Şimdi Ara

Modem bozulunca çok tuhaf bir durum oluştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • enişte daha önce uydunet almış.taahhüt vererek.

vahim bir olaydan enişte hapse girdi.ablam bugün aradı internet yok diye.personel çağırdık modem bozulmuş.
    sıfırını parayla alsak siz takar mısınız deyince hat kimin üzerinde ise onun işlemleri yapması gerektiğini belirtti.enişte uzak bir cezaevinde vekalet almak çok zor olacak.ben size ikinci el bir modem bulurum onu kullanırsınız dedi.

iyi ama biz bağlantıyı değiştirmeyeceğiz sadece modemi yenileyeceğiz illede eniştenin bu işleri yapması lazım demeleri sizce doğrumu.benim aklıma yatmadı pek.

• Kendiniz modem almanız gerekir hiç uğraşmayın Netmaster'ın sitesinde modemler var Docsis 3.0 olanı alırsınız kullanırsınız.
    Abone sahibi olmadan işlem yapmazlar sadece belge ve rapor alınması gerekir ama onada pek sıcak bakacaklarını düşünmüyorum.
    Bundan dolayı kendini modem alıp kullanın enişteniz kaç yıl içerde kalacak buda önemlidir.
    Eğer pek sıkıntı olmazsa siz modemi isteyin enişteniz gibi davranın ve alın modemi Uydunet'in verdiği modemler faturanıza taksitle uygun fiyata gelmektedir.
    Geçmiş olsun.
  • woxera1 kullanıcısına yanıt
    Dışardan ikinci el modem alın, online işlem merkezine girip modem değiştiğini ve yeni modemin mac adresini yazıp sisteme bağlayın. Tanım yapmalarını online işlem merkezinden talep edin. Telefonla teyit için aranırsanız da evet ben istedim diyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.