dsc007270.jpg/

• Amfibi hocamın işçiliğine bayılıyorum.Biraz düze çıkayım.Tv nin altına bitane kasa yaptıracağım
  • Bir adet PM.

• Pm attım.
    Ekleme:Kargoya verdim bugün gelince ss atıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaddiRr -- 24 Aralık 2010; 20:35:24 >
  • hocam msn ekliyorum seninle bi görüşelim :)
  • abicim merhaba pm attım .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.