Şimdi Ara

Mobile Legends: Bang bang [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
4
Favori
75.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hero seçtikten sonra maç yüklenirken donup kalmaya başladı oyun. Kredi puanım 60lara düştü afk kalmaktan. Son güncellemeyi yaptıktan sonra olmaya başladı bu. Bir çözümü var mı yetiştin Allah aşkına ya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lurtz1903 kullanıcısına yanıt
    Cep telefonu sistemi düşük ise görüntü kalitesi gibi çeşitli fonksiyonları cep telefonu sisteminize göre ayarlama yapmayı unutmayın. İnternet hızına dikkat edin ping vs olunca yeni oyuna giriş yapmak riskli. Telefonunuz önbelleğini ve açık uygulama kalmadığına dikkat edin en önemlisi bu Ram dolu olunca sıkıntı çıkarabilir. Sorun devam ediyor ise oyunu silip tekrar yüklerseniz sıkıntı düzelebilir.

• DefolunLan ekleyin epik 1

• Telefon Huawei P20 LITE. Güncelleme ile alakalı problemmiş 2 kere güncelleme gönderdiler şu an sorun düzeldi. Tek sıkıntımız ms kaldı. Onu da inşallah zamanla halledecekler ama pek üzerine düştükleri yok aç gözlülerin..
  • Hangi şampiyonu almalıyım sizce? :)
    Masha
    Dyeeoth
    Harith
    Karina
    Natalia
    Granger..

Teşekkürler.. :)
  • animalmtr kullanıcısına yanıt
    Genellikle son çıkan herolar daha güçlü oluyor masha var begende begenıyorum cok güclü hero birebirde alabilen yoktur.
    1 levelde bile istedigin gibi ormanı tek basına kesebılırsın
    tek basına lord ve kaplumbaga kesebılırsın tam bir orman herosu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil legends bang bang hakkında hersey sitemde var isteyen takip edebilir
    [https://mobiloyunincele.blogspot.com/?m=1]

• evet bir dünya oyun indir oyna sil yeniden kur çok zaman harcandığı için değerli ama artık değecek oyunlara başlıyorum ben. zaten 2000e kadar kof allstar oynamıştım şimdi mobilde çıkmış ona başladım bana bunlarl agelin kaliteli emeğe değen oyunlarla
  • nick cesurpanda main xborg saglam oynarim pre aranir buyukusta epik in cik yapip duruyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun suredir ligim efsane. Oynamak isteyen arkadaşlar mesaj atabilir
    Yada klan falan varsa dahil olabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende yeni başladım. Önceden çok LoL oynardım da, bilgisayarı bıraktığımdan beri bu tarz oyun oynamıyorum. Şimdi telefondan kolay ve daha güzel geliyor 😁

• alice sal taşıyam baba

• Beyler bende 1 aydır oynuyorum usta 3 kademedeyim ama elimde doğru düzgün hero yok lesley Bruno chou var ama daha iş yapan bir hero lazım aklımda Irıthel Granger Ling ve masha var ne önerirsiniz

• MasterChou M kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin lig için şuan zhask iyi gidebilir. İrithel iyi gider. Ogrenirseniz hellcurt ile cabuk lig atlarsiniz. Bu 3 heroyu simdilik izleyip deneyip secebilirsiniz hosunuza gideni.

• Irıthel ile iyi oynuyorum esasen ama şu meta heroları meselesi yüzünden granger ile arasında kalıyorum. Orman karakterlerini hiç oynamadım deneme fırsatı da bulamadım açıkçası. Ya da bir büyücü karakteri düşünüyorum vale vs

Vale yerine harith deneyebilirsiniz ama ogreek için biraz denemeler yapmak lazim. Yada kolay olsun derseniz zhask da olabilir.

Hocam irithel dk 18 e kadar veya 3 eşyaya kadar yok.

Daha op herolar almalısın. hem oyun başı hem de oyun sonu güçlü olmalı.

Helcurt olabilir. granger olabilir, hatta senin lig için lesley olabilir. kimmy ( mesela üst liglerde banlarlar ama senin lig için biçilmez kaftan) olabilir.
  • Oyuna 2 hafta oldu sanırım başlayalı. Ara ara takılıyorum. Dota 1 ve 2 den aşinayım. Ancak herolara kostüm özelliği falan saçma geliyor bana. +özellik veriyor kostüm. Para harcatma için yöntem gibi geldi. Ya da ben daha tam olayı anlamadım :)

• AHZ kullanıcısına yanıt
    Hocam kostumun etkisi cok cok az. Gösteriş sadece o. Mesela adc ye 8 fiziksel hasar artışı veriyor. Etkisiz gibi birsey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forza

Hocam kostumun etkisi cok cok az. Gösteriş sadece o. Mesela adc ye 8 fiziksel hasar artışı veriyor. Etkisiz gibi birsey.
    Hım. bide mevcut sezon nedir? seviye 12 usta 4 teyim. bunun ne gibi bir artısı veya eksisi oluyor? sıralıda her 6 tane hero var. 34552 para 780 bilet var önereceğiniz neler var ne yapayım bunlarla? mesela hero tavsiyeniz var mı? şu an hero olarak çok seçeneğim olmadığından eledoa ya sarmış durumdayım :))
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.