Şimdi Ara

Mod Çizim Programı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
0
Favori
28.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ASİL01

quote:

Orjinalden alıntı: atl5102

yaws ben bir fan resmi çizemedim birde ToffieBoi kardeş şeffaf plexi yi nasıl çiziyorsunuz hala anlamadım

Mod Çizim Programı

materials e gel...
    Orda traus... lı bişey war. Şeffaf saydam anlamına geliyo...
    bas ona. ORda bi sürü renk var. İstediğini seç Boyar gibi nereyi şeffaf yapıcaksan tıkla oraya..

• indiriyorum inceyelim bakalım cok tesekkurler...
  • tEŞEKKÜRLER
  • Birbirinden güzel çalışmalar. var indiriyorum ama acaba bunları yapabilecekmiyim diye teredüttlerim var. Zamanla öğrenirim.

Emeğinize sağlık
  • Arkadaslar aslında cizemeyen bazı arkadaşlarımız için feel hurricane gibi kasaların anahatlarını veya sadece kasa şeklini cizip modlanabilir şekilde rapidhare yoluyla foruma koysanız cok iyi olur hemde millet her seferinde kasayı tekrar tekrar çizmek zorunda kalmaz...
  • o Soldaki Tool Nasıl actınız. Süper Paylasım Tessekürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vacao

o Soldaki Tool Nasıl actınız. Süper Paylasım Tessekürler...

Mod Çizim Programı

• Cok guzel bir program tabi kullanmayi iyi ogrenmek gerekiyo
  • Asil01 Çok sagol Tessekür ederim .. Şimdi Bende Bi seyler yapabilirm Tekrar Sagol ve Paylasım için .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vacao

Asil01 Çok sagol Tessekür ederim .. Şimdi Bende Bi seyler yapabilirm Tekrar Sagol ve Paylasım için .

Bişey değil
  • Beyler indirdiğim modellerin boyutunu nerden ayarlayabilirim? Fan indirdim ama nerden düzenlerim boyutunu çözemedim
  • Buda ilk denemem fazla üstüne düşmedim eksikler var.indirdiğimiz modellerin boyutunu ayarlamayı bilmediğim için fan ve ram gibi donanımları ekleyemedim.

Mod Çizim Programı

Mod Çizim Programı

Mod Çizim Programı

Mod Çizim Programı

Mod Çizim Programı

• cok guzel bi program
  • Ya ben programı indirmek için download linkine tıkılıyorum bikaç saniye sonra bilgisayar reset atıyor. özellikle baktım ne zaman bu linke tıklasam oluyo bu reset işi. çözemedim gitti
  • Feel Hurricane II, tamamen benim çizimimdir. daha tamamlamadım.

Mod Çizim Programı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • neredeyse tamamlandı. PSU'nun şeklindeki bozukluğu giderdim ve fanları düzelttim. ayrıca arka panelde de değişiklikler yaptım.

Mod Çizim Programı

Mod Çizim Programı

Mod Çizim Programı

• quote:

Orjinalden alıntı: Extinet_DeviL

Arkadaşlar Cani Beykozlu arkadaşımızın bulduğu mod çizim programı mod işine başlayan arkadaşlarımız için gözlerinde canlandıra bileceği bir proje olacak bu proje ile mod'a başladığında elinde bir örnek olacak arkadaşımıza ve yardımı bulunan herkeze teşekkür ediyorum.

Programı İndirmek İçin Aşşağıda Linki Tıklayın

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=2304

Thanx

• saol
  • çok işime yarıcak bu teşekkürler
  • Arkadaslar sketch up programına nasıl resim atıyoruz yani kasayı cizdim diyelim fakat pcdeki bir resmi atmak istiyorum nasıl yapıcam size zahmet sölerseniz....

Tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.