Şimdi Ara

MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.811
Cevap
94
Favori
251.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Mocan Otogaz da Opel Corsa 1.4 otomatik aracıma Prins Technomax LPG kiti taktırdım.Övünç Bey her adımı kontrol ediyor.Ustalar zaten makine gibiler ne yapacaklarını gayet iyi biliyorlar.Gayet muntazam bir işçilik ile kit takıldı. Enjektörleri sessiz buldum. Yol ayarını Övünç Bey kendisi yaptı. Aracın rölantisinde yürümesinde hiç bir düzensizlik yok gayet memnunum. Kit takıldıktan sonra zaten 500km den fazla yol yaptım.Sabah -10 derecede çalıştırdığımda benzinde de LPG de de yine hiç bir sorun yaşamadım. Maşallah diyelim. Tabii uzun dönem sonuçları çok önemli. Umarım subap sorunu yaşamayız.

Ayrıca kahvaltı ihtiyacımı gayet güzel karşıladılar.İl dışından gelecek varsa tereddüt etmesin.

08.00 de başlayan işlem 13.00 gibi tamamen bitmişti.Hem hız hem kalite açısından memnun kaldım.Çok teşekkürler.

• merhaba,

2012 model ford fiesta otomatik 1.4 araç için peşin/taksitli fiyat ve lpg model tavsiyesi alabilir miyim?

@MOCAN OTOGAZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitya karamazov

merhaba,

2012 model ford fiesta otomatik 1.4 araç için peşin/taksitli fiyat ve lpg model tavsiyesi alabilir miyim?

@MOCAN OTOGAZ
    Merhaba,

Aracınıza uygun kitimiz Prins Technomax modeli olup fiyat bilgisi özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla,
  • Opel astra j kasada 1.6 motorlarda subap sorunu çıkar mı. Yada 1.4 t motorlarda
    Ona göre arac almayi ve taktirmayi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acemi33 -- 3 Aralık 2019; 19:8:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım opellerde sibop sorunu prins içinde geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: acemi33

Opel astra j kasada 1.6 motorlarda subap sorunu çıkar mı. Yada 1.4 t motorlarda
    Ona göre arac almayi ve taktirmayi düşünüyorum

Bununla ilgili facebook ta Astra J kulübünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İyi bir kit iyi bir montaj ve AFR ayarı ile uzun süre götürmesi lazım aracın(sürekli yüksek devir kullanmamak kaydıyla)

• Usta, yoğunluk durumu nasıl haftaya gelsem sıfır montaj yapılacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenimum

Usta, yoğunluk durumu nasıl haftaya gelsem sıfır montaj yapılacak
    Merhaba,

Randevuyla gelmenizi tavsiye ederiz.

Saygılarımızla

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MOCAN OTOGAZ

Merhaba, 2018 model 7500 km de clio 4 araç mevcut. Motor garantisi kaç yıl veriyorsunuz? Hangi kiti öneriyorsunuz ve fiyatı nedir? Bir de bu renaultlarda benzin göstergesi sorunu varmış (beyin aldığı yoldan yakıt düşüyor gibi bir şey sanırım) buna çözümünüz var mı?

• Selamlar arkadaşlar, ben bu başlık altında daha önce de belirtmiştim. Sizlere 1000 km deneyimimi anlatmak istiyorum.
    Aracıma 2 Kasımda Prins Teknomax Plus ürün montajı yapılıp gerekli ayarlar yapılarak teslim edilmişti.
    7 Aralık da 1000 km kontrolü ve gaz göstergesi ayarı(benim talebim doğrultusunda) yapıldıktan sonra aracı kullanmaya başladım.
    Aldığım yakıt ile 100 km si şehirler arası olmak üzere depo tamamen bitene kadar 440 km yol yaptım.
    LPG Tankı 46 litrelik. Dün akşam basınç ayarına güvendiğim bir istasyondan 42 litre gaz aldım.
    o da 3/4 ü şehir içi kullanım olan şartlarda 9.54 lt/100km yol yapar.
    Şu şartlar altında mükemmel bir işçilik ve ayarlama ile gayet güzel bence.
    Bütün ilgi alaka ve işçilikten dolayı mocan otogaz ve ekibine çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurhisir -- 25 Aralık 2019; 0:53:52 >
  • Merhabalar,

Giuletta 1.4TB 120HP (FİAT TJET 198A4000) için fiyat rica edebilir miyim?
  • Merhaba Övünç Bey,
    Bu forumda 9 sene önce sizinle yazışmıştık. O zamanlar VW Bora aracım vardı. Yazışma sonrasında sizinle de yüzyüze konuşmuştuk size o kadar çok teknik detay sormuştum ki hatta benden sıkılmıştınız :) Sonrasında size güvenerek ve aracıma takmıştınız. Velhasıl ben o aracı daha sonra sattım ve bir daha da benzinli araba almamıştım. Tork kuvvetini güclü istediğim için halende dizel kullanıyorum.

Şimdi konuya gelirsek sorum şudur.
    2014 öncesi J10 kasa Qashqai 1.6 otomatik ve 2014 sonrası 1.2 otomatik araçlar ile 2019 yılında çıkan 1.3 otomatik motorlarla ilgili hangi yetkili serrvise gidip sorduysak tüp takılmasına olur vermediler. Sebebine gelince bunların sübaplarında erime yapıyormuş.Hatta sübap erimeleriyle ilgili çekilmiş bir çok fotoyu bizlerle paylaştılar.
    Grup üyesi olduğum qashqai sahibi arkadaşlar bu sebeplerden ötürü araçlarına lpg taktırıp taktırmama konusunda tedirginler. Onlara bilgi vermeden ve sizi tavsiye etmeden önce aşağıdaki sorularla ilgili bilgi verebilir misiniz?
    1) Şayet BRC de sübap sıkıntısı olmaz derseniz neden sıkıntı olmayacağını detaylıca anlatır mısınız?
    2) İlaveten sübaplarda erime sıkıntısı çıkmayacağına dair garanti verir misiniz?
    3) Sübap dışında başka olabilecek riskler var ise nelerdir?
    İyi çalışmalar.

• MOCAN OTOGAZ M kullanıcısına yanıt
    Prins teknomax 3 silindir 1.0 TCe 100 Bg araç için fiyat lütfen ayrıca simit depo ve alta dışarı olacağı için koruma sacı fiyatı ayrı ayrı fiyat lütfen, uygun olursa Eskişehir'den gelirim.

• İyi günler. Toyotanın atkinson çalışan 1.5 veya 1.8 hybrid araçları için lpg dönüşümü yaptınız mı hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

İyi günler. Toyotanın atkinson çalışan 1.5 veya 1.8 hybrid araçları için lpg dönüşümü yaptınız mı hiç
    Sayın Bravehearthgs43,

Atkinson Döngüsüne sahip Toyota Araçlara lpg dönüşümü rahatlıkla yapılabilmektedir.

Saygılarımızla
  • MOCAN OTOGAZ M kullanıcısına yanıt
    Yani yapıyorsunuz. Peki fiyat nedir lpg dönüşümü için?

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Yani yapıyorsunuz. Peki fiyat nedir lpg dönüşümü için?
    Merhaba,

Montaj fiyatımız özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla,
    https://www.mocanotogaz.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOCAN OTOGAZ

Merhaba,

Montaj fiyatımız özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla,
    https://www.mocanotogaz.com.tr

Alıntıları Göster
    1.0 TCe 100bg turbo dacia dustere hangi kiti önerirsiniz simit depo dışta fiyatlarınız?

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.