Şimdi Ara

MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.812
Cevap
95
Favori
251.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erenoglu_26

Geçen yıl sizde dönüşüm yaptırdığım aracamın deposu 46 lt. Lik. Fakat bu zamana kadar hiç 34 lt üstü Lpg alamadı. Normalde 40 lt civarı alması gerekmez mi?

Merhaba,

Lpg Tankları Brüt hacimlerinin %80'ine kadar lpg alabilirler.

Saygılarımızla,

Mocan Otogaz

• Merhaba

2020 Corolla 1.6 otomatik için uygun model ve fiyat taksit ve peşin olarak alabilirmiyim . LPG dolumu depo kapağından olabiliyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 2016 hyundai i20 1.4 benzinli araç için Prins technomax peşin ve taksitli fiyat alabilir miyim? Simit depo bu araca kaç lt'lik takılıyor?

• Hocam 2007 Model Otomatik Vites Hatchback Toyota Corolla aracıma LPG montajı için öneriniz nedir diye sormak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldenlight17 -- 5 Kasım 2020; 13:1:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldenlight17

Hocam 2007 Model Otomatik Vites Hatchback Toyota Corolla aracıma LPG montajı için öneriniz nedir diye sormak isterim.

Merhaba,

Aracınıza uygun lpg kitimiz Prins Technomax Plus modelidir.

Saygılarımızla

• merhaba
    Fiat Bravo Tjet 120 hp icin lovato obd2 mi
    prins silverline mi uygun olur

farklari nelerdir? benzin kadar sorunsuz ve performansli olmasi onceligim.aracin subaplarina zarar vermeden,tekleme yasatmadan gaza rahatca basarak ekonomi yapacak kiti ariyorum
    kriterlerime daha uygun bi kit varsa oneri de almak isterim

ve ikisi icin de fiyat alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: TIME

merhaba
    Fiat Bravo Tjet 120 hp icin lovato obd2 mi
    prins silverline mi uygun olur

farklari nelerdir? benzin kadar sorunsuz ve performansli olmasi onceligim.aracin subaplarina zarar vermeden,tekleme yasatmadan gaza rahatca basarak ekonomi yapacak kiti ariyorum
    kriterlerime daha uygun bi kit varsa oneri de almak isterim

ve ikisi icin de fiyat alabilir miyim?

Merhaba,

Aracınıza uygun kitimiz Prins Silverline modelidir.

Montaj fiyatımız özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla,

• Merhaba, aracım Seat Leon MK2 2006 1.6(102) dir. Aracıma en uygun prins marka LPG hangisidir ve fiyat bilgisi alabilir miyim?

• İyi günler MOCAN OTOGAZ. Buralarda yoksunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alusta -- 5 Aralık 2020; 10:5:59 >
  • Toyota Corolla 1.5 Yeni Nesil Motora Prins Vsi2-di Lpg dönüşümüz başlamıştır.

Saygılarımızla,

• hayırlısı olsun kardeşim...sonuçları paylaşırmısın...

• 1999 Model 1.3 16 valf enjeksiyonlu Toyota Corolla araca eski sahibi düz sistem lpg taktırmış. Motorun üzerindeki büyük borunun etrafı siyah bantlarla çevrili ve ön kısımda bulunan akünün altında bulunan hava filtre kutusu da yapıştırılmış. Neden böyle yapmış olabilirler ? Acaba lpg sisteminden dolayı mı böyle olmuştur? Araca gaz ayarı yaptırdık gaz valfi/kesiciyi değiştirdik. Bir ara düzelir gibi oldu yine rolanti de vs stop ediyor. Biraz araştırdım sıralı sistem önerdiler. Sistemi sıralıya geçirmenin maliyeti nedir? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok iyi olur.

• Merhaba arkadaslar aracim 2019 corolla mds brc platinyum lpg montaji yaptirdim fakat gaz kesip tekrar verince anlik tekleme yapiyor , lpg enjektor sirasinda suphe ediyorum brc platinyum montaji yaptiranlar bana siralamalari soyleyebilirler mi ? Benim siralama sagdan sola B3-B4-B1-B3 seklinde

• iisssoo İ kullanıcısına yanıt

Montaj yaptırdığınız yer ile irtibata geçip sıralamayı düzelttirin. Krank kasnağı tarafını 1 olarak başlatsınlar.

enjeksiyon avansı versinler, sorun ortadan kalkacaktır.

iyi günler

• Merhaba, 2008 model AUDI A3 1.4 TFSI aracıma uygun lpg kiti hangisidir? Fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?

• Merhaba,
    2021 model Kia sportage 1.6 gdi'ye hangi marka ve model lpgyi tavsiye edersiniz. Maliyeti ne olur.

• ford fiesta 1.4 2008 model. hangi lpg sistemi uygun olur ve maliyet ne olur teşekkürler

• leren0606 L kullanıcısına yanıt

Sayın Leren0606,

Aracınıza uygun kitimiz Prins Vsi2-di modeli olup montaj fiyatı özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla

• quote:

Orijinalden alıntı: matsipik

ford fiesta 1.4 2008 model. hangi lpg sistemi uygun olur ve maliyet ne olur teşekkürler

Sayın Matsipik;

Aracınıza uygun kitimiz Prins Technomax Plus Modeli olup montaj fiyatını içeren özel mesajımız tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla,

• Merhaba.
    Ford Fiesta 2013 1.25 motor için hangi lpg sistemini önerirsiniz, ve maliyeti ne olur?
    Yardımlarınız için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.