Şimdi Ara

Modem-telefon hattı problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese meraba; İnternet ile ilgili bir problem ile karşı karşıyayım.
    Evde iki yere modem takmak istiyorum modemin bir tanesi benim odamda diğerini de oturma odasına koymak istiyorum acaba ben modemi direk telefon hattıma taktığımda hemen internet gelir mi modem i taşındığımız evde buldum o yüzden sağlammı bilmiyorumBenim modeme girip bir şeyler ayarlamam gerekiyor mu internetin ordan da yayın yapabilmesi için?Çünkü 1-2 kere denedim ve başarısız oldum hiçbir ayarlama yapmadan taktım ilkinde ipodla bağlanmayı denedim ipod modemi gördü ama bağlanamadı sizce neyi yanlış yapıyorum?
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chromer -- 22 Mart 2011; 16:41:06 >

• up!
  • aynı hat 2 modem olmaz access point kullanmalısın

1 modem + 1 access point airties tavsiye edilir rt 205

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nextmaster -- 22 Mart 2011; 21:03:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nextmaster

aynı hat 2 modem olmaz access point kullanmalısın

1 modem + 1 access point airties tavsiye edilir rt 205

Teşekkürler aynı telefon hattı mı demek istiyorsun ? Bzim evde odalarda telefon çıkışları var ondan mı bahsediyorsun?
  • öyle demek istemiş arkadaşım tek hatta iki modem kullanamazsın evin her odasında telefon çıkışları olsada hat çogunlukla tektir.. yani nextmaster ın dediği gibi access point alıp onunla evin başka bir yerindede interneti kullanabilirsin

kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: paco_ct

öyle demek istemiş arkadaşım tek hatta iki modem kullanamazsın evin her odasında telefon çıkışları olsada hat çogunlukla tektir.. yani nextmaster ın dediği gibi access point alıp onunla evin başka bir yerindede interneti kullanabilirsin

kolay gelsin

Teşekkürler :)
    Önerebileceğiniz bir cihaz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chromer -- 22 Mart 2011; 23:04:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.