Şimdi Ara

Modern Nokia 3310 nasıl görünecek? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3650-N72-N95-3210 var suan yavas yavas topluyorum koleksiyon olarak. Bu cihazlar (6600 da dahil) zamaninin mükemmel cihazlari saklamak lazim hele temiz ve calisir haldeyse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Sif hatira diye saklamak icin alirim 6600'imida atmaya kiyamiyorum duruyor hala

elimde bir kac tane calisir nokia 3310 var, 3510i gelirse bende saklamak icin alirim.
  • Nokia 7110 tüm zamanların EN EFSANE telefonu bana göre.

Muhteşem bir telefondu.

• quote:

Orijinalden alıntı: paker

quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

eğer bunu biliyorsanız sizde nokia'yı unutmamışsınızdır :D

Philips Camcoder Pro

eti camcorder kullanıyordum hocam ben bu arada 6600'da mp3'ü zil sesi yapmak için bilgisayar başında deliye dönen yaşıtlarıma selam olsun

aynen o da vardı :D hep sormuşumdur olum niye 10 saniye çekiyor bu video diye :D bazıları hafıza kartı olmadığı için 10 saniye çekiyor diyordu 6600 için ama 1 gb civarı kart destekliyordu...

ayrıca bu oyun da zamanının en iyisiydi düşün 13 yıl öncenin oyunu ve hala sağlam grafikli

https://www.youtube.com/watch?v=RKSA0gcViUU

symbian os severlere selam :D

• Tutacağını zannetmiyorum. Belki koleksiyoncular falan alır. Belki nostalji yaşamak isteyen alır.
  • 8110i var bende, tertemiz, hiç kullanılmamış. Ama bataryası yok...

• Type-C ile gelmemesi beni üzdü

• ikinci telefon olarak yada şirket-iş telefonu olarak samsung e 1205 kullanılıyor baya (asker veya yaşlı dede nene telefonu olarakta kullanılır bolca)

o segmentte tutunabilir aslında
  • Eskisi kadar çok satmayabilir ancak yinede satış rekorları kırar, şimdilik 2 yada 3 tane alınabilir.

Birde Nokia'nın müziği zil sesi ise tadından yenmez

• piyasada LG SAMSUNG SONY ASUS ve diğerleri varken siz nal toplarsınız ancak

• Vıdeodakı gıbıyse tutar

• Gözümde canlanır koskoca mazi...
  • Kendi zamanının efsanesiydi...tıpkı 5110 ya da Ericsson 388 gibi. Eğer gerçekten gelirse hedef kitlesi telefonu sadece konuşmak için kullanan yaşlı kesim olacaktır. Belki bir parça da benim gibi orta yaşlı, zamanında kullanmış olanlardan nostalji yapmak isteyen, eski dostu hatırlanmak isteyenler alabilir. Bunun dışında genç kesim ilgi göstermeyecektir. Kullandığım son Nokia telefon 5800 idi. Alalı on yıldan fazla oldu ve hala çalışıyor. Kullandığım Telefonu servise gönderdiğimde işimi görüyor. İşin ironik yanı yıllar önce çıkan 5800 da bugünün bazı akıllı telefonlarında bile olmayan; çift stereo hoparlör, şebeke ile görüntülü konuşma, fm radyo, arka kapakta kalem (Samsung Note serisinin atası da denebilir) gibi özellikler vardı. Umarım Nokia bu modelle olmasa bile diğer akıllı telefonlarıyla başarılı olur ve eski muhteşem günlerine döner. Zira pazarın Nokia gibi bir efsaneye ihtiyacı var.

• Bu telefon çikınca almayı planlıyorum iş ortamim icin uygun bi telefon. Kamera lensinin yanina bide nokianın meşur led flaşlarından koysalarmış aklıma ilk gelen model N78 oldu. Ne güzel günlerdi be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günümüz akıllı telefonlarının karşısında şansı olmaz. internet le işi olmayan dedeler nineler kullanır ancak. Şahsen ben elimdeki her işimi gören note 5 i bırakıp onu almam alanlarda nostalji olsun diye alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 18 Şubat 2017; 21:53:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu telefonda beste yapmayı özledim be kardeşim. Birinde melodi bulunca telefonuna el koyar saatlerce besteyi telefona geçirirdik :,) 2000 liler bilmez :,)

• 3210, 8210, 5210, 7210, 7250, n gage, n gage qd, 7650(bu nokia için önemli bir adımdı), 3650, 6600, 7610, 6630 bu modelleri güncel ve kullanışlı bir hale getirsin. Nokia'dan başka bir telefonun yüzüne bakmam açıkcası O n gage neydi öyle, hele 8210'da baya sempatik cihaz
  • Ciddi ciddi üretecekler demek ki. 26 Şubata bir şey kalmadı. Denildiği gibi 63 dolara çıkarsa dünyanın geri kalanında iyi satış elde eder. Bizde vergisiyle kur farkıyla 500-600 lira olur.
  • 4.5 g destekli olsun lütfen en azından o ekranda dhye girebileyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

Ne iğrenc telefon olmuş, 3310 ismini guvenip cikartmasinlar samsungda daha iyi altenatifleri var

Samsung s7 edge mi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.