Şimdi Ara

Mod Çizim Programı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
28.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buda benden, ilk projem , programı ogrenmek adına kendı kasamı çiziyim dedim. Yanlız resim koyma ve sadece plexı gorunumu vermek ıcın seffaflıgı cozemedım, butun kasa şeffaf olyo bilen varsa yardımcı olursa sevinirim saygılar...

Mod Çizim Programı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAG Heuer -- 8 Temmuz 2007; 15:26:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TAG Heuer

Buda benden, ilk projem , programı ogrenmek adına kendı kasamı çiziyim dedim. Yanlız resim koyma ve sadece plexı gorunumu vermek ıcın seffaflıgı cozemedım, butun kasa şeffaf olyo bilen varsa yardımcı olursa sevinirim saygılar...

Mod Çizim Programı

şeffaf olmasını istediğin yerleri seçip material ekle. sen her yerini seçiyorsun galiba. olmazsa seçtiğin yerleri toolbar daki "make compenent" ile modelden bağımsız objeye dönüştür.

• arkadaşlar bana get models den indirdiğimiz modelleri nası büyültüp küçültceğimizi bi söler misiniz? kasa ya fan indirdim küçük kaldı

edit --> buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_kill -- 17 Temmuz 2007; 15:09:43 >
  • kardeş eline saglık program işe yarıyosa ne güzel !
  • walla hepsi birbirinden gusel calısmalar programda saglam yani...
  • bide ben indirip deniyem
  • Arkadaşlar bu programda uzunluk ölçüsünü inçten cm ye nasıl çeviriyorsunuz ?
  • arkadaşlar bu purogramın adını veya adresini verebilirseniz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: moonwalker_arc

Arkadaşlar bu programda uzunluk ölçüsünü inçten cm ye nasıl çeviriyorsunuz ?

üstteki araç çbuğundan sırasıyla ;

windows > preferences

alttaki template tıkla

draving template'i metric meters - 3D veya nasıl çalışacaksan onu seçip ok.liyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4E3535519 -- 6 Ağustos 2007; 2:29:14 >
  • abi ekran kartı istiyomu sizinki kaçlık bende dandik bi 256 var iş görürmü yakmayalım laptobu

• çook güzel bir program sadece mod için değil başka şeyler içinde kullanılabilir çook saol
  • çizimdeki boyutları mousela ilk şekli yaparken mi veriyorsunuz yoksa sonradan boyutlandırabiliyormuyuz
  • Güzel bir pro ama ben beceremem heralde :)
  • Ben sabahtan beri uğraşıyorum Feel 2 için herşey orjinal boyutunda ama daha bitmedi

Şimdilik 1 resim koyuyorum

Mod Çizim Programı
  • ben o get models işini bilmiyordum tamamını elle çizdim..
    ama oradan bişiler eklerim bayağ..

Mod Çizim Programı
  • eyw. saolasın
  • Güzel Programa Benziyor Çizimler Hoşuma Gitti Şuan İndiriyorum Tşkler
  • yaws ben bir fan resmi çizemedim birde ToffieBoi kardeş şeffaf plexi yi nasıl çiziyorsunuz hala anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atl5102 -- 16 Ağustos 2007; 15:44:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: atl5102

yaws ben bir fan resmi çizemedim birde ToffieBoi kardeş şeffaf plexi yi nasıl çiziyorsunuz hala anlamadım

Mod Çizim Programı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ASİL01

quote:

Orjinalden alıntı: atl5102

yaws ben bir fan resmi çizemedim birde ToffieBoi kardeş şeffaf plexi yi nasıl çiziyorsunuz hala anlamadım

Mod Çizim Programı

sağol kardeş

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.