Şimdi Ara

Modemde DSL ve net işıkları yanmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modem ttnetbin. Abonelik vodafone de. Hic bir sorun yokken bi anda internet gitti ve dsl ve internet isiklari gelmeme basladi. Modem acilirken internet isigi 2 kere yaniyor sonra daha hic yanmiyor. Noluryardım edin. Simdiden tessekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arıza kaydı bırakın.
  • Biraktik. Ilk aradigimizda binadan sıkıntı var dediler. Ondan sonra dün aksamda internetin kotasi dolmuş dediler. Babamda tartisti aksam 12-01 gibi acilcak dediler ve hala acilmadi. Internetin 3lu prizinin icindeki iki demir alttaki yere girmis degil disarida duruyor. Ondan olabilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bendede oldu modem ttnetin abonelik netspeed 1-2 saat kullandım sonra gitti bir anda kabloyu değiştirdim bağlantı noktalarını kontrol ettim falan ama yok olmadı. modem ilk açılınca 1-2 kere adsl ışığı yanıyor sonra yanmıyor. 2 kere arıza kaydı bıraktım 48 saat içinde bakacaklarmış bakalım. bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi rica olunur.
  • senin aldiktan 1-2 saat sonra gitmis. ben 1 yıldır bu sekilde kullaniyorum. gelicez diyorlar kac gundur ama hadi hayırlısı. sende geldilermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.