Şimdi Ara

Modern Warfare 3 |Nat Type: OPEN |Yapma Ve Ping Çözümü. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
10.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Prophecies

quote:

Orijinalden alıntı: barbar_16

Oyun modem bağlantılarını kontrol edip senin durumunu belirliyor
    1.Strict: sana kimse bağlanamiyor sende server kurulmiyor oyuna girip oyniyorsun sadece..
    2.Moderate :ılıman yani sana bağlanabiliyorlar fakat server olamiyorsun bunda versionlar çok yani kafanız karışabilir
    3.Open bağlantın iyi ise ve PC nde bu bağlantıyı engellicek bi durum yoksa server olabilirsin
    Açmanız gereken portları ayrıntılı olarak BURADAN görebilirsiniz ..

Burda yazan portları açıyoruz olmuyo hala modarate yazıyo ama konuyu açan arkadaşın verdiği portları ekledim open oldu...Konuyu açan arkdaşa teşekkür ederim....Ama bu nasıl iş anlamadım neden portları eksil veriyolar....BU konu açılmamış olsa hala çabalıycaz nasıl olacak nasıl edecek diye..

O verdiğim linkteki portlar dışında port açmadım ben ve bende hiç sorun yok Bazı arkadaşlar bütün bu portları açmalarına rağmen bazen moderate durumuna geçiyor bazen ise open oliyor sebebini bilmiyorum...

• Evet, bende bütün portları açık olduğu halde MW3 moderate yazıyor, ancak enteresan bir şekilde MW2'de open.
    Konuyu açan arkadaşa o portları da ben verdim zaten. O da sağolsun, ayrı bir konu açıp herkesin istifade etmesini sağladı.
  • 3074 çözüm olarak heryerde yazmışlar ama olmuyor. Bende bir sorun algılandı diye problem verdi.
  • Bende zyxel modem var port açma yerinde 3074 portlarını yazmama izin vermiyor yazınca hiç bir şey olmuyor. Portu açmıyor yani. 27000 - 27050 rahatça açtım
  • Dediklerini yaptım ama gene bağlanamıyorum. TTNet'in verdiği modemden ne beklersin ki zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gD

Dediklerini yaptım ama gene bağlanamıyorum. TTNet'in verdiği modemden ne beklersin ki zaten.

Aynen bende bağlanamıyorum ttnet in modemi değilde mw3 yüzünden bu, çoğu modemde sorun çıkartıyor bu oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 30 Ocak 2012; 21:27:44 >
  • Yapmadığım iş kalmadı ama. Port açmayı denedim, firewall kapattım, dmz etkinleştirdim. Config dosyasındaki r_multigpu kısmını bile 1 yaptım. İnternette ne kadar çözüm varsa hepsini yaptım ama hala bağlanamıyor.

Modemim AirTies RT 206
  • quote:

Yapmadığım iş kalmadı ama. Port açmayı denedim, firewall kapattım, dmz etkinleştirdim. Config dosyasındaki r_multigpu kısmını bile 1 yaptım. İnternette ne kadar çözüm varsa hepsini yaptım ama hala bağlanamıyor.

Modemim AirTies RT 206

Benimkide airties airtieslerin çoğunda upnp kapatma seçeneği yok sanırım onun için müşteri hizmetlerini arıcam birazdan sonucu yazarım

edit= müşteri hizmetleri düşmüyor sürekli başka müşteriyle görüşüyor diyor, düşüremedim bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 30 Ocak 2012; 21:55:24 >
  • Evet zaten tek denemediğim yol o kaldı. Ama bu modelde upnp kapatma seçeneği yok.
  • quote:

Evet zaten tek denemediğim yol o kaldı. Ama bu modelde upnp kapatma seçeneği yok.

Airties teknik destekle görüştüm, yeni modellerde upnp özelliği var ama arayüzde yok bunun için modeme update yapılması lazım dediler, onuda sadece mecidiyeköyde teknik destek yapıyormuş makinayı oraya vericekmişim onlar yapıcakmış nasıl bi update se bu
  • İnternet sitesine firmware dosyası koymak ne kadar zor olabilir ki? Nasıl bir firma hiç anlayamadım. Sözde son çıkan güncellemeyi ( 21.10.2008 ) yükledim. 4 senedir destek vermeyi bırakmışlar. Bir daha zor yaklaşırım bu markaya.
  • quote:

İnternet sitesine firmware dosyası koymak ne kadar zor olabilir ki? Nasıl bir firma hiç anlayamadım. Sözde son çıkan güncellemeyi ( 21.10.2008 ) yükledim. 4 senedir destek vermeyi bırakmışlar. Bir daha zor yaklaşırım bu markaya.

Aynen yani firmware i interente koyucaksın modeme yüklicez sanki hazine saklıyolar.Aslında bende bide tplink modem vardı ama burası Bağcılar hat zayıflaması 55db oluyor
  • Beyler 8 tane porta felan gerek yok ps3 un net ayarini easy yapin herseye evet deyin snra settings and connection status list e girin orda ip adress yazar asagida o ip adresi alin modem sayfanizda dmz ayarina girin o dedigim ip yi kaydet diyin nat type iniz open olur.

Bilgisayardada bilgisayar ip nizi dmz ye girin aktiflestirin biter open olur 8 port fln gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinerajj

Beyler 8 tane porta felan gerek yok ps3 un net ayarini easy yapin herseye evet deyin snra settings and connection status list e girin orda ip adress yazar asagida o ip adresi alin modem sayfanizda dmz ayarina girin o dedigim ip yi kaydet diyin nat type iniz open olur.

Bilgisayardada bilgisayar ip nizi dmz ye girin aktiflestirin biter open olur 8 port fln gerek yok.

Burası oyuna özel forum ve call of duty bölümü, PS3 bölümü değil. Ayrıca bu ayarlar PC için geçerli. Elemanda gelmiş 8 tane porta gerek yok diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Beyler 8 tane porta felan gerek yok ps3 un net ayarini easy yapin herseye evet deyin snra settings and connection status list e girin orda ip adress yazar asagida o ip adresi alin modem sayfanizda dmz ayarina girin o dedigim ip yi kaydet diyin nat type iniz open olur.

Burası oyuna özel forum ve call of duty bölümü, PS3 bölümü değil. Ayrıca bu ayarlar PC için geçerli. Elemanda gelmiş 8 tane porta gerek yok diyor

Bilgisayardada gerek yokki port acmana ayrica laflarindan cocuk olarak kaldigin cok belli oyuna ozel forumsa forum insanlara yardim olsun diye yazdim bilmeden 8 port actiriyosun millete ve nat sadece bu oyunda kullanilmiyor o yuzden oyuna ozel forumundada bu konuyu acman sacma ve dalgani da gectin taktimmi sandin??? Ha bu konununda yerini solim internet bolumu cunku bu internet ayari oyun ayari degil sen bana diyosunya oyuna ozel forum diye bu konuyu bu forumda acman sacmalik zaten senin neyse senin gibi coluk cocukla ugrasmiyacam daha fazla gule gule iyi forumlar dilerim.

• quote:

quote:

quote:

Bilgisayardada gerek yokki port acmana ayrica laflarindan cocuk olarak kaldigin cok belli oyuna ozel forumsa forum insanlara yardim olsun diye yazdim bilmeden 8 port actiriyosun millete ve nat sadece bu oyunda kullanilmiyor o yuzden oyuna ozel forumundada bu konuyu acman sacma ve dalgani da gectin taktimmi sandin??? Ha bu konununda yerini solim internet bolumu cunku bu internet ayari oyun ayari degil sen bana diyosunya oyuna ozel forum diye bu konuyu bu forumda acman sacmalik zaten senin neyse senin gibi coluk cocukla ugrasmiyacam daha fazla gule gule iyi forumlar dilerim.

Senin okulun yokmu hadi bakem okula...

• quote:

quote:

quote:

quote:

2 dir espri yapmaya calision yaptiklarini ben 12 yasimda yapardim neyse sana bisey demiyom sonn mesaj bu bida ne dersen de seni cevaplamam sana iyi cocukluklar ve iyi sallamalar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2 dir espri yapmaya calision yaptiklarini ben 12 yasimda yapardim neyse sana bisey demiyom sonn mesaj bu bida ne dersen de seni cevaplamam sana iyi cocukluklar ve iyi sallamalar.

Türkçe terk..

• geçen hafta modemi mi hard reset'lemek zorunda kaldım ve tüm port ayarlarım gitti. Ardından nat ve upnp seçneklerini aktif hale getirdim, herhnagi bir port girmedim sonuç

nat:open

bu upnp olayını çözün derim yapamayanlar için...
  • quote:

Yapmadığım iş kalmadı ama. Port açmayı denedim, firewall kapattım, dmz etkinleştirdim. Config dosyasındaki r_multigpu kısmını bile 1 yaptım. İnternette ne kadar çözüm varsa hepsini yaptım ama hala bağlanamıyor.

Modemim AirTies RT 206

Dostum seninkiyle benimki ayni modem asagiya yaziyorum cozumunu.

Bilgisayarinin internet ayarini otomatik yap kaydet snra bilgisayarinin ip sini modem sayfasindaki dmz ye gir kaydet baska butun modem ayarlarin klasik ayarlarinda kalsin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.