Şimdi Ara

Modern Warfare 3 Duyurusu Haftaya mı Geliyor? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Battlefield 3 gelse de azıcık kalite görsek. Belki bu sayede call of duty de kendine çeki düzen verir. Black ops neydi abi ya herifler üşenmeden, utanmadan, sıkılmadan 2001 grafikleriyle oyun yapıp çıkardılar..

adam 800x600 de oynuyor oyunu iw engine 4 ile yapılmış her oyunda üstüne daha fazla efekt konularak geliştirilen oyuna 2001 grafiği diyor. gel ben sana full hd dx 11 antisepticfilterimg full x8 aa full detay oynatma o yu . grafik kötü de adamlar oyundan anlamıyor. black opsun çevre etkileşimi ve physx hareketleri bir önceki mw2 den iyi. geri kalan kaplamalar vs zaten aynı. ışıklandırma farklılıkları var bo senaryo modu genelde koyu bir ışıklandırmaya sahip adı üstünde zaten. black ops.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apokoc -- 3 Mayıs 2011; 23:55:18 >

• apokoc
    03.05.2011 23:52:07

Üff bilmeden atıp tutan troller dolmuş gene buraya. Arkadaşım gayet en yüksek çözünürlük, her şey açık ve en yüksek grafikte oynadım ve grafikler gayet çamurdu. Zaten çoğu yerde bug vardı ve sorunluydu. 1 gb Ati hd 5870, 2.93 ghz işlemcim ve 6 gb ramime rağmen oyun o çamur grafikler yetmiyormuş gibi bir de it gibi kasıyordu. Bütün yamalarını yükledim ve hala bazı yerlerde gereksiz takılmalar yapıyor bu bir; ikincisi, Treyarch o motorun üstüne hiçbir şey koymuyor direk alıp daha rezil bir şekilde oyunu geliştiriyor. Motoru geliştiren infinity ward tayfasıydı. Senin bence call of dutynin backgrounddan haberin bile yok..
  • quote:

apokoc
    03.05.2011 23:52:07

Üff bilmeden atıp tutan troller dolmuş gene buraya. Arkadaşım gayet en yüksek çözünürlük, her şey açık ve en yüksek grafikte oynadım ve grafikler gayet çamurdu. Zaten çoğu yerde bug vardı ve sorunluydu. 1 gb Ati hd 5870, 2.93 ghz işlemcim ve 6 gb ramime rağmen oyun o çamur grafikler yetmiyormuş gibi bir de it gibi kasıyordu. Bütün yamalarını yükledim ve hala bazı yerlerde gereksiz takılmalar yapıyor bu bir; ikincisi, Treyarch o motorun üstüne hiçbir şey koymuyor direk alıp daha rezil bir şekilde oyunu geliştiriyor. Motoru geliştiren infinity ward tayfasıydı. Senin bence call of dutynin backgrounddan haberin bile yok..

al işte adam oyunu orj bile oynamıyor burda laf yapıyor. kasım aksım kasılıyormş bizde neden kasmıyor kardeşm. çamurmuş :D aynı motoru kullanan bir oyun ansıl daha kötü oluyor. gel sana Torque 3D oyun motorunun lisans keyini vereym. biraz kurcala script yazılımı yap azck yazılım bilgn olsn :D ayrıcahttp://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Call_of_Duty_Black_Ops_Video_inceleme-1773.htm bsc incelemesindede bo grafikten yüksek puanlar aldı.

Treyarch oyuna baya yenilik katıyor 1. si nazi zombi o nazi zombi haritalarının içindeki bulmacaları çözmek. ayrıca hep bahsettiğim bayan oyuncu işte bunuda treyarch yaptı cod a bayan karakter soktu. ve araç kullanımınıda treyarch yaptı git world at war multiplayer oyna 3 kişi bf deki gibi tank kullan. ;) Ayrıca git Treyarch'ı araştır kaçtane büyük oyuna imza atmış . kendi üyeliğine girde öyle tartışayım seninle.

• Bakalım nasıl olacak
  • iyi tamam da black ops gibi tam bir fiyasko olmasın
  • Yanlız yorumlara baktığım zaman neredeyse her yoruma - puan verilmiş yani fanboylar iş başında.Ben codun tüm oyunlarını severek oynamışımdır hepsinin yeri ayrıdır ama mw 3 ghost üzerine kurulu bir oyun olursa oyunu oynamayı düşünmüyorum çünkü oyunu tamamen para kazanıp fanboyları 'tatmin' etmek adına yapmış olucaklar bu yüzden de zaten kısa olan hikaye modu saçma sapan bir hal alıcak.
  • OnurOnly
    04.05.2011 13:10:42

O fanboylar sayesinde call of duty hala satmayı başarabiliyor yoksa hiç şansı yok hele black ops faciasından sonra..Battlefield 3 rulez!!!
  • black ops bi facia diyip duruyorlar serinin en çok satan en iyi grafiklere sahip oyunu ama benim en beğendiğim wprld at war dı 2. dünya savaşını başka bir oyun okadar iyi anlatamazdı.
    black opsun multisi paha biçilemez :) 2. dlc biran önce steam a düşsede alsam. tek sorun sağolsun türk telekomun yurt dışı çıkışları pingler maşallah adamlar 30 pingle oynuyor biz 100-150
  • işte black opsu o yuzden oynamıyorum adaletsızlık resmen.FPS demek 0.01 sn formula aracı hesabı yuksek refleks ve sanıyeler demek adam benden 1 sn ondeyse ben zeus olsam bir yararı olmaz.tr server olayını artık sırketler baslatmalı
  • OnurOnly

04.05.2011 13:10:42
    anti cod cular icin oyun yapcak degillerya fanboylar hep grost istiyo ondan black ops a facia diip duruyosunuz ama deli gibi oynamışınızdır :)
  • cristiano

04.05.2011 23:05:33
    Bak fanboycum Türkçeyi öğrendiğin ve yazılanları daha iyi okuduğun zaman bana haber ver sana o zaman bir yorum borcum olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek_tower

işte black opsu o yuzden oynamıyorum adaletsızlık resmen.FPS demek 0.01 sn formula aracı hesabı yuksek refleks ve sanıyeler demek adam benden 1 sn ondeyse ben zeus olsam bir yararı olmaz.tr server olayını artık sırketler baslatmalı

bunun black ops la ne alakası var ? trnin süper hızlı netiyle alakalı. diğer cod serilerinin orjinalinde tr servermi vardı :D birde 0.1 saniye öndeyse hiçbirşey olmaz onlar daha düşük ping diye biz sonuncumu oluyoruz hayır maşallah %90 hep 1. yik :) ayrıca pc de bo sunucularına gameservers bakıyor adamlar gdip DGN,sadecehosting vs den uçuk fiyatlı dedicatedmi almaya uğraşıcak. Dünyada kaç ülke var her ülke de lokasyonmu yapmalılar ? bac company 2 de turk lokasyonlu dedicatedmi var.

bu oyun madem bukadar kötü tamam almayın neden hala devam ediyorsunuz ozaman maşallah DLC paketleri peynir ekmek gibi gidiyor hemde 15 dolardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apokoc -- 5 Mayıs 2011; 0:23:08 >

• umarım infinity ward alır oyunu.
  • bırakın ghostu senaryoyu filan...MULTİPLAYER DEN BAHSEDİN...BEN asingle oyun oynmayalı yıllar oldu...sadece multi için alıyorum cod serisini..
  • quote:

bırakın ghostu senaryoyu filan...MULTİPLAYER DEN BAHSEDİN...BEN asingle oyun oynmayalı yıllar oldu...sadece multi için alıyorum cod serisini..

ozaman oyuncuyum diye geçiniyorsan yazık kendini avutuyorsn git cs . pointblack bf play 4 free flan oyna :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.